Справа № 167/585/24
Номер провадження 2/167/261/24
У Х В А Л А
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду
20 серпня 2024 року м. Рожище
головуючого-суддіСіліча І. І.,
з участю секретаря судового засіданняМатвійчук Л. О.,
представника позивача ОСОБА_1 ,
представника відповідача- ОСОБА_2 ,
представника третьої особи ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_4 , яка діє в своїх інтересах та інтересах неповнолітніх дітей: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , подану в її інтересах представником ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача орган опіки та піклування Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області до ОСОБА_7 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_8 про усунення перешкод в користуванні житловим приміщенням
встановив:
17 червня 2024 року представник ОСОБА_4 , яка діє в своїх інтересах та інтересах неповнолітніх дітей: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 адвокат Стретович І. С. через систему «Електронний суд» звернулася до суду з позовом до ОСОБА_7 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача орган опіки та піклування Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_8 про усунення перешкод в користуванні житловим приміщенням шляхом вселення.
Ухвалою судді від 10 липня 2024 прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі за вищевказаною позовною заявою.
Представник позивача ОСОБА_1 в підготовчому засіданні позов підтримала, щодо призначення справи до судового розгляду по суті не заперечувала.
Представник відповідача ОСОБА_2 в підготовчому засідання позовні вимоги не визнала, в задоволенн позову просила відмовити.
Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача органу опіки та піклування Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області Дубчук Ж. В. в підготовчому засіданні щодо вирішення спору покладається на розсуд суду.
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_8 в підготовче засідання не з`явився, про причини неявки суд не повідомив.
Суд, заслухавши сторін, дослідивши зміст позовної заяви, доходить такого висновку.
Положеннямист. 189 ЦПК Українивизначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Заяв про бажання укласти мирову угоду, передачу справи на розгляд третейського суду або врегулювання спору за участю судді, вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог, зустрічного позову до суду не надходило.
Позивачем надано всі докази, на які вони посилаються у позові, клопотань про проведення огляду письмових, речових і електронних доказів у місці їх знаходження, витребування додаткових доказів, їх забезпечення не надходило.
Клопотань про виклик у судове засідання експертів, залучення перекладача, спеціаліста, забезпечення позову, зустрічне забезпечення, інших заяв та клопотань також не надходило.
Підстав для вирішення питань, визначених п. п. 11-14 ч. 2ст. 197 ЦПК Українине встановлено.
Згідно з п. 15 ч. 2ст. 197 ЦПК Україниу підготовчому засіданні суд: призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
Відповідно до ч. 3ст. 200 ЦПК Україниза результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного, суд вважає, що у підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, підготовче засідання необхідно закрити, а справу призначити до судового розгляду по суті за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст.189,196-198,200 ЦПК України, суд
п о с т а н о в и в :
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 , яка діє в своїх інтересах та інтересах неповнолітніх дітей: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , подану в її інтересах представником ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача орган опіки та піклування Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області до ОСОБА_7 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_8 про усунення перешкод в користуванні житловим приміщенням.
Призначити справу до судового розгляду по суті в судовому засіданні, яке відбудеться 03 вересня 2024 року о 14 год 00 хв в приміщенні Рожищенського районного суду Волинської області за адресою: вул. Грушевського, 4, м. Рожище Волинська область.
В судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя І. І. Сіліч
Суд | Рожищенський районний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 20.08.2024 |
Оприлюднено | 21.08.2024 |
Номер документу | 121092114 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: усунення перешкод у користуванні майном |
Цивільне
Рожищенський районний суд Волинської області
Сіліч І. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні