Справа № 527/1663/21
провадження № 2-др/527/29/24
УХВАЛА
03 вересня 2024 року Глобинський районний суд Полтавської області у складі: головуючого судді Павлійчук А.В., за участі секретаря судового засідання Козинко Ю.С., розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Глобине Полтавської області клопотання позивача ОСОБА_1 про здійснення розгляду справи за заявою представника заявника Товариства з обмеженою відповідальністю «Ай Ті Спец» - ПокотилаВладислава Миколайовича про ухвалення додаткового рішення у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ай Ті Спец» про поновлення на роботі і стягнення оплати за час вимушеного прогулу,
В С Т А Н О В И В:
03 вересня 2024 року на електрону адресу суду надійшло клопотання позивача ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Суд, вивчивши клопотання, дійшов висновку, що клопотання не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно ч. 1, 2, 5, 7 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов`язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції в разі наявності про це клопотання сторони.
Спосіб участі у режимі відеоконференції має винятковий характер, повинні насамперед існувати причини, які ускладнюють або роблять неможливим особисту участь сторони чи її представника в судовому засіданні.
Для проведення судового у режимі відеоконференції необхідний час для належної підготовки відеоконференції, суд, який може організувати відеозв`язок повинен бути завчасно повідомлений про організацію відеоконференції та мати технічні можливості.
Судом встановлено, що клопотання позивача ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції надійшло до суду у день слухання справи, з порушенням процесуального строку на його подання.
Керуючись ст. 212, 222, 258-260, 279, 353, 354 ЦПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Відмовити позивачу ОСОБА_1 у задоволенні клопотання про здійснення розгляду справи за заявою представника заявника Товариства з обмеженою відповідальністю «Ай Ті Спец» - ПокотилаВладислава Миколайовича про ухвалення додаткового рішення у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ай Ті Спец» про поновлення на роботі і стягнення оплати за час вимушеного прогулу в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А. В. Павлійчук
Суд | Глобинський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 03.09.2024 |
Оприлюднено | 04.09.2024 |
Номер документу | 121338209 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Глобинський районний суд Полтавської області
Павлійчук А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні