печерський районний суд міста києва
Справа № 308/9585/24-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 вересня 2024 року головуючого судді Ільєвої Т.Г.,
при секретарі Ємець Д.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по розгляду цивільної справи 308/9585/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХПРОМПАРТНЕР» про визнання припиненим договору, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Печерського районного суду м. Києва перебуває позовна заява ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХПРОМПАРТНЕР» про визнання припиненим договору
Так, до суду надійшло клопотання позивача про проведення судового засідання в режимі відеконференції з Перечинським районним судом Закарпатської області, у зв`язку з неможливістю прибути до Печерського районного суду м. Києва.
Відповідно до частини другої ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
У силу вимог частини сьомої ст. 212 ЦПК України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Згідно частини п`ятої статті 212 ЦПК України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Згідно з частиною восьмої ст.212 ЦПК України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
З огляду на викладене, з метою забезпечення передбаченого Конституцією України права на доступ до правосуддя, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
На підставі викладеного та керуючись ст.212 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Клопотання - задовольнити.
Судове засідання, що призначене на 04.11.2024 о 09-00 год. провести в режимі відеоконференції з Перечинським районним судом Закарпатської області.
Доручити Перечинському районному суду Закарпатської області (буд.15, площа Народна, Перечин, Закарпатська область, 89200, inbox@pr.zk.court.gov.ua), забезпечити проведення відеоконференції за участю позивача - ОСОБА_1 з Печерським районним судом м. Києва (м. Київ, вул. Володимирська, 15) на 04.11.2024 року о 09-00 год.
Відповідно до ч. 8 ст. 212 ЦПК України копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції направити Перечинському районному суду Закарпатської області та позивачу.
Ухвала не може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою http://court.gov.ua/fair/sud2606.
Суддя Тетяна ІЛЬЄВА
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.09.2024 |
Оприлюднено | 11.09.2024 |
Номер документу | 121491245 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Ільєва Т. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні