Ухвала
від 25.04.2024 по справі 638/10787/23
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД


У Х В А Л А

25 квітня 2024 року

м. Харків

справа № 638/10787/23

провадження № 22-ц/818/2200/24

Харківськийапеляційний суду складісудді судовоїпалати зрозгляду цивільнихсправ ТичковоїО.Ю.,розглянувши впорядку підготовкидо апеляційногорозгляду апеляційнускаргу Харківської обласної прокуратури на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 11 березня 2024 року по справі за позовом Керівника Шевченківської обласної прокуратури м. Харкова, який діє в інтересах Харківської міської ради до ОСОБА_1 про витребування земельних ділянок, -

у с т а н о в и в:

Рішенням Дзержинського районного суду м. Харкова від 11 березня 2024 року відмовлено у задоволені позову Керівника Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова.

На вказане судове рішення, 17 квітня 2024 року Харківська обласна прокуратура подала апеляційну скаргу.

Законом України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VІІІ «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів»внесені зміни доЦивільного процесуального кодексу України(даліЦПК України), який набув чинності 15 грудня 2017 року.

Статтею 355 ЦПК Українивстановлено, що апеляційні скарги подаються безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до пункту 15.3 статті1Перехідних положень ЦПК України, який набув чинності 15 грудня 2017 року, розгляд справи у суді здійснюєтьсяза матеріалами справиу паперовій формідо дня початку функціонування Єдиної судової інформаційнотелекомунікаційної системи.

Згідно з пунктами 11, 15.5 статті1Перехідних положень ЦПК України, який набув чинності 15 грудня 2017 року, справи у судах першої та апеляційної інстанції розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цим Законом.

Враховуючи викладене вище, з Дзержинського районного суду м. Харкова належить витребувати цивільну справу № 638/10787/23 для розгляду апеляційної скаргиХарківської обласної прокуратури на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 11 березня 2024 року.

Керуючисьстаттями 355 ЦПК України, статтею1РозділуХІІІПерехідних положень ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Витребувати з Дзержинського районного суду м. Харкова справу № 638/10787/23 за позовом Керівника Шевченківської обласної прокуратури м. Харкова, який діє в інтересах Харківської міської ради до ОСОБА_1 про витребування земельних ділянок.

Питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргоюХарківської обласної прокуратури на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 11 березня 2024 року вирішити після надходження справи до Харківського апеляційного суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.

Суддя О.Ю. Тичкова

СудХарківський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення25.04.2024
Оприлюднено05.07.2024
Номер документу120169516
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання права власності на земельну ділянку

Судовий реєстр по справі —638/10787/23

Ухвала від 29.08.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Осіян Олексій Миколайович

Постанова від 05.07.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 05.07.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Постанова від 04.07.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 25.04.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 13.05.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 13.05.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Тичкова О. Ю.

Ухвала від 20.03.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Подус Г. С.

Рішення від 11.03.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Подус Г. С.

Рішення від 11.03.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Подус Г. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні