Крижопільський районний суд Вінницької області
2/134/423/2024
Справа № 134/1568/24
УХВАЛА
Іменем України
17 вересня 2024 року селище Крижопіль
Вінницької області
Суддя Крижопільського районного суду Вінницької області Лабай О.В., розглянувши матеріали справи ОСОБА_1 до Крижопільської селищної ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно в порядку спадкування за заповітом,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до Крижопільського районного суду Вінницької області з вищезазначеною позовною заявою.
Ухвалою суду від 06 вересня 2024 року даний позов було залишено без руху та надано строк для усунення недоліків п`ять днів.
09 вересня 2024 року представник позивача адвокат Чудак В.Д. через канцелярію суду подав платіжну інструкцію про доплату судового збору.
13 вересня 2024 року представник позивача через канцелярію суду подав заяву про подальше усунення недоліків, у якій він просить на виконання вимогу хвали від 06 вересня 2024 року долучити до матеріалів справи дві квитанції про сплату судового збору від 28.08.2024, роз`яснення державного нотаріуса Крижопільської державної нотаріальної контори від 12.09.2024.
Проте позивачем належним чином не усунуто недоліки позовної заяви, визначені ухвалою від 06 вересня 2024 року, оскільки не надано постанову нотаріуса про відмову у вчиненні нотаріальної дії.
Згідно ч. 3 ст.185ЦПК України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Відповідно до ч. 7 ст.185ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Оскільки у встановлений судом строк позивачем вимоги ухвали про залишення позовної заяви без руху належним чином не виконано, тому позовну заяву слід повернути, роз`яснивши позивачу положення ч. 7 ст. 185 ЦПК України.
Керуючись ч. 3 ст. 185 ЦПК України, суддя
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 доКрижопільської селищноїради провизначення додатковогостроку дляприйняття спадщинита визнанняправа власностіна спадковемайно впорядку спадкуванняза заповітом - повернути без розгляду позивачу.
Роз`яснити позивачу, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Апеляційні скарги подаються учасниками справи до Вінницького апеляційного суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя:
Суд | Крижопільський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 17.09.2024 |
Оприлюднено | 19.09.2024 |
Номер документу | 121690450 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Крижопільський районний суд Вінницької області
Лабай О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні