Справа № 450/1259/24 Провадження № 2-о/450/108/24
УХВАЛА
про виправлення описки
17 липня 2024 року Пустомитівський районний суд Львівської області в складі:
головуючого судді Мельничук І. І.
при секретарі Дикій О. Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Пустомити цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Головне управління Державної міграційної служби України у Львівській області про встановлення факту, що має юридичне значення, -
в с т а н о в и в :
в провадженні Пустомитівського районного суду Львівської області перебувала цивільна справа № 450/1259/24 за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Головне управління Державної міграційної служби України у Львівській області про встановлення факту, що має юридичне значення.
Рішенням суду від 17.06.2024 року вирішено задоволити заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа Головне управління Державної міграційної служби України у Львівській області про встановлення факту, що має юридичне значення.
Згідно ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового засідання технічним засобом здійснює секретар судового засідання. У разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Судом встановлено, що при виготовленні рішення суду у справі № 450/1259/24 від 17.06.2024 року, у вступній та резолютивній частині рішення неправильно зазначено по-батькові позивача як « ОСОБА_2 », коли правильним є « ОСОБА_3 ».
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Вказана помилки підлягає виправленню.
Керуючись ст. ст. 269, 258, 353 ЦПК України суд, -
п о с т а н о в и в :
внести виправлення у рішенні Пустомитівського районного суду Львівської області від 17.06.2024 року у справі № 450/1259/24 за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Головне управління Державної міграційної служби України у Львівській області про встановлення факту, що має юридичне значення в частині зазначення у вступній та резолютивній частині рішення правильного по-батькові заявника як ОСОБА_3 .
Вважати правильною таку редакцію вступної частини рішення суду у справі № 450/1259/24:
«розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Пустомити цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Головне управління Державної міграційної служби України у Львівській області про встановлення факту, що має юридичне значення».
Вважати правильною таку редакцію резолютивної частини рішення суду у справі № 450/1259/24:
«заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа Головне управління Державної міграційної служби України у Львівській області про встановлення факту, що має юридичне значення, задоволити.»
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.
СуддяІ. І. Мельничук
Суд | Пустомитівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 17.07.2024 |
Оприлюднено | 21.08.2024 |
Номер документу | 121076472 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Пустомитівський районний суд Львівської області
Мельничук І. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні