Справа № 729/1410/24
2/729/477/24 р.
У Х В А Л А
29 серпня 2024 р. Суддя Бобровицького районного суду Чернігівської області Булига Н.О., розглянувши клопотання про витребування документів, яке подано з позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Європейська агенція з повернення боргів», треті особи, які не заявляють самостійних вимог Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОУФІНГОУ», Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група», Головне управління Держпродспоживслужби у м.Києві про визнання кредитного договору недійсним,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Європейська агенція з повернення боргів», треті особи, які не заявляють самостійних вимог Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОУФІНГОУ», Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група», Головне управління Держпродспоживслужби у м.Києві про визнання кредитного договору недійсним.
Разом зпозовом представником позивача, адвокатом Зачепіло З.Я. до суду подано клопотання про витребування документів, а саме: Договорів Факторингу укладених Товариством з обмеженою відповідальністю «ГОУФІНГОУ», Товариством з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група» з Товариством з обмеженою відповідальністю «ФК «Європейська агенція з повернення боргів», які підтверджують передачу прав вимоги до ОСОБА_1 за кредитними договорами від 26.07.21.
Розглянувши дане клопотання доходжу до такого висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Згідно з п. п.2,4 ч. 2 ст. 84 ЦПК України, у клопотанні про витребування доказів повинно бути зазначено обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати, а також повинно бути зазначено вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу.
Отже, зміст вказаних вище норм права вказує на те, що для витребування доказу судом, учаснику справи необхідно навести вжиті ним заходи для отримання цього доказу самостійно, надати докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу.
Однак, представником позивача не обґрунтована неможливість самостійного отримання зазначених у клопотанні доказів, не вказано про те, які дії, спрямовані на отримання цього доказу, нею вживалися, не надано доказів, які це підтверджують.
Враховуючи викладене вище, суд дійшов до висновку про те, що в задоволенні клопотання про витребування доказів слід відмовити.
Керуючись ст. ст. 84, 260, 261 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Відмовити у задоволенні клопотання представника позивача, адвоката Зачепіло З.Я., про витребування доказів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Бобровицький районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 29.08.2024 |
Оприлюднено | 02.09.2024 |
Номер документу | 121263383 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів» |
Цивільне
Бобровицький районний суд Чернігівської області
Булига Н. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні