Ухвала
від 18.09.2024 по справі 501/3271/24
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 501/3271/24

УХВАЛА

про передачу справи на розгляд іншого суду

"18" вересня 2024 р. Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі судді Ротар М.М. дослідивши матеріали справи №501/3271/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ДП Моноліт Сервіс» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за надані послуги з постачання теплової енергії

встановив

у липні 2024 року позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «ДП Моноліт Сервіс» звернувся до Іллічівського міського суду Одеської області з позовом ОСОБА_1 про стягнення боргу за надані послуги з постачання теплової енергії.

20.08.2024 року ухвалою Іллічівського міського суду Одеської області справу передано за підсудністю до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області.

Згідно з ч. 1ст. 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Відповідно до ч. 1ст. 27 ЦПК України, позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

З Відповіді №747627від 20.08.2024року зЄдиного державногодемографічного реєстру та інших матеріалів справи вбачається, що відповідач ОСОБА_1 зареєстрований за адресою с-ще Братське, Вознесенського району (до набрання чинності постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року№807-IX Братський район), АДРЕСА_1 .

При цьому, відповідно до ч. 1 ст. 21, п.п. 3, 3-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII місцевими загальними судами є окружні суди, які утворюються в одному або декількох районах чи районах у містах, або у місті, або у районі (районах) і місті (містах).

Районні, міжрайонні, районні у містах, міські, міськрайонні суди продовжують здійснювати свої повноваження до утворення та початку діяльності місцевого окружного суду, юрисдикція якого розповсюджується на відповідну територію.

До набрання чинності законом України щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв`язку з утворенням (ліквідацією) районів відповідні місцеві суди продовжують здійснювати свої повноваження у межах територіальної юрисдикції, визначеної до набрання чинності Постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року№807-IX, але не довше ніж один рік з дня припинення чи скасування воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року№ 64/2022"Про введення воєнного стану в Україні", затвердженого Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року№ 2102-IX..

Таким чином, цивільна справа підсудна Братському районному суду Миколаївської області, як це передбачено законом.

Відповідно доп.1ч.1ст.31 ЦПКУкраїни судпередає справуна розглядіншому суду,якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Відповідно до ч. 3 ст. 31 ЦПК України передача справи на розгляд іншого суду за встановленою цим Кодексом підсудністю з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої цієї статті, здійснюється на підставі ухвали суду не пізніше п`яти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги не пізніше п`яти днів після залишення її без задоволення.

Таким чином, цивільна справа не підсудна Вознесенському міськрайонному суду Миколаївської області і підлягає передачі за підсудністю до Братського районного суду Миколаївської області для її розгляду.

Тому, керуючись ст.ст. 27, 31, 258-260 ЦПК України, суд

постановив

цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ДП Моноліт Сервіс» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за надані послуги з постачання теплової енергії передати нарозгляд за підсудністюдо Братськогорайонного судуМиколаївської області(вулиця Миру, 135 В, смт. Братське, Миколаївська область, 55401).

Ухвала може бути оскаржена до Миколаївського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня отримання її копії.

Суддя М.М. Ротар

СудВознесенський міськрайонний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення18.09.2024
Оприлюднено19.09.2024
Номер документу121678515
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —501/3271/24

Ухвала від 06.02.2025

Цивільне

Братський районний суд Миколаївської області

Гукова І. Б.

Ухвала від 06.02.2025

Цивільне

Братський районний суд Миколаївської області

Гукова І. Б.

Рішення від 11.12.2024

Цивільне

Братський районний суд Миколаївської області

Гукова І. Б.

Ухвала від 14.10.2024

Цивільне

Братський районний суд Миколаївської області

Гукова І. Б.

Ухвала від 18.09.2024

Цивільне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Ротар М. М.

Ухвала від 20.08.2024

Цивільне

Іллічівський міський суд Одеської області

Смирнов В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні