Ухвала
від 26.08.2024 по справі 643/1178/14-ц
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 643/1178/14-ц Номер провадження 22-ц/814/2397/24Головуючий у 1-й інстанції Гольник Л.В. Доповідач ап. інст. ПилипчукЛ.І.

У Х В А Л А

26 серпня 2024 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд у складі судді Пилипчук Л.І., розглянувши клопотання Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та Кредит», повноваження під час ліквідації якого здійснюються безпосередньо Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, про призначення розгляду справи у режимі відеоконференції у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Легіон Харків", правонаступник Публічне акціонерне товариство «Банк «Фінанси та Кредит», до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

в с т а н о в и в:

У провадженні Полтавського апеляційного суду перебуває указана цивільна справа за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Банк «Фінанси та Кредит», повноваження під час ліквідації якого здійснюються безпосередньо Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, на ухвалу Октябрського районного суду м.Полтави від 14 березня 2024 року.

Розгляд справи відкладено на 11-40 год. 27 серпня 2024 року.

22 серпня 2024 року до Полтавського апеляційного суду надійшло клопотання представника Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та Кредит» Шилець Артема Руслановича про призначення розгляду справи у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із використанням власних технічних засобів. Заявлене клопотання обґрунтовано положеннями статті 212 ЦПК України. Електронна адреса, використана заявником для реєстрації в системі відеоконференцзв`язку: ІНФОРМАЦІЯ_1

Вирішуючи заявлене клопотання, суддя виходить з наступного.

Відповідно до вимог статті 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У заяві про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.

Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала. В ухвалі про участь учасника справи, його представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду зазначається суд, який має забезпечити її проведення. Копія такої ухвали негайно, але не пізніше наступного дня з дня її постановлення, надсилається учаснику справи чи його представнику відповідно та суду, який має забезпечити проведення відеоконференції.

Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги», у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

У разі відсутності в учасника справи, його представника засобів електронної ідентифікації, передбачених абзацом першим цієї частини, ідентифікація такої особи здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Рішенням Вищої ради правосуддя №1845/0/15-21 від 17 серпня 2021 року затверджено Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі - Положення).

У пункті 2 Положення зазначено, що положення визначає порядок функціонування в судах та органах системи правосуддя окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистеми відеоконференцзв`язку.

Згідно з пунктом 45 Положення, підсистема відеоконференцзв`язку забезпечує учасникам справи можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів. Інструкція користувача підсистеми відеоконференцзв`язку розробляється адміністратором ЄСІТС та розміщується на вебсторінці технічної підтримки користувачів ЄСІТС за вебадресоюhttps://wiki.court.gov.ua.

Пунктом 46 розділу 3 Положення встановлено, що за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Враховуючи технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, право та бажання заявника брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, беручи до уваги введення в Україні воєнного стану, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, колегія суддів, вважає за можливе проводити судове засідання у режимі відеоконференції.

Керуючись статтею 212 ЦПК України,

у х в а л и в :

Клопотання представника Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та Кредит» Шилець Артема Руслановича про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду - задовольнити.

Проводити судове засідання у справі, призначене на 11-40 год. 27 серпня 2024 року в режимі відеоконференції поза межами суду з участю представника Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та Кредит» Шилець Артема Руслановича з використанням ним власних технічних засобів за електронною адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.І. Пилипчук

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення26.08.2024
Оприлюднено27.08.2024
Номер документу121189460
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —643/1178/14-ц

Ухвала від 02.10.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Осіян Олексій Миколайович

Постанова від 27.08.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Постанова від 27.08.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 26.08.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 01.08.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 17.05.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 17.05.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 15.05.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 10.05.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Пилипчук Л. І.

Ухвала від 23.04.2024

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Гольник Л. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні