233 Справа № 233/4237/24
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
05.08.24 Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Мартиненко В. С. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , до Відкритого акціонерного товариства «Костянтинівський металургійний завод», місцезнаходження: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 172, про зняття арешту з нерухомого майна, -
В С Т А Н О В И Л А:
До Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області з вказаним позовом звернулася ОСОБА_1 , в якому просила припинити обтяження у вигляді заборони відчуження житлового буднику, розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , яке зареєстроване 04.10.2005 року приватним нотаріусом Краматорського нотаріального округу Панасенко І.П., № обтяження 53875831, на підставі повідомлення б/н від 27.04.1970 Костянтинівського заводу ім. Фрунзе, особа, майно якої обтяжується ОСОБА_2 .
Позовна заява подана з додержанням вимог, викладених в ст. ст. 175, 177 ЦПК України, підстав для повернення заяви та відмови у відкритті провадження у справі немає.
Згідно із п. 1 ч. 1 ст. 274 ЦПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи. Відповідно до п. 2 ч. 6 ст.19 ЦПК України малозначними справами є, зокрема, справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Враховуючи значення справи для сторін, обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, обсяг та характер доказів у справі, в тому числі те, що не потрібно призначити експертизу у справі, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи, суд дійшов висновку про те, що справа є незначної складності, та про можливість визнати справу малозначною, а отже її слід призначити до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін. Також судом не встановлена наявність обставин, передбачених ч. 4 ст. 274 ЦПК України, які б перешкодили розгляду справи в спрощеному позовному провадженні.
Суд не визначає дату, час і місце проведення судового засідання для розгляду справи по суті, оскільки відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 187 ЦПК України такі відомості зазначаються в ухвалі про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі якщо справа буде розглядатися в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Згідно з ч. 1 ст. 275 ЦПК України суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.
Враховуючи вимоги, передбачені ч. 9 ст. 14 ЦПК України, п. 122 Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 № 1845/0/15-21, п. 1 розділу VII Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 20.09.2019 № 814, в редакціях чинних на час вчинення процесуальної дії, зважаючи на те, що матеріали вказаної справи створені в паперовій та електронній формі, з метою процесуальної економії суд дійшов висновку про можливість розгляду (формування та зберігання) судової справи в змішаній (паперовій та електронній) формі.
Керуючись ст. ст. 19, 175, 177, 178, 187, 260, 274, 353 ЦПК України,-
У Х В А Л И Л А:
Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства «Костянтинівський металургійний завод» про зняття арешту з нерухомого майна та відкрити провадження у справі.
Справу визнати малозначною та розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.
Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов та всіх письмових доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, а також документів, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи, або пред`явити зустрічний позов, - п`ятнадцять днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення протягом 5 днів з дня отримання відзиву та відповіді на відзив відповідно, копії яких одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Здійснювати розгляд (формування та зберігання) судової справи в змішаній (паперовій та електронній) формі.
Копію ухвали надіслати сторонам.
Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, - https://court.gov.ua/fair/sud0527/.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею.
Ухвала не може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Мартиненко В.С.
Суд | Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 05.08.2024 |
Оприлюднено | 07.08.2024 |
Номер документу | 120801019 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Мартиненко В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні