Ухвала
від 30.09.2024 по справі 921/546/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

30 вересня 2024 рокуСправа № 921/546/24УХВАЛА

Господарський суд Тернопільської області

у складі судді Боровця Я.Я.

Розглянув заяву представника боржника адвоката Войтович Людмили Василівни про надання доступу до електронної справи в підсистемі "Електронний суд" та внесення РНОКПП/коду ЄДРПОУ до додаткових відомостей про учасника справи (вх. №7164)

у справі №921/546/24

за заявою боржника ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1

про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства

ВСТАНОВИВ:

16.09.2024 фізична особа ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду Тернопільської області з заявою про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність, відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до Протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.09.2024, для розгляду справи визначено суддю Боровця Я.Я.

Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 20.09.2024 заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність прийнято до розгляду та підготовче засідання призначено на 03.10.2024.

Представник боржника адвокат Войтович Людмила Василівна звернулася до суду із заявою про надання доступу до електронної справи в підсистемі "Електронний суд" та внесення РНОКПП/коду ЄДРПОУ до додаткових відомостей про учасника справи (вх. №7164 від 16.09.2024).

Розглянувши подану заяву, суд встановив таке.

Відповідно до статті 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Статтею 6 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що у господарських судах функціонує Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система.

Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система відповідно до закону забезпечує обмін документами (надсилання та отримання документів) в електронній формі між судами, між судом та учасниками судового процесу, між учасниками судового процесу, а також фіксування судового процесу і участь учасників судового процесу у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Електронний кабінет - це персональний кабінет (веб-сервіс чи інший користувацький інтерфейс) у підсистемі (модулі) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, за допомогою якого особі, яка пройшла електронну ідентифікацію, надається доступ до інформації та сервісів Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи або її окремих підсистем (модулів), у тому числі можливість обміну (надсилання та отримання) документами (в тому числі процесуальними документами, письмовими та електронними доказами тощо) між судом та учасниками судового процесу, а також між учасниками судового процесу. Електронна ідентифікація особи здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису чи інших засобів електронної ідентифікації, які дають змогу однозначно встановити особу.

Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положення, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), розробляються Державною судовою адміністрацією України та затверджуються Вищою радою правосуддя після консультацій з Радою суддів України.

Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (Положення) розроблено в тому числі відповідно до вимог Господарського процесуального кодексу України, Кодексу України з процедур банкрутства, Законів України "Про судоустрій і статус суддів", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення поетапного впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи", "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронні довірчі послуги", "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та інших нормативно-правових актів.

Положення визначає порядок функціонування в судах та органах системи правосуддя окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистем "Електронний кабінет", "Електронний суд" порядок вчинення процесуальних дій в електронній формі з використанням таких підсистем; особливості використання в судах та органах системи правосуддя іншого програмного забезпечення в перехідний період до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи у складі всіх підсистем (модулів).

За приписами частини 1 статті 56 ГПК України, сторона, третя особа, а також особа, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи, може брати участь в судовому процесі особисто (самопредставництво) та (або) через представника.

Повноваження Войтович Людмили Василівни, як представника боржника ОСОБА_1 , підтверджується ордером на надання правничої (правової ) допомоги серії № АА №1479272 від 28.08.2024.

Враховуючи наведене, заява заявника підлягає задоволенню.

Процедурні питання, пов`язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи та оголошення перерви, зупинення або закриття провадження у справі, залишення заяви без розгляду, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвали (частина 2 статті 232 ГПК України).

Керуючись Кодексом України з процедур банкрутства та статтями 232, 234, 235 ГПК України, Господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Заяву задовольнити.

2. Внести дані РНОКПП НОМЕР_2 ОСОБА_2 до додаткових відомостей про учасника справи для доступу до електронної справи №921/546/24 в підсистемі "Електронний суд", в якості представника боржника ОСОБА_1 .

3. Надати представнику боржника ОСОБА_1 - адвокату Войтович Людмилі Василівні доступ до електронної справи №921/546/24 (в підсистемі "Електронний суд".

4. Копію ухвали надіслати заявнику до електронного кабінету в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному ГПК України.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвалу підписано "30" вересня 2024 року (з врахуванням навчання "Про участь у онлайн - підготовці" судді Боровця Я.Я. в період з 23.09.2024 по 27.09.2024 ( наказ № 27-н від 23.09.2024)) .

Учасники справи можуть отримати інформацію у справі на офіційній сторінці Господарського суду Тернопільської області - https://te.court.gov.ua/sud5022.

СуддяЯ.Я. Боровець

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення30.09.2024
Оприлюднено01.10.2024
Номер документу121953495
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —921/546/24

Ухвала від 21.11.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 21.11.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 03.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 28.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 03.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 30.09.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 30.09.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 20.09.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні