ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaРІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Київ
08.08.2024Справа № 910/19450/23
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот"
до 1. російської федерації в особі посольства російської федерації
2. Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот" (Общества с ограниченной ответственностью "Интеррыбфлот")
3. Товариства з обмеженою відповідальністю "Рибоконсервний комбінат "Аквамарин" (Общества с ограниченной ответственностью "Рыбоконсервный комбинат "Аквамарин")
про припинення неправомірного використання знаку для товарів і послуг
Суддя Котков О.В.
Секретар судового засідання Данилюк М.Д.
Представники учасників справи: не з`явилися.
СУТЬ СПОРУ:
21 грудня 2023 року до Господарського суду міста Києва через систему "Електронний суд" від Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот" (позивач) надійшла позовна заява б/н від 20.12.2023 року до російської федерації в особі посольства російської федерації (відповідач-1), Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот" (Общества с ограниченной ответственностью "Интеррыбфлот") (відповідач-2) та Товариства з обмеженою відповідальністю "Рибоконсервний комбінат "Аквамарин" (Общества с ограниченной ответственностью "Рыбоконсервный комбинат "Аквамарин") (відповідач-3), в якій викладені позовні вимоги, щоб в судовому порядку:
- заборонити російській федерації в особі посольства російської федерації надавати будь-які дозволи будь-яким третім особам щодо використання на території України в тому числі але не обмежуючись на території м. Севастополь, Автономної Республіки Крим торгівельної марки (знак для товарів і послуг) "АКВАМАРИН" за Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року;
- зобов`язати російську федерацію в особі посольства російської федерації відновити на території України в тому числі, але не обмежуючись на території м. Севастополь, Автономної Республіки Крим, виключне право Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот" на торгівельну марку (знак для товарів послуг) "АКВАМАРИН" за Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року;
- заборонити Обществу с ограниченной ответственностью "Интеррыбфлот" використовувати на території України в тому числі але не обмежуючись на території м. Севастополь, Автономної Республіки Крим торгівельну марку (знак для товарів і послуг) "АКВАМАРИН" за Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року у своїй господарській діяльності, в тому числі шляхом нанесення на вироблену продукцію, використання для цілей реклами, розміщення на власному веб-сайті та іншим чином;
- заборонити Обществу с ограниченной ответственностью "Рыбоконсервный комбинат "Аквамарин" використовувати на території України в тому числі, але не обмежуючись на території м. Севастополь, Автономної Республіки Крим торгівельну марку (знак для товарів і послуг) "АКВАМАРИН" за Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року у своїй господарській діяльності, в тому числі шляхом нанесення на вироблену продукцію, використання для цілей реклами, розміщення на власному веб-сайті та іншим чином;
- зобов`язати Общество с ограниченной ответственностью "Интеррыбфлот" та Общество с ограниченной ответственностью "Рыбоконсервный комбинат "Аквамарин" вилучити з цивільного обороту та знищити продукцію - рибні консерви, марковані позначенням "АКВАМАРИН" тотожним зі торгівельною маркою (знаком для товарів і послуг) за свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот" є власником знака для товарів та послуг "Аквамарин" для товарів і послуг, віднесених до 5, 29, 30, 31, 35 класів Міжнародної класифікації товарів і послуг. Позивачем виявлені факти неправомірного використання знаку для товарів та послуг відповідачами-1, 2 шляхом надання прав на використання знаку для товарів та послуг - ТМ "АКВАМАРИН" відповідачем-3, а відповідачем-3 - виготовлення та розповсюдження на тимчасово окупованій російською федерацією території України продукції під торговельною маркою "Аквамарин". Позивач не надавав відповідачам-1, 2 дозволів на використання торгівельної марки (знаку для товарів та послуг) та не укладав із відповідачем-3 будь-яких договорів, які б надавали йому право використовувати вказаний знак у своїй діяльності. Вказані обставини свідчать про порушення відповідачами прав позивача.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.12.2023 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі, ухвалено розгляд справи № 910/19450/23 здійснювати в порядку загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 30.01.2024 року.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 30.01.2024 року продовжено на 30 (тридцять) днів строк підготовчого провадження, підготовче засідання відкладено на 12.03.2024 року.
В підготовчих засіданнях 12.03.2024 року та 02.04.2024 року судом оголошувалася перерва.
За ч. 4 ст. 233 Господарського процесуального кодексу України ухвали суду, які оформлюються окремим документом, постановляються в нарадчій кімнаті, інші ухвали суд може постановити, не виходячи до нарадчої кімнати.
Так, в підготовчому засіданні 30.04.2024 року судом постановлено ухвалу про закриття підготовчого провадження, яка занесена до протоколу судового засідання, та призначено справу № 910/19450/23 до судового розгляду по суті на 23.05.2024 року.
У зв`язку з перебуванням судді Коткова О.В. 23.05.2024 року у відпустці, судове засідання, призначене на 23.05.2024 року не відбулося, судове засідання призначено на 04.07.2024 року.
В судовому засіданні 04.07.2024 року судом оголошувалася перерва.
У зв`язку з перебуванням судді Коткова О.В. у період з 22.07.2024 року по 26.07.2024 року у відпустці, судове засідання, призначене на 25.07.2024 року не відбулося, судове засідання призначено на 08.08.2024 року.
Представники учасників справи в судове засідання 08.08.2024 року не з`явилися.
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва, -
ВСТАНОВИВ:
Як зазначає позивач у своїй позовній заяві, Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтеррибфлот» (надалі - позивач) є власником знаку для товарів та послуг «Аквамарин» віднесених до 5, 29, 30, 31, 35 класів Міжнародної класифікації товарів і послуг, що підтверджується випискою з Державного реєстру свідоцтва України на знаки для товарів і послуг від 10.05.2012 року № 54823, виданої на підставі рішення Державної служби інтелектуальної власності України від 17 квітня 2012 року.
Позивачем виявлені факти неправомірного використання знаку для товарів та послуг відповідачами-1, 2 шляхом надання прав на використання знаку для товарів та послуг - ТМ «Аквамарин» відповідачу-3, який в свою чергу виготовляє та розповсюджує на тимчасово окупованій російською федерацією території України продукції під торговельною маркою «Аквамарин».
Підтвердженням неправомірного використання ТМ «Аквамарин» є розміщена у мережі інтернет інформація на веб-сайті відповідача-3 за посиланням https://akvamarin.net/#sales, на якому розміщено перелік продукції із зазначенням ТМ «Аквамарин», а також розміщено комерційну пропозицію з переліком продукції ТМ «Аквамарин» із зазначенням місця для самовивозу такої продукції - склад відповідача-3 у місті Севастополі.
Позивач вважає, що дії відповідачів по використанню знаку для товарів і послуг ТМ «Аквамарин» пов`язані із неправомірно перереєстрованим виключним правом позивача на знак для товарів і послуг «Аквамарин» в межах території російської федерації, що надали право на використання торговельної марки «Аквамарин» на окупованій російською федерацією території України.
Позивач не надавав відповідачам-1, 2 дозволів на використання торгівельної марки (знаку для товарів та послуг) та не укладав із відповідачем-3 будь-яких договорів, які б надавали йому право використовувати вказаний знак у своїй господарській діяльності.
Оцінюючи подані докази та наведені обґрунтування за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню, з наступних підстав.
До відносин, пов`язаних з використанням у господарській діяльності прав інтелектуальної власності, застосовуються положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом та іншими законами.
Згідно зі ст. 154 Господарського кодексу України відносини, пов`язані з використанням у господарській діяльності та охороною прав інтелектуальної власності, регулюються Господарським кодексом України та іншими законами. До відносин, пов`язаних з використанням у господарській діяльності прав інтелектуальної власності, застосовуються положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Господарським кодексом України та іншими законам.
Відповідно до частин 1-3 статті 418 Цивільного кодексу України право інтелектуальної власності - це право особи на результат інтелектуальної, творчої діяльності або на інший об`єкт права інтелектуальної власності, визначений цим Кодексом та іншим законом.
Право інтелектуальної власності становлять особисті немайнові права інтелектуальної власності та (або) майнові права інтелектуальної власності, зміст яких щодо певних об`єктів права інтелектуальної власності визначається цим Кодексом та іншим законом.
Право інтелектуальної власності є непорушним. Ніхто не може бути позбавлений права інтелектуальної власності чи обмежений у його здійсненні, крім випадків, передбачених законом.
За змістом частини 1 статті 420 Цивільного кодексу України до об`єктів права інтелектуальної власності, зокрема, належать, зокрема, комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки (знаки для товарів і послуг), географічні зазначення.
Згідно статті 492 Цивільного кодексу України торговельною маркою може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, які придатні для вирізнення товарів (послуг), що виробляються (надаються) однією особою, від товарів (послуг), що виробляються (надаються) іншими особами. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів.
За змістом частин 1, 2 статті 493 Цивільного кодексу України, суб`єктами права інтелектуальної власності на торговельну марку є фізичні та юридичні особи.
Приписи статті 494 Цивільного кодексу України визначають, що набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку засвідчується свідоцтвом. Умови та порядок видачі свідоцтва встановлюються законом.
Згідно частин 1, 2 статті 495 Цивільного кодексу України майновими правами інтелектуальної власності на торговельну марку є: право на використання торговельної марки; виключне право дозволяти використання торговельної марки; виключне право перешкоджати неправомірному використанню торговельної марки, в тому числі забороняти таке використання; інші майнові права інтелектуальної власності, встановлені законом.
Майнові права інтелектуальної власності на торговельну марку належать володільцю відповідного свідоцтва, володільцю міжнародної реєстрації, особі, торговельну марку якої визнано в установленому законом порядку добре відомою, якщо інше не встановлено договором.
За змістом статті 1 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" торговельна марка - позначення, за яким товари і послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших осіб; зареєстрована торговельна марка - торговельна марка, на яку видано свідоцтво або яка має міжнародну реєстрацію, що діє на території України.
Відповідно до частин 2-4 статті 5 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" об`єктом торговельної марки може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, у тому числі власні імена, літери, цифри, зображувальні елементи, кольори, форма товарів або їх пакування, звуки, за умови що такі позначення придатні для відрізнення товарів або послуг одних осіб від товарів або послуг інших осіб, придатні для відображення їх у Реєстрі таким чином, що дає змогу визначити чіткий і точний обсяг правової охорони, що надається.
Набуття права на торговельну марку засвідчується свідоцтвом.
Обсяг правової охорони, що надається, визначається зображенням торговельної марки та переліком товарів і послуг, внесеними до Реєстру, і засвідчується свідоцтвом з наведеними у ньому копією внесеного до Реєстру зображення торговельної марки та переліком товарів і послуг.
Відповідно до частини 4 статті 16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» нанесення її на будь-який товар, для якого торговельну марку зареєстровано, упаковку, в якій міститься такий товар, вивіску, пов`язану з ним, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет, зберігання такого товару із зазначеним нанесенням торговельної марки з метою пропонування для продажу, пропонування його для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення); застосування її під час пропонування та надання будь-якої послуги, для якої торговельну марку зареєстровано; застосування її в діловій документації чи в рекламі та в мережі Інтернет.
Аналіз наведених вище норм дає підстави для висновку, що підставою для звернення до суду є наявність порушеного права (охоронюваного законом інтересу), і таке звернення здійснюється особою, котрій це право належить, і саме з метою його захисту. Відсутність обставин, які б підтверджували наявність порушення права особи, за захистом якого вона звернулася, чи охоронюваного законом інтересу, є підставою для відмови у задоволенні такого позову.
Як вбачається з матеріалів справи, Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтеррибфлот» є власником знаку для товарів та послуг «Аквамарин» віднесених до 5, 29, 30, 31, 35 класів Міжнародної класифікації товарів і послуг, що підтверджується випискою з Державного реєстру свідоцтва України на знаки для товарів і послуг від 10.05.2012 року № 54823, виданої на підставі рішення Державної служби інтелектуальної власності України від 17 квітня 2012 року.
Судом встановлено, що торгова марка «Аквамарин» на території російської федерації захищена шляхом її реєстрації за ТОВ «Інтеррибфлот» у федеральній службі по інтелектуальній власності, патентам і товарним знакам, номер реєстрації 291527, строк дії виключного права на товарний знак до 15.01.2024 року.
Так, в публічному доступі на сайті патентного відомства російської федерації за посиланням https://new.fips.ru/registers-doc-view/fips_servlet?DB=RUTMDocNumber=291527TypeFile=html зазначено наступну інформацію:
Продовження строку чинності виключного права на товарний знак
(732) Правовласник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРРИБФЛОТ", вул. Радянська, буд. 26, кв. 1, м.Севастополь, 99011, Україна (UA)
(186) Дата, до якої продовжено строк дії виключного права: 15.01.2024
(580) Дата внесення запису до Державного реєстру: 04.02.2014
Дата публікації повідомлення: 25.02.2014
Наступна інформація
(732) Правовласник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРИБФЛОТ", 299007, м.Севастополь, вул. Радянська, б. 26, кв. 1 (RU)
Підстави:
Приведення відомостей про державну реєстрацію № 291527 у відповідність до Федерального конституційного закону №6-ФКЗ від 21.03.2014 «Про прийняття до російської федерації Республіки Крим та утворення у складі російської федерації нових суб`єктів - республіки крим та міста федерального значення Севастополя»
Вказівка про внесені зміни:
(732) Правовласник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРИБФЛОТ", 299007, м. Севастополь, вул. Радянська, б. 26, кв. 1 (RU)
(580) Дата внесення запису до Державного реєстру: 13.04.2015
Дата публікації сповіщення: 12.05.2015».
Відповідно до статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» тимчасово окупована російською федерацією територія України є невід`ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України; окупаційна адміністрація російської федерації - сукупність державних органів і структур російської федерації, функціонально відповідальних за управління тимчасово окупованими територіями та підконтрольних російській федерації самопроголошених органів, які узурпували виконання владних повноважень на тимчасово окупованих територіях та які виконували чи виконують властиві органам державної влади чи органам місцевого самоврядування функції на тимчасово окупованій території України, в тому числі органи, організації, підприємства та установи, включаючи правоохоронні та судові органи, нотаріусів та суб`єктів адміністративних послуг.
Статтею 20 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» визначено, що будь-яке посягання на права власника свідоцтва, передбачені статтею 16 цього Закону, в тому числі вчинення без згоди власника свідоцтва дій, що потребують його згоди, та готування до вчинення таких дій, вважається порушенням прав власника свідоцтва, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України. Більш того, власник свідоцтва може підтверджувати використання торговельної марки особисто її використовуючи, так і надаючи ліцензію на її використання.
Відповідно до частини 5 статті 16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» свідоцтво надає його власнику виключне право забороняти іншим особам використовувати без його згоди, якщо інше не передбачено цим Законом: позначення, тотожне із зареєстрованою торговельною маркою, стосовно наведених у свідоцтві товарів і послуг; позначення, тотожне із зареєстрованою торговельною маркою, стосовно товарів і послуг, споріднених з наведеними у свідоцтві, якщо внаслідок такого використання це позначення і торговельну марку можна сплутати, зокрема, якщо може виникнути асоціація такого позначення з торговельною маркою; позначення, схоже із зареєстрованою торговельною маркою, стосовно наведених у свідоцтві товарів і послуг, якщо внаслідок такого використання ці позначення можна сплутати, зокрема, якщо може виникнути асоціація такого позначення з торговельною маркою; позначення, схоже із зареєстрованою торговельною маркою, стосовно товарів і послуг, споріднених з наведеними у свідоцтві, якщо внаслідок такого використання ці позначення можна сплутати, зокрема, якщо може виникнути асоціація такого позначення з торговельною маркою.
Згідно з ч. 1, 2 ст. 178 Цивільного кодексу України об`єкти цивільних прав можуть вільно відчужуватися або переходити від однієї особи до іншої в порядку правонаступництва чи спадкування або іншим чином, якщо вони не вилучені з цивільного обороту, або не обмежені в обороті, або не є невід`ємними від фізичної чи юридичної особи.
Види об`єктів цивільних прав, перебування яких у цивільному обороті не допускається (об`єкти, вилучені з цивільного обороту) або перебування яких у цивільному обороті допускається за спеціальним дозволом (об`єкти, обмежено оборотоздатні), а також види об`єктів цивільних прав, що можуть належати лише певним учасникам обороту, встановлюються законом.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 432 Цивільного кодексу України суд у випадках та в порядку, встановлених законом, може постановити рішення, зокрема, про вилучення з цивільного обороту товарів, виготовлених або введених у цивільний оборот з порушенням права інтелектуальної власності, та знищення таких товарів за рахунок особи, яка вчинила порушення.
Згідно п. 72 постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики вирішення спорів, пов`язаних із захистом прав інтелектуальної власності" від 17.10.2012 року № 12 відповідно до абзацу другого пункту 2 статті 20 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" власник свідоцтва може вимагати усунення з товару, його упаковки незаконно використаного знака або позначення, схожого з ним настільки, що їх можна сплутати, або знищення виготовлених зображень знака або позначення, схожого з ним настільки, що їх можна сплутати. Якщо усунення з товару, його упаковки незаконно використаного знака або позначення, схожого з ним настільки, що їх можна сплутати, неможливе без заподіяння істотної шкоди самому товару, суд згідно з пунктом 3 частини другої статті 432 ЦК України може прийняти рішення про вилучення товару з цивільного обороту.
За змістом висновків Верховного Суду, викладених у постановах від 30.11.2023 року у справі № 911/2129/22, від 14.08.2018 року у справі № 910/10771/17, якщо господарським судом приймається рішення про вилучення з цивільного обороту певних товарів, виготовлених або введених у цивільний оборот з порушенням права інтелектуальної власності, та знищення таких товарів або про вилучення з цивільного обороту та знищення матеріалів та знарядь, які використовувалися для виготовлення таких товарів, у резолютивній частині такого рішення, а відповідно - і у виданому на його виконання наказі мають зазначатися як найменування такого роду товарів (матеріалів, знарядь), так і ті притаманні їм ознаки, (в тому числі за необхідності - індивідуальні), які дають можливість виокремити їх з числа інших однорідних виробів (товарів, предметів).
Суд зазначив, що вибір способу судового захисту прав інтелектуальної власності, включаючи такі, як вилучення та знищення товарів і матеріалів, введених у цивільний оборот з порушенням права інтелектуальної власності, здійснюється особою, якій належить право інтелектуальної власності. Водночас перевірка відповідності цього способу допущеному порушенню і меті здійснення судового розгляду є обов`язком суду, який має приймати рішення зі справи в межах заявлених позовних вимог та з урахуванням фактичних обставин конкретної справи, беручи до уваги як можливість у той чи інший спосіб захистити порушене право, так і необхідність подальшого виконання прийнятого судового рішення.
Під час розгляду справи судом встановлено, що відповідачами-1, 2 були вчинені дії направлені на надання відповідачу 3 можливості користуватися виключним правом позивача на знак для товарів і послуг «Аквамарин», та не були вчинені дії направлені на припинення протиправного використання знаку для товарів та послуг ТМ «Аквамарин» на території тимчасово окупованого міста Севастополь та Автономної Республіки Крим.
Тоді як доказів надання ТОВ «Інтеррибфлот» відповідачам дозволів на використання торгівельної марки «Аквамарин» у господарській діяльності матеріали справи не містять та судом не встановлено.
Статтею 86 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Підсумовуючи викладені вище фактичні обставини, виходячи з системного аналізу положень чинного законодавства та матеріалів справи в цілому, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Судові витрати по сплаті судового збору в сумі 13 420,00 грн. відповідно до положень статті 129 Господарського процесуального кодексу України покладаються на відповідачів-2, 3 порівну.
Керуючись ст. 73, 86, 129, 219, 233, 236, 238, 241 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Заборонити російській федерації в особі посольства російської федерації (03049, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 27-А) надавати будь-які дозволи будь-яким третім особам щодо використання на території України в тому числі але не обмежуючись на території м. Севастополь, Автономної Республіки Крим торгівельної марки (знак для товарів і послуг) "АКВАМАРИН" за Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року.
3. Зобов`язати російську федерацію в особі посольства російської федерації (03049, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 27-А) відновити на території України в тому числі, але не обмежуючись на території м. Севастополь, Автономної Республіки Крим, виключне право Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот" на торгівельну марку (знак для товарів послуг) "АКВАМАРИН" за Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року.
4. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтеррибфлот» (Обществу с ограниченной ответственностью "Интеррыбфлот") (код 00313242, адреса: 299007, м. Севастополь, вул. Радянська, 26, кв. 1) використовувати на території України в тому числі але не обмежуючись на території м. Севастополь, Автономної Республіки Крим торгівельну марку (знак для товарів і послуг) "АКВАМАРИН" за Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року у своїй господарській діяльності, в тому числі шляхом нанесення на вироблену продукцію, використання для цілей реклами, розміщення на власному веб-сайті та іншим чином.
5. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю "Рибоконсервний комбінат "Аквамарин" (Обществу с ограниченной ответственностью "Рыбоконсервный комбинат "Аквамарин") (код 00114073, адреса: 299007, м. Севастополь, пр-т Генерала Острякова, 1) використовувати на території України в тому числі, але не обмежуючись на території м. Севастополь, Автономної Республіки Крим торгівельну марку (знак для товарів і послуг) "АКВАМАРИН" за Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року у своїй господарській діяльності, в тому числі шляхом нанесення на вироблену продукцію, використання для цілей реклами, розміщення на власному веб-сайті та іншим чином.
6. Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтеррибфлот» (Обществу с ограниченной ответственностью "Интеррыбфлот") (код 00313242, адреса: 299007, м. Севастополь, вул. Радянська, 26, кв. 1) та Товариство з обмеженою відповідальністю "Рибоконсервний комбінат "Аквамарин" (Обществу с ограниченной ответственностью "Рыбоконсервный комбинат "Аквамарин") (код 00114073, адреса: 299007, м. Севастополь, пр-т Генерала Острякова, 1) вилучити з цивільного обороту та знищити продукцію - рибні консерви, марковані позначенням "АКВАМАРИН" тотожним зі торгівельною маркою (знаком для товарів і послуг) за свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 54823 від 17.10.2005 року.
7. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтеррибфлот» (Обществу с ограниченной ответственностью "Интеррыбфлот") (код 00313242, адреса: 299007, м. Севастополь, вул. Радянська, 26, кв. 1) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот" (ідентифікаційний код 30229462, адреса: 03680, м. Київ, просп. Академіка Палладіна, 44, корп. 8) судовий збір - 6710,00 грн. (шість тисяч сімсот десять гривень).
8. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Рибоконсервний комбінат "Аквамарин" (Обществу с ограниченной ответственностью "Рыбоконсервный комбинат "Аквамарин") (код 00114073, адреса: 299007, м. Севастополь, пр-т Генерала Острякова, 1) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеррибфлот" (ідентифікаційний код 30229462, адреса: 03680, м. Київ, просп. Академіка Палладіна, 44, корп. 8) судовий збір - 6710,00 грн. (шість тисяч сімсот десять гривень).
9. Видати накази після набрання рішенням законної сили.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складено 27.08.2024р.
Суддя О.В. Котков
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.08.2024 |
Оприлюднено | 29.08.2024 |
Номер документу | 121219454 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності про торговельну марку (знака для товарів і послуг) |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Котков О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні