Справа № 2-4561/11
Провадження №6/369/649/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11.09.2024 року м. Київ
суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Скрипник О.Г., вивчивши матеріали заяви ОСОБА_1 про заміну сторони його правонаступником,
В С Т А Н О В И В:
До Києво-Святошинського районного суду Київської області надійшла заява ОСОБА_1 про заміну сторони його правонаступником.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 10.09.2024 матеріали заяви передані судді Скрипник О.Г.
Вивчивши матеріали заяви та додатки до неї приходжу до висновку про те, що заява про заміну сторони його правонаступником, має бути повернута заявнику без розгляду, з огляду на наступне.
Згідно ст. 183 ЦПК України, загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення.
1. Будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:
1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;
2) найменування суду, до якого вона подається;
3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;
4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;
5) підстави заяви (клопотання, заперечення);
6) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення);
7) інші відомості, що вимагаються цим Кодексом.
Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Іноземна юридична особа подає документ, що є доказом її правосуб`єктності за відповідним іноземним законом (сертифікат реєстрації, витяг з торгового реєстру тощо).
2. Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.
До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження)
3. Учасник справи має право додати до письмової заяви, клопотання проект ухвали, постановити яку він просить суд.
4. Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Суд повертає заяву (клопотання, заперечення) її заявнику без розгляду також у разі, якщо вона подана особою, яка відповідно дочастини шостоїстатті 14 цього Кодексу зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його.
Як вбачається з п. 6 ч. 1 ст. 183 ЦПК України у заяві має бути зазначено перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення).
Однак всупереч вказаним вимогам, заявником ОСОБА_1 не зазначено та не додано вказаних документів.
За змістом абз. 2 ч. 2ст. 183 ЦПК України, до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
У своїй заяві заявник взагалі не зазначає інших учасників справи та докази надсилання їм заяви з додатками.
За змістом ч. 4ст. 183 ЦПК України, суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Оскільки суд встановив, що заяву подано без додержання вимог ст. 183 ЦПК України, заяву про заміну сторони її правонаступником, має бути повернуто заявнику без розгляду на підставі положень ч. 4ст. 183 ЦПК України,
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.183,353-355,433 ЦПК України, -
П О С Т А Н О В И В:
Заяву ОСОБА_1 про заміну сторони його правонаступником - повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали суду.
Учасник справи, якому повний текст ухвали суду не був вручений у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя:О.Г. Скрипник
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 11.09.2024 |
Оприлюднено | 16.09.2024 |
Номер документу | 121592684 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Скрипник О. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні