номер провадження справи 5/82/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
17.07.2024 Справа № 908/1248/24
м. Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі: судді Проскурякова К.В., при секретарі судового засідання Шельбуховій В.О., розглянувши матеріали справи
За позовом: Концерну "Міські теплові мережі" (електронна пошта: info@teploseti.zp.ua; postolnyi.or@teploseti.zp.ua; бул. Героїв полку "Азов", буд. 137, м. Запоріжжя, 69091; код ЄДРПОУ 32121458)
про стягнення 105 777,57 грн.,
За участю представників сторін:
Від позивача: Шикун В.О., довіреність №803/20-24 від 08.05.2024;
Від відповідача: Галіченко Б.В., ордер серії АР №1172497 від 06.05.2024;
ВСТАНОВИВ:
24.04.2024 до господарського суду Запорізької області надійшла позовна Концерну "Міські теплові мережі" до Приватного підприємства "НІК" про стягнення 105 777,57 грн.
24.04.2024 автоматизованою системою документообігу господарського суду Запорізької області здійснено автоматичний розподіл судової справи між суддями, справу розподілено судді Проскурякову К.В.
Ухвалою суду від 26.04.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 908/1248/24 в порядку спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та без повідомлення (виклику) учасників справи. Вирішено розгляд справи по суті розпочати з 23.05.2024, запропоновано сторонам здійснити відповідні процесуальні дії та подати усі наявні в них докази, які стосуються предмету спору.
Ухвалою суду від 25.06.2024 розгляд справи № 908/1248/24 вирішено здійснювати за правилами загального позовного провадження, відкрито провадження у справі № 908/1248/24 в порядку загального позовного провадження та підготовче засідання призначено на 17.07.2024 об 11 год. 30 хв. з повідомленням (викликом) сторін. Явка представників сторін у судове засідання визнана обов`язковою.
Відповідно до ч. 1 ст. 222 Господарського процесуального кодексу України, судове засідання 17.07.2024 здійснювалось із застосуванням технічних засобів фіксації судового процесу за допомогою ПАК "Акорд".
Представник позивача підтримав заявлені позовні вимоги.
Представник відповідача підтримав клопотання № б/н від 20.05.2024 (вх. № 10712/08-08/24 від 20.05.2024) про призначення по справі № 908/1248/24 комплексної теплотехнічної та економічної експертизи.
Питання щодо вирішення вказаного клопотання судом відкладено до наступного судового засідання.
Представник позивача заявила усне клопотання про відкладення розгляду справи.
Відповідно до ч. 3 ст. 177 ГПК України, підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 183 ГПК України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Враховуючи, що питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у цьому підготовчому засіданні, з метою належної підготовки справи для розгляду по суті, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження на тридцять днів та відкласти розгляд справи у підготовчому провадженні.
Керуючись ст.ст. 177, 182, 183, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк підготовчого провадження на тридцять днів.
2. Розгляд справи у підготовчому провадженні відкласти на 09.09.2024 на 10 год. 30 хв. з повідомленням (викликом) сторін.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, 4, кабінет № 209 (корпус 2).
3. Запропонувати учасникам справи здійснити спільний огляд приміщення відповідача та скласти відповідний Акт обстеження приміщення з зазначенням про перебування або відсутність в ньому системи централізованого опалювання та наявності або відсутності транзитних трубопроводів теплопостачання, Акт обстеження приміщення надати суду у строк до 09.09.2024.
4. Запропонувати позивачу надати письмові пояснення по суті спору щодо площі приміщення за якою здійснюється розрахунок споживання теплової енергії та щодо зазначення у позові, що приміщення відповідача знаходиться в багатоквартирному будинку.
5. Явку представників сторін у судове засідання визнати обов`язковою.
6. Ухвалу суду направити до електронних кабінетів підсистеми "Електронний суд" учасників справи.
7. Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
8. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://zp.arbitr.gov.ua/sud5009/.
Суддя К.В. Проскуряков
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 17.07.2024 |
Оприлюднено | 19.07.2024 |
Номер документу | 120452150 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Проскуряков К.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні