Справа № 201/9859/24
Провадження № 2/183/3735/2024
У Х В А Л А
про прийняття позовної заяви до розгляду
і відкриття провадження
15серпня2024року суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Наумова О.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Українського державного університету науки і технологій, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Міністерство освіти і науки України Директорат фахової передвищої, вищої освіти про визнання рішення протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
12.08.2024 до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Українського державного університету науки і технологій, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Міністерство освіти і науки України Директорат фахової передвищої, вищої освіти про визнання рішення протиправними та зобов`язання вчинити певні дії.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями, головуючим по справі визначено суддю Наумову О.С.
Ухвалою суду від 13 серпня 2024 року позовна заява залишена без руху і позивачу надано строк для усунення виявлених судом недоліків.
14 серпня 2024 року позивач усунув недоліки позовної заяви.
Спір у справі виник між позивачем ОСОБА_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 та відповідачем Український державний університет науки і технологій, місцезнаходження: 49010, м. Дніпро, вул. Лазаряна, буд. 2.
Третя особа у справі - Міністерство освіти і науки України Директорат фахової передвищої, вищої освіти, місцезнаходження: 01135, м. Київ, пр. Берестейський, буд. 10.
Предметом спору є визнання рішення протиправними та зобов`язання вчинити певні дії.
Підсудність справи визначена згідно з положеннями ч. 2 ст. 27 ЦПК України.
Відповідно до положень п. 2 ч. 6 ст. 19 ЦПК України справа є незначної складності і визнається судом малозначною, атомузгідноз ч. 1 ст. 274 ЦПК України вона підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.
Заяв і клопотань разом із позовною заявою від позивача до суду не надійшло.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/.
Враховуючи, що підстав для залишення без руху, повернення позивачу позовної заяви, відмови у відкритті провадження не встановлено, керуючись ст.ст. 19, 28, 187, 279, 353 ЦПК України, суддя,
УХВАЛИВ:
Прийняти позовнузаявудорозглядуівідкритипровадження у цивільній справі № 201/9859/24 за позовом ОСОБА_1 до Українського державного університету науки і технологій, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Міністерство освіти і науки України Директорат фахової передвищої, вищої освіти про визнання рішення протиправними та зобов`язання вчинити певні дії.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження та згідно ч. 5 ст. 279 ЦПК України без повідомлення сторін.
Відповідач має право подати до суду відзив на позовну заяву у п`ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. Документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи мають бути надані суду. Форма та зміст відзиву передбачені ст. 178 ЦПК України.
Позивач згідно до положень ст.ст. 179, 278 ЦПК України має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідачі згідно з положеннями ст.ст. 180, 278 ЦПК України заперечення протягом десяти днів з дня отримання відповідно відзиву та відповіді на відзив.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.С.Наумова
Суд | Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 15.08.2024 |
Оприлюднено | 19.08.2024 |
Номер документу | 121044611 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Наумова О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні