Справа № 702/924/24
Провадження № 2/702/436/24
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
27.09.2024 м. Монастирище
Суддя Монастирищенського районного суду Черкаської області Барська Т.М., ознайомившись з позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Сучасний Факторинг», в інтересах якого діє представник позивача Юхименко Юрій Юрійович, до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
в с т а н о в и в:
26.09.2024 у провадження судді Барської Т.М. надійшла вищевказана позовна заява.
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати вимогам, викладеним у ст.175 і177 ЦПК України.
Зокрема, згідно ч.3ст.175 ЦПК Українипозовна заява повинна містити, крім іншого, відомості про наявність або відсутність в учасника справи електронного кабінету.
відповідно до ч. 6ст. 14 ЦПК Україниадвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, зареєстровані за законодавством України як юридичні особи, їх територіальні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи, зареєстровані за законодавством України, реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку.
Проте, порушуючи приписи цих норм процесуального законодавства, представник позивача ОСОБА_2 , у позовній заяві не зазначив відомості про наявність або відсутність електронного кабінету у сторін.
Згідно з ч.1ст.185 ЦПК України, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог статей175і177 ЦПК України, суддя протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заявипостановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до ч. 2ст.185ЦПК України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Ураховуючи наведені обставини та нормативно - правове обґрунтування, вважаю, що позовнузаяву слід залишити без руху, запропонувати позивачу чи його представнику усунути її недоліки і зазначити дані про наявність або відсутність електронного кабінету в учасників справи та посилання на нього.
На підставі викладеного та керуючись ст.185,260 ЦПК України, суддя
п о с т а н о в и в:
Позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Сучасний Факторинг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором залишити без руху, надавши позивачу строк тривалістю десять днів з дня отримання ухвали для усунення недоліків.
Роз`яснити, що у разі невиконання вимог цієї ухвали в установлений судом строк, заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Тетяна БАРСЬКА
Суд | Монастирищенський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 27.09.2024 |
Оприлюднено | 30.09.2024 |
Номер документу | 121919231 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них споживчого кредиту |
Цивільне
Монастирищенський районний суд Черкаської області
Барська Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні