печерський районний суд міста києва
Справа № 757/30855/24-ц
пр. 2-7064/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про відкриття провадження у цивільній справі
08 серпня 2024 року суддя Печерського районного суду м. Києва Ільєва Т.Г., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Національного музею народної архітектури та побуту про визнання протиправним та скасування наказу про оголошення догани, -
В С Т А Н О В И В :
09.07.2024 до Печерського районного суду м. Києва надійшла вказана позовна заява, яка передана судді Ільєвій Т.Г. 11.07.2024, для вирішення питання про відкриття провадження у справі.
Ухвалою судді від 15.07.2024 позовну заяву залишено без руху та надано позивачу строк на усунення виявлених недоліків.
До суду надійшло клопотання позивача, з якого вбачається, що виявлені судом недоліки усунуто.
Позовна заява подана і оформлена у порядку, передбаченому ст.ст. 175-177 ЦПК України.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в цивільній справі, встановлених ЦПК України на стадії вирішення питання про відкриття провадження у справі, не встановлено.
Позивачем пред`явлено вимогу, яка згідно ч. 6 ст. 19 ЦПК України належить до справ, що виникають з трудових відносин та, у відповідності до п. 2 ч. 1 ст. 274 ЦПК України, підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
Згідно ч. 1 ст. 277 ЦПК України, питання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження.
Враховуючи предмет і підстави позову, а також положення ч. 5 ст. 279 ЦПК України, суддя дійшов висновку про можливість розгляду даної цивільної справи в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.
Наряду з вказаним, враховуючи предмет спору суд приходить до висновку про задоволення клопотання позивача та необхідність витребування у відповідача розрахункового листка або Довідки про суми, нараховані та виплачені при звільненні ОСОБА_2 .
В іншій частині вимоги клопотання суд вважає передчасним.
На підставі викладеного, керуючись ст. 19, 128, 187, 274, 277, 279, 258-260, 353, 354, пп. 15.5 п. 15 Розділу XIII Перехідні положення Цивільного процесуального кодексу України, суд, -
У Х В АЛ И В :
Прийняти позовну заяву до розгляду.
Відкрити провадження у цивільній справі № 757/30855/24-ц
за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 )
до Національного музею народної архітектури та побуту(01010, м. Київ, вул. Лаврська, 9, кв. 19)
про визнання протиправним та скасування наказу про оголошення догани.
Розглядати справу за правилами спрощеного провадження, з повідомленням сторін.
Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 20 вересня 2024 року о 08 год. 30 хв. в приміщенні Печерського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Володимирська. 15, каб. 209, під головуванням судді Ільєвої Т.Г.
Не пізніше п`ятиденного строку відповідач має право подати заяву із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, у разі неподання у встановлений судом строк яких, відповідач має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.
Не пізніше десяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї, до початку розгляду справи по суті, відповідач має право надіслати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову до суду з підтвердженням направлення позивачу копії відзиву та доданих до нього документів.
Позивач не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати відповідь на відзив, виклавши письмово свої міркування, аргументи, надати відповідні докази, та направити відповідачу та суду з підтвердженням такого направлення учаснику справи.
Відповідач не пізніше п`яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати заперечення на відповідь на відзив, та направити позивачу й суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.
Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
У разі подання будь-якої заяви, передбаченої пунктом 2 частини другої та частинами третьою і четвертою статті 49, 178-181 ЦПК України, до суду подаються докази направлення копії такої заяви та доданих до неї документів іншим учасникам справи. У разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву, про що зазначає у рішенні суду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду виключно у випадку відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою http://court.gov.ua/fair/sud2606.
Суддя Тетяна ІЛЬЄВА
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.08.2024 |
Оприлюднено | 20.08.2024 |
Номер документу | 121068710 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Ільєва Т. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні