Справа № 462/6774/24
УХВАЛА
17 вересня 2024 року Суддя Залізничного районного суду м. Львова Боровков Д.О., розглянувши матеріали позовної заяви Громадської організації «Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України», Громадської організації «Товариство Червоного Хреста України» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 /Третя особа: Львівський державний нотаріальний архів/ про визнання Договору дарування нежитлових приміщень, Договору про поділ нерухомого майна, що є спільною частковою власністю та Договору купівлі-продажу нежитлових приміщень недійсними, витребування з незаконного володіння нежитлові приміщення,
встановив:
Позивачі через систему «Електронний суд» скерували до суду позов, в якому просять визнати Договір дарування 38/100 часток нежитлових приміщень від 01 липня 2020 року, Договір про поділ нерухомого майна, що є спільною частковою власністю від 16 липня 2020 року та Договір купівлі-продажу нежитлових приміщень серія та номер:1415, виданий 06 жовтня 2020 року недійсними та витребувати майно, а саме: нежитлові приміщення XV/2,9 кв.м., XVІ/7,6 кв.м., XVІІ/4,1 кв.м., 2/16,6 кв.м., 3/2,4 кв.м., 5/12,4 кв.м., 6а/13,9 кв.м., 25/22,9 кв.м., загальною площею 82,8 кв.м від ОСОБА_2 , на користь Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України; скасувати державну реєстрацію права власності ОСОБА_2 на нежитлові приміщення та судові витрати покласти на відповідача.
Пред`явлена позовна заява ухвалою суду від 28 серпня 2024 року була залишена без руху.
Як убачається довідок про доставку електронного документа до електронного кабінету, ухвалу суду від 28 серпня 2024 року про залишення позовної заяви у справі № 462/6774/24 без руху було доставлено до електронного кабінету одержувачів ГО «Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України» та ГО «Товариство Червоного Хреста України» 28 серпня 2024 року.
Відповідно до ч.5 ст.14 ЦПК України, суд направляє судові рішення, судові повістки, судові повістки - повідомлення та інші процесуальні документи учасникам судового процесу на їхні офіційні електронні адреси, вчиняє інші процесуальні дії в електронній формі із застосуванням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Особі, яка зареєструвала електронний кабінет в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, суд вручає будь-які документи у справах, в яких така особа бере участь, виключно в електронній формі шляхом їх направлення до електронного кабінету такої особи, що не позбавляє її права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою (частина сьомастатті 14 ЦПК України).
Пунктом 17 Положення про ЄСІТС визначено, що особам, які зареєстрували Електронний кабінет, суд надсилає документи у справах, в яких такі особи беруть участь, в електронній формі шляхом їх надсилання до Електронного кабінету таких осіб або в інший спосіб, передбачений процесуальним законодавством, що не позбавляє їх права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою.
Відповідно доп.2ч.6ст. 272 ЦПК України, днем вручення судового рішення є день отримання судом повідомлення про доставлення копії судового рішення до електронного кабінету особи.
Відповідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України заява вважається неподаною і повертається позивачеві у випадку, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом.
Для усунення недоліків суд зобов`язав позивачів протягом десяти днів з дня отримання нею ухвали усунути недоліки заяви.
Як вбачається з матеріалів справи, ухвала про залишення позовної заяви без руху була отримана позивачами 28 серпня 2024 року в електронному кабінеті, про що свідчать довідки про доставку електронного документу.
Станом на 17 вересня 2024 року позивачі недоліки позову не усунули.
Беручи до уваги, що позивачі недоліки позову не усунули, вважаю, що їх позов слід визнати не поданим та повернути позивачам.
Керуючись ст. 175,177,185,260 ЦПК України,
постановив:
Позовну заяву Громадської організації «Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України», Громадської організації «Товариство Червоного Хреста України» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 /Третя особа: Львівський державний нотаріальний архів/ про визнання Договору дарування нежитлових приміщень, Договору про поділ нерухомого майна, що є спільною частковою власністю та Договору купівлі-продажу нежитлових приміщень недійсними, витребування з незаконного володіння нежитлові приміщення- визнати неподаною та повернути позивачам.
Роз`яснити, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення позову.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана учасниками справи протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Апеляційна скарга подається учасниками справи до Львівського апеляційного суду.
Суддя:
Оригінал ухвали.
Суд | Залізничний районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 17.09.2024 |
Оприлюднено | 19.09.2024 |
Номер документу | 121677828 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Залізничний районний суд м.Львова
Боровков Д. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні