Справа № 2-6526/10
Провадження № 2-во/161/109/24
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06.08.2024 Луцький міськрайонний суд Волинської області
в складі: головуючого судді Пушкарчук В.П.
при секретарі Швед Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Луцька заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні у цивільній справі за позовою заявою ОСОБА_1 до Заборольської сільської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно,-
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Луцького міськрайонного суду Волинської області від 27.09.2010 року позовну заяву ОСОБА_1 до Заборольської сільської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно задоволено та вирішено: визнати за ОСОБА_1 право власності на спадкове нерухоме майно, а саме: житловий будинок з надвірними будівлями та спорудами АДРЕСА_1 після смерті спадкодавця ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
24.07.2024 року ОСОБА_1 було подано до суду заяву, в якій вона просить внести виправлення у судове рішення від 27.09.2010 року, оскільки в такому допущено описку в частині зазначення по батькові позивача, а саме: вказано « ОСОБА_4 », замість правильного « ОСОБА_4 ».
До початку судового засідання ОСОБА_1 подала заяву про розгляд справи у її відсутності, заяву про виправлення описки просить задовольнити.
Відповідно до вимог ч. 2ст. 247 ЦПК Україниу разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі рішенні описки чи арифметичні помилки.
Верховний Суд у своїй Постанова від 21.07.2020 року в справі № 521/1074/17 роз`яснив, що описка це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер.
З наведеного слідує, що дана описка підлягає виправленню, оскільки вона має істотний характер.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 269, 353, 354 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Виправити описку в рішенні Луцького міськрайонного суду Волинської області від 27 вересня 2010 року в цивільній справі № 2-6526/10 за позовною ОСОБА_1 до Заборольської сільської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно, а саме: по батькові позивача ОСОБА_5 вважати правильним - " ОСОБА_4 ", замість помилково зазначеного " ОСОБА_4 ".
Ухвала може бути оскаржена до Волинського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 354 ЦПК України у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, строк апеляційного оскарження обчислюється з дня складення повного тексту судового рішення.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги на ухвалу суду. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Повний текст ухвали складений 06 серпня 2024 року.
Суддя Луцького міськрайонного
суду Волинської області В.П. Пушкарчук
Суд | Луцький міськрайонний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 06.08.2024 |
Оприлюднено | 08.08.2024 |
Номер документу | 120851102 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Луцький міськрайонний суд Волинської області
Пушкарчук В. П.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Чередниченко В. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні