СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2-во/759/202/24
ун. № 759/564/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 серпня 2024 року суддя Святошинського районного суду міста Києва Єросова І.Ю. розглянувши заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі Святошинського районного суду м. Києва від 25 червня 2024 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ), третя особа: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Похитайло Ольга Октавіанівна (03170, м.Київ, вул.Тулузи, 3) про визначення додаткового строку для подачі заяви про прийняття спадщини,
ВСТАНОВИВ:
05.01.2024 р. ОСОБА_1 звернувся до Святошинського районного суду м. Києва з вищезазначеним позовом, у якому просить визначити йому додатковий строк для подання заяви про прийняття спадщини строком у два місяці.
Ухвалою Святошинського районного суду м.Києва від 17.01.2024 р. позовну заяву залишено без руху.
Ухвалою Святошинського районного суду м.Києва від 17 січня 2024 року відкрито провадження у справі.
Ухвалою Святошинського районного суду м.Києва від 25 червня 2024 року цивільну справу за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ), третя особа: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Похитайло Ольга Октавіанівна (03170, м.Київ, вул.Тулузи, 3) про визначення додаткового строку для подачі заяви про прийняття спадщини, передано за підсудністю до Приморського районного суду м. Одеси.
08.08.2024 р. до суду надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі Святошинського районного суду м. Києва від 25 червня 2024 року.
Суддя ознайомившись з матеріалами електронного позову, ухвалою суду від 25.06.2024 р., встановив, що в тексті даної ухвали було виявлено описку, а саме в абзаці 17 зазначено, що місцем знаходження нерухомого майна є Вишгородський район Київської області замість смт. Сімеїз, м. Ялта, Автономна Республіка Крим.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може за власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
За таких обставин вказану описку слід виправити.
Керуючись ч.1 ст.269 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі Святошинського районного суду м. Києва від 25 червня 2024 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ), третя особа: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Похитайло Ольга Октавіанівна (03170, м.Київ, вул.Тулузи, 3) про визначення додаткового строку для подачі заяви про прийняття спадщини, задовольнити.
Виправити описку в ухвалі Святошинського районного суду м. Києва від 25.06.2024 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ), третя особа: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Похитайло Ольга Октавіанівна (03170, м.Київ, вул.Тулузи, 3) про визначення додаткового строку для подачі заяви про прийняття спадщини, зазначивши у мотивувальній частині ухвали, що місцем знаходження нерухомого майна є «смт. Сімеїз, м. Ялта, Автономна Республіка Крим», замість помилкового «Вишгородський район Київської області».
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Ухвала суду може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі розгляду справи (вирішення питання ) без повідомлення сторін зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.
Апеляційна скарга подається безпосередньо до Київського апеляційного суду, при цьому відповідно до п. п. 15.5 п. 15Перехідних положень ЦПК України в редакції Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» № 2147-VIII від 03.10.2017 року до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Суддя І.Ю.Єросова
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2024 |
Оприлюднено | 13.09.2024 |
Номер документу | 121547047 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Єросова І. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні