Ухвала
від 17.09.2024 по справі 638/5241/24
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

17 вересня 2024 року

м. Харків

справа № 638/5241/24

провадження № 22-ц/818/3211/24

Харківський апеляційний суд у складі:

Головуючого: Маміної О.В.

суддів: Мальованого Ю.М., Яцини В.Б.,

розглянувши питанняпро відкриттяапеляційного провадженняза апеляційноюскаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «КРУЇЗ-ЛАЙФ ПРО» на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 18 червня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «КРУЇЗ-ЛАЙФ ПРО» про захист прав споживачів, -

в с т а н о в и в:

Апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «КРУЇЗ-ЛАЙФ ПРО» на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 18 червня 2024 року оформлена відповідно до вимог ст. 356 ЦПК України.

В апеляційній скарзі міститься клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Комінтернівського районного суду м.Харкова від 23 квітня 2024 року, з посиланням на те, що копію судового рішення отримано лише 24 червня 2024 року. У зв`язку з вищевказаними обставинами апелянт просить поновити строк на апеляційне оскарження рішення суду.

Колегія суддів вважає, що обставини викладені в клопотанні про поновлення строку, заслуговують на увагу, оскільки доводи апелянта щодо поважності причин пропуску строку не спростовуються матеріалами справи.

У зв`язку з цим, клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження підлягає задоволенню.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає за необхідне відкрити апеляційне провадження.

Відповідно до ч. 4 ст. 359 ЦПК України якщо апеляційна скарга подана з пропуском визначеного цим Кодексом строку, суд у випадку поновлення строку на апеляційне оскарження зупиняє дію оскаржуваного рішення в ухвалі про відкриття провадження.

З урахуванням вищевказаного, є підстави для зупинення дії рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 18 червня 2024 року.

Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі у відповідності до вимог ст. 360 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 354. 359, 360, 361 ЦПК України, -

у х в а л и в :

Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «КРУЇЗ-ЛАЙФ ПРО» про поновлення строку - задовольнити.

Поновити Товариству зобмеженою відповідальністю«КРУЇЗ-ЛАЙФПРО» строкна апеляційне оскарження рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 18 червня 2024 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «КРУЇЗ-ЛАЙФ ПРО» на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 18 червня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «КРУЇЗ-ЛАЙФ ПРО» про захист прав споживачів.

Зупинити дію рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 18 червня 2024 року по справі № 638/5241/24.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів, встановити їм строк для подання відзиву на апеляційну скаргу 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий: О.В. Маміна

Судді: Ю.М. Мальований

В.Б. Яцина

СудХарківський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення17.09.2024
Оприлюднено19.09.2024
Номер документу121677309
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»

Судовий реєстр по справі —638/5241/24

Повістка від 12.11.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Повістка від 12.11.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Ухвала від 30.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Постанова від 22.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Постанова від 22.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Ухвала від 17.09.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Ухвала від 17.09.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Ухвала від 06.08.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Ухвала від 24.07.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Маміна О. В.

Рішення від 22.07.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Штих Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні