Справа №274/5620/24 Провадження №2-о/0274/159/24
Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
УХВАЛА
08.07.24р.м.Бердичів
Суддя Бердичівськогоміськрайонного судуЖитомирської областіКорбутВ.В.(далі Суд),
розглянувши матеріали заявиОСОБА_1 заінтересована особа:Козятинська міська рада Вінницької області,провстановлення факту проживання однією сім`єю,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулась з заявою, у якій просить встановити факт, що ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживала разом із ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 , однією сім`єю не менш як п`ять років до часу відкриття спадщини після смерті ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Зазначена заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Згідно з частиною третьою статті 42 Цивільного процесуального кодексу України у справах окремого провадження учасниками справи є заявники, інші заінтересовані особи.
Між тим, у заяві ОСОБА_1 вказано, що вона є позивачем, а її представник адвокат Голуб Наталія Євгенівна, є представником позивача.
Крім того, в порушення пункту 2 частини третьої статті 175 Цивільного процесуального кодексу України у заяві відсутні відомості про наявність або відсутність електронного кабінету ОСОБА_1 .
Відповідно до частини другої статті 318 Цивільного процесуального кодексу України до заяви додаються докази, що підтверджують викладені в заяві обставини, і довідка про неможливість відновлення втрачених документів.
В своїй заяві ОСОБА_1 зазначає, що після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , відкрилася спадщина, яку вона, ОСОБА_1 , прийняла шляхом подання відповідної заяви до приватного нотаріуса Козятинського районного нотаріального округу Вінницької області Барської І.О., де заведено спадкову справу №55/2016.
Між тим, в порушення частин другої статті 318 Цивільного процесуального кодексу України, ОСОБА_1 не додала до заяви докази, які підтверджують ці обставини (зокрема, доказів прийняття нею спадщини після смерті ОСОБА_2 шляхом звернення до приватного нотаріуса Козятинського районного нотаріального округу Вінницької області Барської І.О.).
Частиною першою статті 185 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене, заява ОСОБА_1 підлягає залишенню без руху з наданням часу для усунення вказаних вище недоліків.
Керуючись статями 175, 177, 185, 258, 260 та 318 Цивільного процесуального кодексу України,
П О С Т А Н О В И В:
1.Заяву ОСОБА_1 залишити без руху.
2.Надати ОСОБА_1 строк для усунення недоліків заяви десять днів з дня вручення копії ухвали, шляхом подання заяви та її копії з правильним зазначенням процесуального статусу ОСОБА_1 та її представника (а саме заявник та представник заявника), відомостей про наявність або відсутність у ОСОБА_1 електронного кабінету, а також подання доказів, які підтверджують прийняття ОСОБА_1 спадщини після смерті ОСОБА_2 шляхом звернення до приватного нотаріуса Козятинського районного нотаріального округу Вінницької області Барської І.О. (у двох примірниках для суду та заінтересованої особи).
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя В.В.Корбут
Суд | Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 08.07.2024 |
Оприлюднено | 12.07.2024 |
Номер документу | 120275478 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
Корбут В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні