Ухвала
від 16.09.2024 по справі 544/1308/24
ПИРЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 544/1308/24

пров. № 2/544/460/2024

Номер рядка звіту 9

У Х В А Л А

підготовчого судового засідання

16 вересня 2024 року м. Пирятин

Пирятинський районний суд, Полтавської області у складі:

головуючого - судді Нагорної Н. В.,

за участю секретаря Киричевської В. М.,

провівши підготовче судове засідання в залі суду в м. Пирятин по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Пирятинської міської ради Лубенського району Полтавської області про визнання права власності на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в порядку спадкування за законом,

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою суду від 02 липня 2024 року провадження в даній справі відкрито та призначено підготовче судове засідання.

16 вересня 2024 року сторони в підготовче судове засідання не з`явилися. Представник позивача - адвокат Міщенко Ю.О. подав клопотання, згідно якого просив закрити підготовче судове засідання та призначити справу до судового розгляду.

Від відповідача - Пирятинської міської ради в матеріалах справи міститься заява про розгляд справи без їх участі.

На виконання вимог ст. 189 ЦПК України під час підготовчого судового засідання вирішено питання, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України.

Підстави для залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі відсутні.

За таких обставин суд уважає за необхідне закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись ст. 189, 197-200, 260 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

Закрити підготовче провадження та призначити справу за позовом ОСОБА_1 до Пирятинської міської ради Лубенського району Полтавської області про визнання права власності на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в порядку спадкування за законом. - до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 08 жовтня 2024 року о 09-00 годині.

Слухання справи відбудеться в залі суду Пирятинського районного суду Полтавської області за адресою: м. Пирятин, вул. Соборна, 41.

Про судовий розгляд справи по суті повідомити учасників справи.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та не може бути оскаржено в апеляційному порядку окремо від рішення суду.

Суддя Н.В.Нагорна

СудПирятинський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення16.09.2024
Оприлюднено23.09.2024
Номер документу121762476
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —544/1308/24

Рішення від 08.10.2024

Цивільне

Пирятинський районний суд Полтавської області

Нагорна Н. В.

Ухвала від 16.09.2024

Цивільне

Пирятинський районний суд Полтавської області

Нагорна Н. В.

Ухвала від 05.08.2024

Цивільне

Пирятинський районний суд Полтавської області

Нагорна Н. В.

Ухвала від 02.07.2024

Цивільне

Пирятинський районний суд Полтавської області

Нагорна Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні