Справа №694/590/24
Провадження №2/690/201/24
У Х В А Л А
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
15 серпня 2024 року м. Ватутіне
Суддя Ватутінськогоміського судуЧеркаської областіЗдоровило В.А. розглянувши заяви представника позивача ОСОБА_1 адвоката Кобиджі Олександра Івановича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей та сім`ї Святошинської районної в місті Києві Державної адміністрації, Святошинський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про зміну розміру, або звільнення від сплати аліментів,
в с т а н о в и в:
в провадженні Ватутінського міського суду Черкаської області на розгляді перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_1 , треті особи: Служба у справах дітей та сім`ї Святошинської районної в м. Києві Державної адміністрації, Святошинський відділ ДВС у м. Києві ЦМУ МЮ (м. Київ) про зміну розміру, або звільнення від сплати аліментів.
Судове засідання у даній справі призначено на 16.08.2024 о 11 год. 00 хв..
На адресу суду через систему "Електронний суд" від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Кобиджі О.І. 12.08.2024 та 13.08.2024 до суду надійшли заяви, де він просить забезпечити проведення призначеного судового засідання та усіх подальших судових засідань в режимі відеоконференції за допомогою сервісу EASYCON чи підсистеми відеконференцзв`язку ЄСІТС за посиланням вказаним на веб-порталі Судової влади України https://vkz.court.gov.ua поза межами приміщення суду з використанням особистих технічних засобів, у зв`язку з тим, що він перебуває поза межами території України та введенням на території України воєнного стану.
Відповідно до ч. 4 ст. 212 ЦПК України, учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» або Державною судовою адміністрацією України.
На території України згідно Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022, введено воєнний стан.
Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справимають правобратиучасть усудовому засіданнів режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду заумови наявностіу судівідповідної технічноїможливості,про якусуд зазначаєв ухваліпро відкриттяпровадження усправі,крім випадків,коли явкацього учасникасправи всудове засіданнявизнана судомобов`язковою.
Враховуючи наявну технічну можливість, та з метою забезпечення повноти судового розгляду, вважаю за можливе проводити судові засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_1 , треті особи: Служба у справах дітей та сім`ї Святошинської районної в м. Києві Державної адміністрації, Святошинський відділ ДВС у м. Києві ЦМУ МЮ (м. Київ) про зміну розміру, або звільнення від сплати аліментів в режимі відеоконференції за допомогою сервісу EASYCON чи підсистеми відеконференцзв`язку ЄСІТС за посиланням вказаним на веб-порталі Судової влади України https://vkz.court.gov.ua поза межами приміщення суду з використанням особистих технічних засобів за участі представника позивача ОСОБА_1 адвоката Кобиджі О.І..
На підставі викладеного, керуючись ст. 212, 258, 259, 260 ЦПК України,-
п о с т а н о в и в:
заяви представника позивача ОСОБА_1 адвоката Кобиджі Олександра Івановича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,треті особи:Служба усправах дітейта сім`їСвятошинської районноїв містіКиєві Державноїадміністрації,Святошинський відділдержавної виконавчоїслужби умісті КиєвіЦентрального міжрегіональногоуправління Міністерстваюстиції (м.Київ)про змінурозміру,або звільненнявід сплатиаліментів - задовольнити.
Судове засідання, призначене на 16 серпня 2024 року о 11 год. 00 хв. та всі наступні судові засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей та сім`ї Святошинської районної в місті Києві Державної адміністрації, Святошинський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про зміну розміру, або звільнення від сплати аліментів проводити в режимі відеоконференції за допомогою сервісу EASYCON чи підсистеми відеконференцзв`язку ЄСІТС за посиланням вказаним на веб-порталі Судової влади України https://vkz.court.gov.ua поза межами приміщення суду з використанням особистих технічних засобів за участі представника позивача ОСОБА_1 адвоката Кобиджі Олександра Івановича.
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв`язку представнику позивача ОСОБА_1 адвокату Кобиджі Олександру Івановичу необхідно попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в системі відеоконференцзв`язку EASYCON чи ЄСІТС за посиланням вказаним на веб-порталі Судової влади України https://vkz.court.gov.ua та перевірити наявні власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції системою відеоконференцзв`язку.
Роз`яснити, що відповідно ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відповідно до ч. 2 ст.261ЦПК України ухвала, що постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя В.А. Здоровило
Суд | Ватутінський міський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 15.08.2024 |
Оприлюднено | 16.08.2024 |
Номер документу | 121017347 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про стягнення аліментів |
Цивільне
Ватутінський міський суд Черкаської області
Здоровило В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні