Справа № 302/2051/23
Провадження № 2-во/302/3/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.07.2024 селище Міжгір?я Закарпатської області
Міжгірський районний суд Закарпатської області в складі:
головуючого, судді Пухальського С. В.,
за участю секретаря судового засідання Куруц В. І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву адвоката Кривки Павла Павловича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду по цивільній справі №302/2051/23,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Міжгірського районного суду Закарпатської області від 15 лютого 2024 року позовну заяву задоволено. Ухвалено зобов`язати ОСОБА_2 усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою, що належить на праві власності ОСОБА_1 , а саме: за рахунок ОСОБА_2 прибрати некапітальну споруду самочинно збудовану ним дровітню з земельної ділянки за адресою: АДРЕСА_1 , на відстань не менше 1,0 м від спільної межі з земельною ділянкою ОСОБА_1 , яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 (кадастровий номер земельної ділянки: 2122482100:03:002:016), а також стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 та витрати на професійну правничу допомогу.
Встановлено, що в резолютивній частині рішення невірно зазначено місце проживання відповідача.
З наведених підстав представник позивача звернувся до суду із заявою про виправлення описки в судовому рішенні.
У відповідності до статті 269 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України), суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Сторони у судове засідання не викликались.
Відповідно до частини 2 статті 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку про необхідність виправити описку допущену у тексті судового рішення.
На підставі вищевикладеного та керуючись статтею 269 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Заяву адвоката Кривки Павла Павловича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про виправлення описки задовольнити.
Внести виправлення в резолютивну частину рішення суду від 15 лютого 2024 року, ухваленого Міжгірським районним судом Закарпатської області за наслідками розгляду цивільної справи №302/2051/23, зазначивши правильно адресу місця проживання відповідача ОСОБА_2 : АДРЕСА_1 .
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу до Закарпатського апеляційного суду безпосередньо або через суд першої інстанції протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Пухальський С. В.
Суд | Міжгірський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 16.07.2024 |
Оприлюднено | 17.07.2024 |
Номер документу | 120385342 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Міжгірський районний суд Закарпатської області
Пухальський С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні