Справа № 372/5296/23
Провадження 8-6/24
ухвала
01 серпня 2024 року Суддя Обухівського районного суду Київської області Всоцька Г.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про перегляд судового рішення за ново виявленими обставинами,
ВСТАНОВИВ:
18.07.2024 року до суду надійшла заява представниці ОСОБА_1 ОСОБА_2 про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами.
Заява подана до належного суду. За формою та змістом відповідає вимогамст.426 ЦПК України.
Підстав для відмови у відкритті провадження за нововиявленими обставинами не встановлено.
Відповідно до вимог статті 427 ЦПК України про відкриття провадження за нововиявленими обставинами суддя постановляє ухвалу.
Керуючись ст.ст.426, 427 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження по справі за заявою представниці ОСОБА_1 ОСОБА_2 про перегляд судового рішення за ново виявленими обставинами по цивільній справі №372/5296/23 за позовом Українсько-швейцарського спільного підприємства у формі «ТОВ «Укрвермут+Ко» до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки.
Призначити розгляд заяви 26 серпня 2024 року о 12 год. 00 хв., в приміщенні Обухівського районного суду Київської області за адресою: 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Київська, 20.
В порядку підготовки справи до розгляду, надіслати учасникам справи копію ухвали про відкриття провадження разом з копією заяви.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1018/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Обухівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 01.08.2024 |
Оприлюднено | 05.08.2024 |
Номер документу | 120743582 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами |
Цивільне
Обухівський районний суд Київської області
Висоцька Г. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні