ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
справа № 380/17411/24
У Х В А Л А
про виправлення описки в ухвалі суду
22 серпня 2024 року
Львівський окружний адміністративний суд, в складі головуючої судді Братичак Уляни Володимирівни, розглянувши в порядку письмового провадження, у м. Львові заяву позивача про виправлення описки в ухвалі про відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Науково дослідна установа «Центр пам`яткоохоронних досліджень» про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії, -
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) звернулася з позовною заявою до Приватного підприємства «Науково дослідна установа «Центр пам`яткоохоронних досліджень» (місцезнаходження: вул. Хуторівка, 30/115, м. Львів, 79070; код ЄДРПОУ: 32969960), в якій просить:
- визнати протиправною бездіяльність Приватного підприємства «Науководослідна установа «Центр пам`яткоохоронних досліджень» щодо ненадання відповіді на запит від 29.02.2024 та запитуваної у ньому інформації;
- зобов`язати Приватне підприємство «Науково дослідна установа «Центр пам`яткоохоронних досліджень» у п`ятиденний строк з моменту набрання судовим рішенням законної сили надати відповідь на запит від 29.02.2024 та запитувану у ньому інформацію.
Ухвалою судді від 19.08.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі; справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами.
21.08.2024 від позивача на адресу суду надійшла заява про виправлення описки в ухвалі про відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі від 19.08.2024, де у вступній та резолютивній частинах ухвали правильно зазначити відповідача - Приватне підприємство «Науководослідна установа «Центр пам`яткоохоронних досліджень».
При вирішенні вказаної заяви суд керувався таким.
Відповідно до ч.2 ст.253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) суд розглядає питання про виправлення описки в порядку письмового провадження.
Згідно з ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Судом з`ясовано, що при виготовлені ухвали про відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі від 19.08.2024 справді було допущено описку, а саме: у вступній та резолютивній частинах ухвали неправильно вказано відповідача замість «Приватне підприємство «Науково дослідна установа «Центр пам`яткоохоронних досліджень», зазначено «Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області».
При цьому, суд зазначає, що описка це помилка, зумовлена, зокрема, неправильним написанням прізвищ, імен, найменувань, адресів, невірним зазначенням номерів, дат, строків та інше.
Таким чином, суд дійшов висновку, що описка, яка допущена у вступній та резолютивній частинах ухвали про відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі від 19.08.2024 є механічною та не впливає на зміст встановлених обставин та висновків суду, а тому підлягає виправленню шляхом винесення ухвали про виправлення описки в судовому рішенні.
Керуючись ст.ст. 253, 248, 253, 374, 293-295, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
п о с т а н о в и в :
клопотання позивача про виправлення описки в ухвалі суду задовольнити.
Виправити допущену описку у вступній та резолютивній частинах ухвали про відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі від 19.08.2024 у справі №380/17411/24 за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Науково дослідна установа «Центр пам`яткоохоронних досліджень» про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії, шляхом зазначення правильного відповідача, а саме: замість «Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області», зазначити «Приватне підприємство «Науково дослідна установа «Центр пам`яткоохоронних досліджень», з урахуванням правил відмінювання.
Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання.
Ухвала суду може бути оскаржена до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повної ухвали суду.
Суддя Братичак Уляна Володимирівна
Суд | Львівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 22.08.2024 |
Оприлюднено | 26.08.2024 |
Номер документу | 121160852 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо забезпечення права особи на доступ до публічної інформації |
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Братичак Уляна Володимирівна
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Братичак Уляна Володимирівна
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Братичак Уляна Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні