номер провадження справи 22/153/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
06.09.2024 Справа № 908/2212/24
м.Запоріжжя Запорізької області
Суддя Господарського суду Запорізької області Ярешко О.В., розглянувши заяву представника позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» Франчик Євгена Миколайовича про призначення судового засідання в режимі відеоконференції у справі № 908/2212/24
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП (вул. Івана Мазепи, буд. 6, м. Київ, 01010)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю ЄВРОГАЗТРЕЙД-ЕКСПО (вул. Донецьке шосе, буд. 2-А, м. Запоріжжя, 69120)
про стягнення 5 683 466,77 грн
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 26.08.2024 року по справі № 908/2212/24 прийнято позовну заяву до розгляду за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 24.09.2024 об 10 год. 30 хв.
03.09.2024 через систему «Електронний суд» надійшла заява представника позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» Франчик Євгена Миколайовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника позивача.
Розглянувши заяву представника позивача суд дійшов висновку про її задоволення, виходячи з такого.
Положеннями ч.ч. 1-5 ст. 197 ГПК України визначено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Керуючись ст.ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву представника позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» Франчик Євгена Миколайовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника позивача, задовольнити.
Здійснювати проведення судового засідання у справі № 908/2212/24 яке відбудеться 24.09.2024 об 10 год. 30 хв. у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів позивача та програмного забезпечення за посиланням vkz.court.gov.ua (EasyCon).
Представнику позивача, що братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу (з власною фотокарткою), а також документи на підтвердження повноважень представника.
Ухвала набирає законної сили після її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Ухвала підписана 06.09.2024.
СуддяО.В. Ярешко
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2024 |
Оприлюднено | 09.09.2024 |
Номер документу | 121431753 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Ярешко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні