МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОДЕСИ
Справа №521/12441/24
Пр. №2/521/5695/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 серпня 2024 року м. Одеса
Суддя Малиновського районного суду м. Одеси Сегеда О.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Другого відділу державної виконавчої служби у м. Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Комунальне підприємство «Благоустрій» Черкаської міської ради, про звільнення майна з-під арешту
встановила:
У серпні 2024 року ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до Другого відділу державної виконавчої служби у м. Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) (далі Другий ВДВС у м. Черкаси ЦМУ МЮ (м. Київ), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Комунальне підприємство «Благоустрій» Черкаської міської ради (далі КП «Благоустрій» ЧМР), про звільнення майна з-під арешту.
Ухвалою Малиновського районного суду м. Одеси від 08 серпня 2024 року вищевказану заяву було залишено без руху. Встановлено заявнику десятиденний строк з дня вручення копії ухвали про залишення позовної заяви без руху, для усунення недоліків.
22 серпня 2024 року представник позивача, діюча на підставі ордеру від 02 серпня 2024 року, надала через систему «Електронний суд» заяву про повернення позовної заяви та просила повернути сплачений судовий збір.
Частинами 1, 2 ст. 64 ЦПК України передбачено, що представник, який має повноваження на ведення справи в суді, здійснює від імені особи, яку він представляє, її процесуальні права та обов`язки. Обмеження повноважень представника на вчинення певної процесуальної дії мають бути застережені у виданій йому довіреності або ордері.
Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України суд постановляє ухвалу про повернення позовної заяви, якщо до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Суд роз`яснює, що відповідно до ч. 7 ст. 185 ЦПК України повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Враховуючи викладене та оскільки за ст. 13 ЦПК України, сторони вправі розпоряджатись процесуальними правами на власний розсуд, суд вважає можливим повернути заяву заявнику.
Згідно ч. 2 ст.133ЦПК України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюється законом.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 при зверненні до суду з позовом було сплачено судовий збір у розмірі 1211,20 грн., що підтверджується квитанцією про сплату №8282-6445-2181-3303 від 05 серпня 2024 року, наявною в матеріалах справи.
У п. 2 ч. 1 ст.7Закону України«Про судовийзбір» визначено, що сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду, зокрема, в разі повернення заяви або скарги.
За таких обставин, оскільки даною ухвалою суду позовну заяву визнано неподаною та повернуто позивачеві, то сплачена ОСОБА_1 сума судового збору в розмірі 1211,20 грн. підлягає поверненню позивачу.
Керуючись ст. 7 Закону України «Про судовий збір», ст. ст. 185, 353 ЦПК України, суддя
ухвалила:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Другого відділу державної виконавчої служби у м. Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Комунальне підприємство «Благоустрій» Черкаської міської ради, про звільнення майна з-під арешту визнати неподаною та повернути заявнику.
Встановити порядок виконання ухвали, відповідно до якого, ухвала є підставою для повернення Державної казначейської служби України в Одеській області (адреса місцезнаходження: вул. Садова, буд. 1- А, м. Одеса, 65023, код ЄДРПОУ 37607526), сплачену суму судового збору, що був зарахований на рахунок НОМЕР_1 відповідно до квитанції просплату №8282-6445-2181-3303від 05серпня 2024рокув сумі 1211 (одна тисяча двісті одинадцять) гривень 20 копійок.
Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала в частині повернення позовної заяви може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О.М. Сегеда
Суд | Малиновський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 23.08.2024 |
Оприлюднено | 28.08.2024 |
Номер документу | 121207256 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Малиновський районний суд м.Одеси
Сегеда О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні