Ухвала
від 11.09.2024 по справі 577/4852/24
КОНОТОПСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 577/4852/24

Провадження № 4-с/577/14/24

У Х В А Л А

"11" вересня 2024 р. м. Конотоп

Суддя Конотопського міськрайонного суду Сумської області Галян С.В.

розглянувши клопотання представника скаржника Державного підприємства «Вирівське» - адвоката Солошенко Людмили Євгенівни про проведення в режимі відеоконференції судового засідання по справі за скаргою Державного підприємства «Вирівське», заінтересована особа: Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про визнання дій протиправними, скасування постанови про поновлення вчинення виконавчих дій та постанови про арешт коштів боржника,-

ВСТАНОВИВ:

До Конотопського міськрайонного суду Сумської області надійшло клопотання представника скаржника ДП «Вирівське» - адвоката Солошенко Л.Є. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою технічного забезпечення «ВКЗ» в порядку ст. 212 ЦПК України.

Суд, вивчивши матеріали справи, дійшов висновку про те, що заява про проведення судового засідання в режимі відеоконференції підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Згідно із ч. 1, 2, 6 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Відповідно до п. 2 Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого Наказом Державної судової адміністрації України від 23 квітня 2020 року № 196, учасники судового процесу беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі, у порядку, встановленому процесуальним законодавством.

Зазначені норми права передбачають можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за наявності відповідної технічної можливості у суді.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання представника скаржника ДП «Вирівське» - адвоката Солошенко Л.Є. та провести судове засідання в режимі відеоконференції, з урахуванням технічних можливостей у суді.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Судове засідання по справі за скаргою Державного підприємства «Вирівське», заінтересована особа: Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про визнання дій протиправними, скасування постанови про поновлення вчинення виконавчих дій та постанови про арешт коштів боржника провести в режимі відеоконференції.

Забезпечити участь представника скаржника Державного підприємства «Вирівське» - адвоката Солошенко Людмили Євгенівни в судовому засіданні, яке відбудеться 13 вересня 2024 року о 10 год. 00 хв. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Роз`яснити, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції представник скаржника ОСОБА_1 зобов`язана: зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи відеоконференції зв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

Попередити, що відповідно до ч. 4 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала не оскаржується.

СуддяС. В. Галян

СудКонотопський міськрайонний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення11.09.2024
Оприлюднено13.09.2024
Номер документу121551216
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —577/4852/24

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Конотопський міськрайонний суд Сумської області

Галян С. В.

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Конотопський міськрайонний суд Сумської області

Галян С. В.

Ухвала від 19.09.2024

Цивільне

Конотопський міськрайонний суд Сумської області

Галян С. В.

Ухвала від 13.09.2024

Цивільне

Конотопський міськрайонний суд Сумської області

Галян С. В.

Ухвала від 11.09.2024

Цивільне

Конотопський міськрайонний суд Сумської області

Галян С. В.

Ухвала від 06.09.2024

Цивільне

Конотопський міськрайонний суд Сумської області

Галян С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні