12.08.2024 Суддя Шевченко С. В..
Справа № 644/9645/23
Провадження № 6/644/475/24
У Х В А Л А
12 серпня 2024 року Орджонікідзевський районний суд м. Харкова в складі: головуючого судді ШевченкаС.В., за участю секретаря судових засідань Кузьміної Ю.С., розглянув у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду та виправлення помилки у виконавчому листі,
в с т а н о в и в :
Заочним рішеннямОрджонікідзевського районногосуду м.Харкова від15квітня 2024року задоволенопозов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,третя особа:Служба усправах дітейШевченківської селищноїради Куп`янськогорайону Харківськоїобласті,про позбавленнябатьківських прав. ОСОБА_2 позбавлений батьківських прав відносно доньки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Стягнуто з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 витратиз оплати судового збору у сумі1073 грн. 60 коп.
ОСОБА_1 подала заяви про виправлення опискив рішеннісуду тавиправлення помилкиу виконавчомулисті,в обґрунтуваннячого посилаласяна те,що у вказаних документах не вірно зазначено прізвище позивачки як « ОСОБА_4 », замість вірного « ОСОБА_4 ».
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно з ч. 1 ст. 432 ЦПК України, суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Враховуючи, що в рішенні суду та виконавчому документі допущені описки у прізвищі позивачки, суд вважає за необхідне їх виправити.
Керуючись ст. ст. 269, 432 ЦПК України, суд,
п о с т а н о в и в:
Виправити допущеніу заочномурішенні Орджонікідзевськогорайонного судум.Харкова від15квітня 2024року тавиконавчому документі по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,третя особа:Служба усправах дітейШевченківської селищноїради Куп`янськогорайону Харківськоїобласті,про позбавленнябатьківських прав описки, вірно вказавши прізвище позивачки ОСОБА_1 .
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разіподання апеляційноїскарги ухвала,якщо їїне скасовано,набирає законноїсили післяповернення апеляційноїскарги,відмови увідкритті чизакриття апеляційногопровадження абоприйняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга подається до Харківського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.
Учасник справи, якому ухвала не була вручена в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.
Суддя: С.В. Шевченко
Суд | Орджонікідзевський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 12.08.2024 |
Оприлюднено | 15.08.2024 |
Номер документу | 120965373 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Орджонікідзевський районний суд м.Харкова
Шевченко С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні