Справа № 275/857/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 серпня 2024 року селище Брусилів
Суддя Брусилівського районного суду Житомирськоїобласті Лівочка Л. І., розглянувши
матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області, про скасування державної реєстрації земельної ділянки та припинення речових прав на земельну ділянку,
ВСТАНОВИВ:
Представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Нестеренко М.М. звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявяє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області, про скасування державної реєстрації земельної ділянки та припинення речових прав на земельну ділянку.
Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст.ст.175-177 ЦПК України.
Відповідно до п.2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місцепроживання чиперебування (дляфізичних осіб),поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Згідно ч. 1 ст. 27 ПК України, позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.
Слід зазначити, що відповідно до п.9 ст. 28 ЦПК України, позови до відповідача, місце реєстрації проживання або перебування якого не відоме, пред`являються за місцем знаходження майна відповідача чи за останнім відомим зареєстрованим його місцем проживання або перебування чи постійного його зайняття (роботи).
Як вбачається з позовної заяви місцем проживання відповідача ОСОБА_2 є АДРЕСА_1 .
01 серпня 2024 року судом здійсненозапит довідділу "ЦНАП"Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області щодо місця реєстрації/проживання ОСОБА_2 .
Відповідно до отриманої відповіді на запит суду встановлено, що ОСОБА_2 на території Брусилівського об`єднаної територіальної громади Житомирського району Житомирської області не зареєстрований.
Відтак, позивачу необхідно надати паспортні дані та РНОКПП відповідача ОСОБА_2 , та вказати його місце проживання /реєстрації.
Водночас до позовної заяви не долучено доказів того, що ОСОБА_2 фактично проживає в АДРЕСА_1 .
З врахуванням вищенаведеного позивачу необхідно усунути вказані недоліки позовної заяви, шляхом подання позовної заяви в новій редакції з усунутими недоліками, а саме, зазначити паспортні дані та РНОКПП відповідача, надати адресу зареєстрованого місця проживання чи перебування відповідача, та/або надати докази , що відповідач фактично проживає в
с. Ковганівка Житомирського району Житомирської області.
Відповідно до ч. 1ст. 185 ЦПК Українисуддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях175 і 177цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Згідно вимог ч. 2 ст. 185 ЦПК України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.175,185 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області, про скасування державної реєстрації земельної ділянки та припинення речових прав на земельну ділянку, - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків - десять днів з дня отримання копії ухвали.
У разі невиконання ухвали суду у зазначений строк позовна заява буде вважатися неподаною та підлягатиме поверненню.
Копію ухвали надіслати позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяЛ. І. Лівочка
Суд | Брусилівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 13.08.2024 |
Оприлюднено | 15.08.2024 |
Номер документу | 120989215 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Брусилівський районний суд Житомирської області
Лівочка Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні