Справа № 286/2864/24
УХВАЛА
16 серпня 2024 року
Суддя Овруцького районного суду Житомирської області Гришковець А. Л. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ «Благодійний Союз» про усунення перешкод у користуванні майном, повернення земельних ділянок, скасування рішення державного реєстратора та скасування реєстрації договору в реєстрі речових прав , -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до ТОВ «Благодійний Союз» про усунення перешкод у користуванні майном, повернення земельних ділянок, скасування рішення державного реєстратора та скасування реєстрації договору в реєстрі речових прав.
Вирішуючи питання відкриття провадження по справі, слід звернути увагу на наступне.
Вказана позовна заява не відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України.
Так, позовна заява серед іншого, повинна містити і зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них та виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
В обгрунтування своїх позовних вимог позивач зазначив, що він має у власності земельні ділянки розміром 1,1585 га, 1,1714 га, 0,8976 га та 0,5593 га, що знаходяться на території колишньої Ігнатпільської сільської ради. Вказані земельні ділянки він успадкував від своїх батьків: ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 . В 2013 році батьки уклали договори оренди даних земельних ділянок з відповідачем на 10 років. Нещодавно, він дізнався, що в 2019 році відповідач склав нові договори оренди землі, терміном на 10 років. Дані договори з відповідачем батьки не укладали і не підписували. Копії договорів він не отримав.
Поряд з тим, він взагалі не зазначив обставин, що перешкоджали отриманню вказаних договорів, звідки отримав інформацію про їх наявність і не укладення їх батьками. Тобто, виклад обставин не є повним та не зазначено взагалі доказів на їх підтвердження. Наведене нівелює наявність спору між сторонами.
За таких обставин, позовну заяву слід залишити без руху до виправлення вищевказаних недоліків, шляхом належного обгрунтування позовних вимог та зазначення доказів, які підтверджують вказані обставини, що узгоджується з положеннями п. 5 ч.3 ст. 175 ЦПК України.
Керуючись ст.185 ЦПК України суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ «Благодійний Союз» про усунення перешкод у користуванні майном, повернення земельних ділянок, скасування рішення державного реєстратора та скасування реєстрації договору в реєстрі речових прав, залишити без руху і надати позивачеві строк для виправлення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ : А. Л. Гришковець
Суд | Овруцький районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 16.08.2024 |
Оприлюднено | 19.08.2024 |
Номер документу | 121051624 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання права власності на земельну ділянку |
Цивільне
Овруцький районний суд Житомирської області
Гришковець А. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні