Рішення
від 08.08.2024 по справі 533/511/24
КОЗЕЛЬЩИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08.08.2024 року КОЗЕЛЬЩИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 533/511/24

Провадження № 2-о/533/18/24

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 серпня 2024 року селище Козельщина

Козельщинський районний суд Полтавської області у складі:

головуючої судді - Козир В.П.,

за участю:

секретаря судового засідання - Заворотної К.Ю.,

заявниці - ОСОБА_1 ,

представника заявниці - адвоката Дмитренка О.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду цивільну справу у порядку окремого провадження за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області, про встановлення факту, що має юридичне значення,

УСТАНОВИВ:

05 червня 2024 року заявниця ОСОБА_1 звернулася до Козельщинського районного суду Полтавської області зі заявою про встановлення факту, що має юридичне значення.

У заяві заявниця просила суд установити факт її постійного проживання разом із спадкодавцем ОСОБА_2 на час відкриття спадщини - ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Процесуальні рішення/дії у справі

Ухвалою Козельщинського районного суду Полтавської області від 13 червня 2024 року заяву прийнято до розгляду за правилами окремого провадження, судове засідання призначено на 07 серпня 2024 року та залучено у як заінтересовану особу Козельщинську селищну раду (а.с. 65-67).

Цією ж ухвалою витребувано від приватного нотаріуса Кременчуцького районного нотаріального округу Полтавської області Спірідовича Василя Миколайовича належним чином завірену копію спадкової справи № 10/22, заведеної на майно померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 , та від приватного нотаріуса Кременчуцького районного нотаріального округу Полтавської області Ільїної Наталії Олексіївни належним чином завірену копію спадкової справи, заведеної на майно померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 .

26.06.2024 від заінтересованої особи Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області надійшло клопотання про розгляд справи без участі представника ради. При вирішення спору покладалися на розсуд суду (а.с. 76).

02 липня 2024 року від приватного нотаріуса Кременчуцького районного нотаріального округу Полтавської області Ільїної Наталії Олексіївни на адресу суду надійшло повідомлення, що нею спадкова справа після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 не заводилася ( а.с.86).

02 серпня 2024 року від приватного нотаріуса Кременчуцького районного нотаріального округу Полтавської області Спірідовича Василя Миколайовича на адресу суду надійшла належним чином завірена копія спадкової справи №10/2022 після померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 (а.с. 94-100).

У судовому засіданні 07 серпня 2024 року заявниця ОСОБА_1 та її представник заяву підтримали та просили задовольнити, надали пояснення аналогічні тим, що викладені по тексту заяви.

Від заінтересованої особи - Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області до суду надійшла заява про відсутність заперечень на заяву ОСОБА_1 та розгляд справи за відсутності представника.

Від заінтересованої особи - Козельщинської селищної ради до суду надійшла заява про відсутність заперечень щодо вимог ОСОБА_1 та розгляд справи за відсутності представника (а.с. 102).

Аргументи сторін

Позиція заявниці (а.с. 2-5)

Заява обґрунтована тим, що ІНФОРМАЦІЯ_2 померла дружина рідного брата заявниці ОСОБА_2 - ОСОБА_3 .

Після смерті ОСОБА_3 відкрилась спадщина, до якої входило право власності на земельну ділянку площею 4,74 га, кадастровий номер: 5322082000:00:001:0020, призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану на території Козельщинської селищної ради Кременчуцького району (колишньої Михайликівської сільської ради Козельщинського району) Полтавської області.

ОСОБА_2 , який є рідним братом заявниці та чоловіком померлої ОСОБА_3 , був є єдиним спадкоємцем майна своєї дружини у порядку спадкування за законом, постійно проживав з померлою та прийняв після неї спадщину. Проте, прийнявши спадщину після дружини, ОСОБА_2 своїх спадкових прав належним чином не оформив та не отримав відповідного свідоцтва про право на спадщину.

ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 . Після його смерті відкрилась спадщина, до складу якої входили:

- житловий будинок з господарським будівлями та спорудами, загальною площею 57,0 кв.м., що розташований за адресою: АДРЕСА_1 ;

- право власності на земельну ділянку площею 4,74 га, кадастровий номер: 5322082000:00:001:0020, яка призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану на території Козельщинської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області (колишньої Михайлівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області), яке ОСОБА_2 успадкував після померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 , але спадкових прав належним чином не оформив.

Заявниця зазначала, що за життя ОСОБА_2 склав заповіт, яким на випадок своєї смерті все належне йому майно заповідав їй - ОСОБА_1 .

Стверджувала, що вона є єдиною спадкоємицею майна померлого ОСОБА_2 , як спадкоємця за заповітом прийняла після нього спадщину та бажає оформити своє право власності на спадкове майно.

Після смерті дружини, ОСОБА_2 залишився проживати самотньо, перебував у пригніченому стані та почав хворіти. У нього загострилися хронічні серцево-судинні захворювання, стався серцевий напад.

В зв`язку з погіршенням стану його здоров`я, заявниця переїхала проживати до брата, піклувалася та доглядала його. Проте, вони не здійснювали належної реєстрації зміни місця її проживання. Фактично вона проживала у будинку брата за адресою: АДРЕСА_1 , а у реєстрації місця проживання залишилася її попередня адреса: АДРЕСА_2 .

З братом у його будинку заявниця почала проживати з грудня 2021 року. Допомагала йому по господарству, готувала їжу, прала речі, прибирала в будинку та на подвір`ї. Проживаючи разом, вони вели спільне господарство, у них був спільний бюджет та спільний побут, а також вони разом несли всі поточні витрати.

На підтвердження факту спільного проживання у заявниці залишилися особисті речі, військовий квиток, профспілковий квиток, профспілковий квиток, посвідчення водія, талон до посвідчення водія, свідоцтво про закінчення курсів підготовки мотоциклістів, посвідчення водія мотоцикла, пенсійне посвідчення, трудова книжка, свідоцтво про закінчення школи механізації, технічний паспорт на легковий автомобіль, свідоцтво на право особистої власності на житловий будинок, технічний паспорт на житловий будинок, будинкова книга, квитанції про оплату за комунальні послуги, фотографії із сімейного альбому тощо.

10 жовтня 2023 року заявниця звернулася до нотаріуса зі заявою про видачу їй свідоцтва про право на спадщину за заповітом.

Проте, нотаріусом було відмовлено заявниці у видачі даного свідоцтва у зв`язку з відсутністю документального підтвердження прийняття нею спадщини, а саме факту подання заяви про прийняття спадщини протягом шестимісячного строку з часу відкриття спадщини та не підтвердження факту спільного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини.

Встановлення факту, що має юридичне значення, а саме факт постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини необхідне їй для настання юридичних наслідків - оформлення права власності на спадкове майно, а оскільки встановити даний факт в позасудовому порядку немає можливості, тому заявниця вимушена звернутися до суду.

Позиція заінтересованих осіб

Заінтересовані особи - Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області та Козельщинська селищна рада проти задоволення заяви не зперечували, про що подали відповідні заяви (а.с. 76, 102).

Фактичні обставини справи, встановлені судом

Відповідно до свідоцтва про одруження, виданого 16 травня 1965 року, між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 укладено шлюб, який зареєстровано Хорішківською сільською радою Кременчуцького району, про що зроблено відповідний запис у книзі актів цивільного стану про шлюб № 9 (а.с. 10, 97).

ІНФОРМАЦІЯ_2 у місті Кременчук Кременчуцького району Полтавської області померла ОСОБА_3 , що підтверджується копією свідоцтва про смерть серії НОМЕР_1 , виданого 29 листопада 2021 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Кременчуці Кременчуцького району Полтавської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) (а.с. 9, 95).

Згідно з копією державного акту на право власності на земельну ділянку, зареєстрованого в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 010654500191, ОСОБА_3 була власником земельної ділянки площею 4, 74 га, яка призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована на території Михайлівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області (а.с.15).

20.01.2022 на підставі заяви ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , про прийняття спадщини приватним нотаріусом Кременчуцького районного нотаріального округу Полтавської області Спірідовичем В.М. заведена спадкова справа на майно померлої ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_3 (а.с. 94 на звороті, 98 на звороті).

Згідно з довідкою Крюківської районної адміністрації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , знята з реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 з 13.12.2021 у зв`язку зі смертю (а.с. 99 на звороті).

Відповідно до копії адресної картки особи станом на 13.06.2022 за адресою: АДРЕСА_1 , було зареєстровано дві особи: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , яка знята з реєстрації місця проживання з 13.12.2021 у зв`язку зі смертю (померла ІНФОРМАЦІЯ_2 ), та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований з 12.08.1977 року (а.с. 100).

З копії свідоцтва на право особистої власності на житловий будинок від 21 січня 1983 року № 6 (а.с.11) та копії технічного паспорта на житловий будинок індивідуального житлового фонду від 10.12.1996 (а.с.12-14) вбачається. що ОСОБА_2 мав у власності житловий будинок, який розташований за адресою: АДРЕСА_1 .

ІНФОРМАЦІЯ_1 у місті Кременчук Кременчуцького району Полтавської області ОСОБА_2 помер, що підтверджується копією свідоцтва про смерть серії НОМЕР_2 , виданого 09 вересня 2022 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Кременчуці Кременчуцького району Полтавської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) (а.с. 16).

Згідно з довідкою Крюківської районної адміністрації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , значився зареєстрованим за адресою: АДРЕСА_1 з 12.08 1977 по 09.09.2022 та був знятий з реєстрації місця проживання у зв`язку зі смертю (а.с. 20).

Відповідно до свідоцтва про народження серії НОМЕР_3 , виданого 08 лютого 1958 року, батьками ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , є ОСОБА_5 та ОСОБА_6 (а.с. 17).

Відповідно до свідоцтва про народження серії НОМЕР_4 , виданого 11 лютого 1958 року, батьками ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , є ОСОБА_5 та ОСОБА_6 (а.с. 18).

Відповідно до копії витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища, виданого 20 лютого 2013 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану Козельщинського районного управління юстиції Полтавської області, ОСОБА_1 змінено прізвище на « ОСОБА_1 » ІНФОРМАЦІЯ_8 у зв`язку зі реєстрацією шлюбу (а.с. 19).

Отже заявниця та померлий ОСОБА_2 є рідними сестрою та братом відповідно.

За життя ОСОБА_2 склав заповіт, який був 28 січня 2022 року посвідчений приватним нотаріусом Кременчуцького районного нотаріального округу Полтавської області Спірідовичем В.М. та зареєстрований у реєстрі за № 95. За цим заповітом він все своє майно, де б воно не було і з чого б воно не складалося, і все те, що буде належати йому за законом на день смерті, та що згідно зі законодавством України може бути успадковане у повному обсязі, без будь яких обмежень, заповів ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 (а.с. 21).

Постановою про відмову у вчиненні нотаріальної дії від 10.10.2023 приватним нотаріусом Кременчуцького нотаріального округу Полтавської області Ільїною Н.О. відмовлено ОСОБА_1 у прийнятті заяви про прийняття спадщини після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 брата, ОСОБА_2 , у зв`язку з тим, що ОСОБА_1 пропущений встановлений для прийняття спадщини строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, та не надано доказів постійного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини (а.с. 22).

З постанови нотаріуса про відмову у вчиненні нотаріальної дії вбачається, що спадкова справа на майно померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 не зареєстрована. 10.10.2023 до нотаріуса звернулася ОСОБА_1 , у якій просила видати свідоцтво про право на спадщину після померлого брата. Цією ж постановою роз`яснено ОСОБА_1 , що оскільки нею не подано заяву про прийняття спадщини у встановлений законом строк та не надано доказів постійного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, то вона має звернутися до суду.

Відповідно до довіреності, посвідченої 28 січня 2022 року приватним нотаріусом Кременчуцького районного нотаріального округу Полтавської області Спірідовичем В.М., ОСОБА_2 уповноважив ОСОБА_1 бути представником з усіма необхідними повноваженнями в будь яких державних та недержавних підприємствах, установах, організаціях…. з питань, що стосуються оформлення на його ім`я спадкових прав (спадщини), що залишилась після смерті ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 , а також з питань державної реєстрації спадкового майна (а.с.50-51).

Відповідно до довідки від 15.04.2024 № 2, виданої фізичною особою-підприємцем ОСОБА_9 , ОСОБА_1 займалась похованням ОСОБА_10 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_9 , свідоцтво про смерть НОМЕР_5 від 09.09.2022 (а.с. 52).

У письмових поясненнях свідків (які суд оцінює як письмові докази, а не покази свідків) ОСОБА_11 (невістка, дружина брата померлого спадкодавця) та ОСОБА_12 (сусідка) підтвердили факт постійного проживання ОСОБА_1 разом зі спадкодавцем ОСОБА_2 станом на дату відкриття спадщини (а.с. 53-55).

Фотографіями, копіями особистих документів ОСОБА_2 (військовим квитком (а.с.23-24), профспілковим квитком (а.с.26-27), водійським посвідченням (а.с.28-32), посвідченням дитини війни (а.с.33-34), трудовою книжкою (а..с. 36), технічним паспортом на автомобіль (а.с.38), ощадна книжка (а.с.39-41), будинковою книгою (а.с. 42) копіями квитанцій про оплату комунальних послуг (а.с.43-46), наданими заявницею та досліджених судом, також опосердковано підтверджується факт спільного проживання заявниці та померлого ОСОБА_2 .

Застосовані судом норми права та правові позиції Верховного Суду

Відповідно до частини першої статті 293 ЦПК України окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.

Згідно з пунктом 5 частини другої статті 293 ЦПК України суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.

Перелік юридичних фактів, що підлягають встановленню в судовому порядку, зазначений у статті 315 ЦПК України, не є вичерпним.

Згідно зі частиною другою статті 315 ЦПК України в судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.

Згідно зі ч. 1 -2 ст. 1220 Цивільного кодексу України спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою (частина третя статті 46 цього Кодексу).

У статті 1216 ЦК України визначено, що спадкуванням є перехід прав і обов`язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). До складу спадщини входять усі права і обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті, за виключенням тих прав і обов`язків, що зазначені у статті 1219 ЦК України (статті 1218, 1231 ЦК України).

Згідно з частиною другою статті 1220 ЦК України часом відкриття спадщини є день смерті особи, або день, з якого вона оголошується померлою.

За змістом норми статті 1268 ЦК України порядок прийняття спадщини встановлюється залежно від того, чи проживав постійно спадкоємець разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини.

Так, відповідно до частини третьої статті 1268 ЦК України спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 ЦК України, він не заявив про відмову від неї.

Місцем проживання фізичної особи згідно з частиною першою статті 29 ЦК України є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово.

Фізична особа може мати кілька місць проживання (ч. 6 ст. 29 ЦК України).

Статтями 2, 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (у редакції, чинній станом на дату відкриття спадщини) передбачено, що громадянам України, а також іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні, гарантуються свобода пересування та вільний вибір місця проживання на її території, за винятком обмежень, які встановлені цим Законом. Вільний вибір місця проживання чи перебування - право громадянина України на вибір адміністративно-територіальної одиниці, де вони хочуть проживати чи перебувати; місце проживання - житло з присвоєною у встановленому законом порядку адресою, в якому особа проживає, а також заклад для бездомних осіб, інший надавач соціальних послуг з проживанням, стаціонарна соціально-медична установа та інші заклади соціальної підтримки (догляду), у яких особа отримує соціальні послуги.

Відсутність реєстрації місця проживання позивача за місцем проживання спадкодавця не може бути доказом того, що він не проживав зі спадкодавцем, оскільки сама по собі відсутність такої реєстрації згідно зі статтею 2 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" не є абсолютним підтвердженням обставин про те, що спадкоємець не проживав зі спадкодавцем на час відкриття спадщини, якщо обставини, встановлені частиною третьою статті 1268 ЦК України, підтверджуються іншими належними і допустимими доказами, які були надані позивачем, та оцінені судом.

Саме такі правові висновки зробив ВС у постанові від 10.01.2019 у справі № 484/747/17.

Висновки суду та мотиви прийнятого рішення

Дослідивши письмові докази у справі, заслухавши пояснення заявниці та її представника, суд висновує, що вимоги підлягають задоволенню, адже:

- факт, про встановлення якого просить заявниця, підтвердився дослідженими у судовому засіданні доказами, у тому числі: наявністю у заявниці всіх належних спадкодавцеві важливих документів (правовстановлюючих щодо майна, посвідчувальних особу; сімейних фотографій; заповіту, складеного на ім`я заявниці тощо); квитанцій, що підтверджують сплату комунальних послуг за адресою належного спадкодавцеві домоволодіння як до його смерті, так і після; письмовими поясненнями осіб, що обізнані про факт спільного проживання померлого зі заявницею як брата та сестри та піклування заявниці про брата;

- заявниця є спадкоємицею померлого брата за заповітом та у другу чергу - за законом;

- встановлення факту, про який просила заявниця суд, має юридичне значення, а саме факт постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини необхідне їй для настання юридичних наслідків - оформлення права власності на спадкове майно;

- заявниця не має іншої можливості встановити та довести факт, що має для неї юридичне значення, адже законодавством не передбачено позасудової процедури встановлення факту постійного проживання спадкоємця зі спадкодавцем на час відкриття спадщини, у разі якщо їхні зареєстровані адреси місць проживання не збігаються;

- судом не встановлено наявність спору про право у даній справі між заявницею та заінтересованими особами чи іншими спадкоємцями.

Отже, заявницею доведено, що встановлення факту постійно проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини має для неї юридичне значення; в іншому, окрім судового, порядку встановити такий факт вона не має можливості, у зв`язку із чим суд уважає за можливе задовольнити заяву, так як судом встановлено, що заявниця спільно проживала з братом на час відкриття спадщини, що підтверджується дослідженими судом доказами.

Відповідно до ч. 7 ст. 294 ЦПК України при ухваленні судом рішення судові витрати не відшкодовуються, якщо інше не встановлено законом.

На підставі викладеного, керуючись ст. 4, 293, 294, 315, 319 ЦПК України, нормами матеріального права та висновками Верховного Суду, наведеними у мотивувальній частині рішення суд

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області, Козельщинська селищна рада про встановлення факту, що має юридичне значення, - задовольнити.

Установити факт постійного проживання на час відкриття спадщини ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , разом з ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Рішення суду може бути оскаржене до Полтавського апеляційного суду шляхом подання через Козельщинський районний суд Полтавської області апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга в електронній формі подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Відомості про учасників справи:

Заявник: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 (місце проживання: АДРЕСА_2 ; реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_6 ; тел.: НОМЕР_7 ).

Представник заявника: адвокат Дмитренко Олександр Сергійович (адреса: вул. Куйбишева, буд. 69, м. Кобеляки, Полтавський район, Полтавська область, 39200, тел. НОМЕР_8 ).

Заінтересована особа 1: Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області (місцезнаходження: площа Перемоги, буд. 2, місто Кременчук, Кременчуцький район, Полтавська область, 39600; ідентифікаційний код 24388300; електронна пошта: kremenchuk@kremen.gov.ua).

Заінтересована особа 2: Козельщинська селищна рада (місцезнаходження: вул. Остроградського, буд. 75/15, селище Козельщина, Кременчуцький район, Полтавська область, 39100; ідентифікаційний код 21063513; електронна пошта: kozrada-31163@ukr.net).

Повне рішення складено та підписано суддею 08 серпня 2024 року.

Суддя В.П. Козир

СудКозельщинський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення08.08.2024
Оприлюднено12.08.2024
Номер документу120892415
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:.

Судовий реєстр по справі —533/511/24

Рішення від 08.08.2024

Цивільне

Козельщинський районний суд Полтавської області

Козир В. П.

Ухвала від 13.06.2024

Цивільне

Козельщинський районний суд Полтавської області

Козир В. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні