Ухвала
від 10.06.2024 по справі 758/6116/24
ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 758/6116/24

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

10 червня 2024 року місто Київ

Подільський районний суд міста Києва в складі судді Гребенюка В.В., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 , про скасування судового наказу від 23.05.2024 року, виданого за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Сирецькі сади», про видачу судового наказу про стягнення с ОСОБА_1 заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги

У С Т А Н О В И В:

23.05.2024 року Подільським районним судом міста Києва було видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Сирецькі сади» заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги в розмірі 3 979,41 грн, судового збору у розмірі 302,80 грн, витрат на професійну правничу допомогу у розмірі 2 698,97 грн.

07.06.2024 року Подільським районним судом міста Києва отримано заяву боржника ОСОБА_1 про скасування зазначеного судового наказу. В обґрунтування заяви боржник повідомив, що про наявну у нього заборгованість за спожиті послуги йому не було відомо, жодних сповіщень про наявну заборгованість за зареєстрованим місцем проживання боржника не надходило. Зазначив, 03.06.2024 ним було сплачено на користь ТОВ «Керуюча компанія «Сирецькі сади» заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги у повному обсязі, на підтвердження чого до заяви долучено копії квитанцій. Боржник вважає, що враховуючи вказані обставини, судовий наказ від 23.05.2024 року підлягає скасуванню у повному обсязі.

Відповідно до ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу.

Згідно з ч. 3 ст. 170 ЦПК України, заява про скасування судового наказу має містити:

1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; 3) ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; 4) наказ, що оспорюється; 5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.

Разом з тим, в порушення даних вимог, в заяві не зазначено підстави повної або часткової необґрунтованості вимог стягувача. Так, сплата боржником заборгованості після отримання судового наказу не є свідченням безпідставності вимог стягувача, оскільки станом на дату видачі судового наказу заборгованість боржника перед стягувачем у відповідному розмірі існувала і була підтверджена за допомогою достатніх та належних доказів.

Відповідно ч. 6 ст. 170 ЦПК України, у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що заява ОСОБА_1 , про скасування судового наказу оформлена неналежним чином, а тому, підлягає поверненню боржнику без розгляду.

Керуючись ст. ст. 170-171, 258-261, 353

У Х В А Л И В:

Заяву ОСОБА_1 , про скасування судового наказу від 23.05.2024 року, виданого за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Сирецькі сади», про видачу судового наказу про стягнення с ОСОБА_1 заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги - повернути без розгляду разом з доданими до неї матеріалами;

Роз`яснити боржнику, що повернення заяви про скасування судового наказу не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення такої;

Ухвалу може бути оскаржено до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення;

У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя В.В. Гребенюк

СудПодільський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення10.06.2024
Оприлюднено05.08.2024
Номер документу120778837
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про скасування судового наказу

Судовий реєстр по справі —758/6116/24

Ухвала від 03.10.2024

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Войтенко Т. В.

Ухвала від 10.06.2024

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Гребенюк В. В.

Судовий наказ від 23.05.2024

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Будзан Л. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні