ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
03 жовтня 2024 року м. ТернопільСправа № 921/546/24 Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Боровця Я.Я.
за участю секретаря судового засідання Крутіної Ю.С.
розглянув матеріали
за заявою боржника ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1
про неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства
за участю учасників судового процесу:
від боржника: Войтович Л.В. - адвокат (участь в режимі відеоконференції ),
Задерей Р.Л. боржник.
Учасникам судового процесу оголошено склад суду.
Фіксування судового засідання технічними засобами здійснюється відповідно до статті 222 ГПК України.
Заяв про відвід (самовідвід) судді та секретаря судового засідання з підстав, визначених ст. ст. 35-37 ГПК України не надходило.
У судовому засіданні 03.10.2024 оголошено вступну та резолютивну частини ухвали.
Встановив:
16.09.2024 фізична особа ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду Тернопільської області з заявою про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність, відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства.
Відповідно до Протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.09.2024, для розгляду справи визначено суддю Боровця Я.Я.
Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 20.09.2024 заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, прийнято до розгляду та підготовче засідання призначено на 03.10.2024.
Представник заявника та боржник в підготовче засідання з"явилися, підтримали заяву.
Розглянувши матеріали заяви, дослідивши подані документи, суд у підготовчому засіданні, встановив таке.
Кодекс України з процедур банкрутства встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.
Частиною 1 статті 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов`язання, строк виконання яких настав (стаття 1 Кодексу України з процедур банкрутства).
Неплатоспроможність - неспроможність боржника (іншого, ніж страховик або кредитна спілка) виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом (стаття 1 Кодексу України з процедур банкрутства).
Відповідно до статті 113 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.
Статтею 115 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи або фізичної особи - підприємця може бути відкрито лише за заявою боржника (ч.1).
Так, ОСОБА_1 , як фізична особа звернувся до Господарського суду Тернопільської області про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.
В обґрунтування заяви заявник зазначає, що у нього відсутні фінансові можливості погасити грошові зобов"язання у розмірі 336 24,98 грн, що виникли перед кредиторами.
Тобто, наявні обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).
Частиною 2 статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що боржник має право звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у разі, якщо: боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців; у боржника відсутнє майно, на яке може бути звернено стягнення, а здійснені виконавцем відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" заходи щодо розшуку такого майна виявилися безрезультатними; існують інші обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).
Відповідно до частини 1 статті 119 Кодексу України з процедур банкрутства у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом заяви.
Згідно копії паспорту серії НОМЕР_2 , виданий Лановецьким РС УДМС України в Тернопільській області, ОСОБА_1 , народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в селі Вербовець Лановецького району Тернопільської області , зареєстрований за адресою АДРЕСА_1 .
ОСОБА_1 отримано ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , що підтверджується карткою фізичної особи - платника податків.
Судом встановлено та як зазначає заявник, що користувався послугами банківських та фінансових установ, з метою отримання грошових коштів для споживчих цілей, шляхом укладення кредитних договорів для придбання споживчих товарі, робіт та послуг для задоволення власних потреб.
Відповідно до умов кредитних договорів ОСОБА_1 здійснював оплати, однак починаючи часткового з квітня 2022 року, а повністю з листопада 2023 року припинив погашення кредитів внаслідок неможливості виконувати зобов"язання.
Таким чином, загальна заборгованість по кредитних договорах становить 336 240,98 грн, що також підтверджується Витягом з ТОВ "Українське бюро кредитних історій".
Із змісту конкретизованого списку кредиторів та боржників ОСОБА_1 вбачається, що у останнього наявна заборгованість перед кредиторами: ТОВ "Алекскредит", АТ "Таскомбанк" , ФК "Кредит - Капітал", ТОВ "ФК "ЄАПБ", ТОВ "ФК "Онлайн Фінанс", ТОВ "ФК "Брейн Капітал".
Дебітори відсутні.
Боржником подано проєкт плану реструктуризації боргів, відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.
Відповідно до Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта за фізичною особою ОСОБА_1 нерухоме майно - відсутнє.
Зі змісту Витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна інформація щодо ОСОБА_1 відсутня.
Згідно довідки Головного сервісного центру МВС вбачається, що за фізичною особою ОСОБА_1 транспортні засоби не зареєстровані.
ОСОБА_1 перебуває у трудових відносинах з ТОВ "САЮЗ" на посаді оператора верстатів з програмним керуванням, що підтверджується відомістю про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб сформована Пенсійним фондом України - 23.08.2024.
Відповідно до Відомостей з Державного реєстру фізичних осіб платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків вбачається, що ОСОБА_1 отримано наступні доходи : 2021 2773,57 грн (додаткове благо); 2022 139 907,75 грн (заробітна плата), 800,00 грн (допомога на лікування та мед. обслуговування платн. податку або члена сім"ї фізичної особи 1 ступеня), 800,00 грн (виплати чи відшкодування, які здійснюються професійними спілками своїм членам), 161,65 грн (вартість дарунків, якщо їх вартість не перевищує встановленого розміру мінімальної заробітної плати); 2023 203 196,94 грн (заробітна плата), 500,00 грн (виплати чи відшкодування, які здійснюються професійними спілками своїм членам); 2024 131 562,31 грн (заробітна плата).
Вказані обставини зазначені у поданих декларацій за період 2021 - 2023 роки та 2024 рік (частково).
Фізична особа ОСОБА_1 до кримінальної відповідальності не притягувався, не знятої чи не погашеної судимості не має та в розшуку не перебуває, що підтверджується довідкою/витягом Міністерства внутрішніх справ України.
До членів сім"ї боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , громадянин України, відносяться наступні громадяни:
ОСОБА_2 - батько, ІНФОРМАЦІЯ_3 , ідентифікаційний номер НОМЕР_3 , громадянин України,
ОСОБА_3 - батько, ІНФОРМАЦІЯ_4 , ідентифікаційний номер НОМЕР_4 , громадянин України.
Відсутність статусу фізичної особи-підприємця Задерей Р.Л., підтверджується Витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.
Як зазначено заявником, останній має відкриті рахунки в банківських установах: АТ "Універсал Банк", АТ "ТАСКОМБАНК" та АТ КБ "Приватбанк".
Отже, наведені факти свідчать про скрутне матеріальне становище боржника.
Таким чином існують підстави вважати, що у ОСОБА_1 на час звернення із відповідною заявою до суду наявна загроза неплатоспроможності.
Аналізуючи обставини викладені заявником у заяві та надані на підтвердження докази, судом встановлено, що сума прострочень боржника становить 336 240,98 грн.
Тлумачення частини другої статті 115 КУзПБ із застосуванням філологічного та логічного способів інтерпретації приводить до таких висновків:
з огляду на вжиття законодавцем словосполучення "інші обставини" перелік підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи не є вичерпним;
для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи достатньо навіть однієї або більше підстав у будь-яких комбінаціях, наведених у частині другій статті 115 КУзПБ, оскільки законодавцем імперативно не визначено обов`язковим існування сукупності всіх чотирьох підстав як умови для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи;
наявність у боржника майна не виключає можливості існування у нього прострочених зобов`язань перед його кредиторами як однієї з підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи.
Із системного аналізу статті 113, частин першої, другої статті 116 КУзПБ випливає, що про наявність наведених підстав у кожному конкретному випадку мають свідчити достатні фактичні обставини з урахуванням поданої боржником заяви та доданих до неї доказів настання обставин, що підтверджують неплатоспроможність фізичної особи (фізичної особи підприємця).
Розглядаючи заяву боржника у підготовчому засіданні, суд з урахуванням положень частини третьої статті 13, статей 74, 76, 77 ГПК України повинен перевірити відповідність поданої заяви вимогам до її форми та змісту за статтею 116 КУзПБ та з`ясувати за поданими боржником доказами наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, визначених частиною другою статті 115 КУзПБ.
За приписами частини третьої статті 119 КУзПБ суд за наслідками підготовчого засідання може вчинити одну із таких процесуальних дій: відкрити провадження у справі про неплатоспроможність у разі підтвердження однієї з підстав відкриття провадження у справі, визначених частиною другою статті 115 КУзПБ, та відповідності заяви вимогам статті 116 КУзПБ; відмовити у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність з підстав, визначених частиною четвертою статті 119 КУзПБ.
Наведений у частині четвертій статті 119 КУзПБ перелік підстав для відмови у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність є вичерпним та розширювальному тлумаченню не підлягає, оскільки зазначена норма за ступенем визначеності є абсолютно визначеною, що свідчить про встановлення законодавцем вичерпного переліку підстав для відмови у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.
Тобто на наведеній стадії (підготовчого засідання) судом надається оцінка відповідності поданої заяви боржника за формою та змістом вимогам статей 115, 116 КУзПБ і наявності підстав для відмови у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність, за відсутності яких суд зобов`язаний відкрити провадження у справі відповідно до частини п`ятої статті 119 КУзПБ.
На стадії підготовчого засідання формально не перевіряються ознаки неплатоспроможності боржника, а оцінка реального стану платоспроможності боржника фактично надається судом за наслідком відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, введення процедури реструктуризації боргів боржника, звернення кредиторів до суду із заявами про визнання грошових вимог до боржника, їх розгляду судом, розгляду звіту про результати перевірки декларації боржника, оцінки доказів, наданих на підтвердження фінансово-майнового стану боржника.
Подібний за змістом висновок викладений у постановах ВС від 26.05.2022 у справі №922/1426/21, від 28.09.2022 у справі №916/106/22, від 11.01.2024 у справі № 924/622/23, від 18.01.2024 у справі № 911/2308/23.
Частиною 2 статті 6 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що до боржника - фізичної особи застосовуються такі судові процедури: реструктуризація боргів боржника; погашення боргів боржника.
Реструктуризація боргів боржника - судова процедура у справі про неплатоспроможність фізичної особи, що застосовується з метою відновлення платоспроможності боржника шляхом зміни способу та порядку виконання його зобов`язань згідно з планом реструктуризації боргів боржника (ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства).
Підготовче засідання проводиться у порядку, передбаченому цим Кодексом. За наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність (ч.ч. 2, 3 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства).
Зважаючи на встановлені обставини з урахуванням наведених правових приписів, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 та введення процедури реструктуризації боргів боржника.
Відповідно до пункту 4 частини 5 статті 119 Кодексу України з процедур банкрутства, в ухвалі про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника господарський суд зазначає про призначення керуючого реструктуризацією.
Згідно п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
У разі якщо заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) не містить пропозиції щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією або до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) не додано заяви цього арбітражного керуючого про участь у справі, або з підстав, визначених частиною третьою статті 28 цього Кодексу, цього арбітражного керуючого не може бути призначено розпорядником майна або керуючим реструктуризацією, або заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство подано боржником - юридичною особою, призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією здійснюється господарським судом самостійно з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, у порядку, що діяв до дня введення цього Кодексу в дію, шляхом застосування автоматизованої системи.
Так, в заяві про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність заявник просить призначити керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого Мотальову Кравець Валерію Юріївну, а також додано заяву арбітражного керуючого Мотальової Кравець Валерії Юріївни про згоду на участь у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 .
Судом встановлено, що вказаний арбітражний керуючий не відноситься до категорії осіб визначених ч. 2 ст. 11 та ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства. Доказів протилежного суду не надано.
Враховуючи зазначене, суд вважає за можливе призначити керуючим реструктуризацією у даній справі арбітражного керуючого Мотальову Кравець Валерію Юріївну.
З метою виявлення всіх кредиторів здійснюється офіційне оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника у порядку, визначеному цим Кодексом (частина 6 статті 119 Кодексу України з процедур банкрутства).
Частиною 1 статті 120 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що з моменту відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника пред`явлення кредиторами вимог до боржника та задоволення таких вимог може відбуватися лише в межах провадження у справі про неплатоспроможність та у порядку, передбаченому цим Кодексом; арешт майна боржника та інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про неплатоспроможність, а попередньо накладені арешти та обмеження можуть бути зняті на підставі ухвали господарського суду; припиняється нарахування штрафів та інших фінансових санкцій, а також відсотків за зобов`язаннями боржника; здійснення корпоративних прав боржника та реалізація майнових прав відбуваються з урахуванням обмежень, встановлених цим Кодексом; вводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів; строк виконання всіх грошових зобов`язань боржника вважається таким, що настав; будь-яке відчуження та розпорядження майном боржника здійснюються виключно в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Статтею 121 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що мораторій на задоволення вимог кредиторів вводиться з моменту відкриття провадження у справі про неплатоспроможність. Ухвала про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність є підставою для зупинення вчинення виконавчих дій стосовно боржника. Про запровадження мораторію керуючий реструктуризацією повідомляє відповідний орган державної виконавчої служби, приватного виконавця, у якого перебуває виконавче провадження на виконанні. Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: зупиняється виконання боржником грошових зобов`язань, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), термін виконання яких настав до відкриття провадження у справі про неплатоспроможність; зупиняється стягнення з боржника за всіма виконавчими документами, крім виконавчих документів за вимогами про стягнення аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, а також крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум, у тому числі одержаних від продажу майна боржника, або перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі виконання рішень у немайнових спорах; не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов`язань із задоволення вимог, на які поширюється мораторій; зупиняється перебіг позовної давності щодо вимог до боржника; не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошових зобов`язань боржника. Задоволення вимог кредиторів за рахунок майна боржника, яке є предметом забезпечення, допускається лише в межах провадження у справі про неплатоспроможність, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум, у тому числі одержаних від продажу майна боржника, або перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж.
Ухвала про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника набирає законної сили з моменту її постановлення (частина 8 статті 119 Кодексу України з процедур банкрутства).
Керуючись Кодексом України з процедур банкрутства та ст. ст. 232, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у справі №921/546/24 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 .
2. Ввести процедуру реструктуризації боргів боржника.
3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
4. Оприлюднити на офіційному веб-сайті судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи - ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 .
5. Призначити керуючим реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_1 , арбітражного керуючого Мотальову-Кравець Валерію Юріївну ( свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1907 від 25.04.2019, вул. Пушкінська, 57, оф. 10, м. Харків.
6. Заборонити фізичній особі ОСОБА_1 - відчужувати майно.
7. Встановити керуючому реструктуризацією боржника строк до 02.11.2024 для подачі до суду відомостей про результати розгляду вимог кредиторів (письмові нормативно-обґрунтовані пояснення по кожному з кредиторів, витяги з державних реєстрів заборон щодо майна боржника, а також, при наявності, письмові заперечення боржника щодо вимог кредиторів), а також доказів повідомлення кредиторів про дату проведення попереднього засідання суду.
8. Встановити керуючому реструктуризацією боржника строк до 02.12.2024 для підготовки та подання до суду плану реструктуризації боргів боржника.
9. Призначити попереднє засідання на "21" листопада 2024 року о 11:30 год., яке відбудеться у приміщенні Господарського суду Тернопільської області за адресою: 46000, м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14 А, зал судових засідань № 4, 5 поверх.
10. Зобов`язати керуючого реструктуризацією у строк до 02.11.2024 провести інвентаризацію майна боржника, скласти опис майна боржника та визначити його вартість.
11. Зобов`язати контролюючий орган, визначений Податковим кодексом України, надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про доходи боржника та членів його сім`ї і про майно, задеклароване такими особами при перетині кордону.
12. Зобов`язати орган державної прикордонної служби надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про перетинання боржником та членами його сім`ї державного кордону за останні три роки.
13. Зобов`язати банківські установи, в яких відкрито рахунки боржника надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про залишок коштів на рахунках боржника.
14. Копію ухвали надіслати:
- до електронного кабінету в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному ГПК України, представнику боржника адвокату Войтович Л.В.,
- рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення поштового відправлення:
- ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ,
- арбітражному керуючому Мотальовій-Кравець Валерії Юріївні, вул. Пушкінська, 57, оф. 10, м. Харків,
- Головному управлінню ДПС у Тернопільській області, вул. Білецька, 1, м. Тернопіль,
- Сектору з питань банкрутства Головного управління юстиції у Тернопільській області, вул. Грушевського, 8, м. Тернопіль,
- Кременецькому відділу державної виконавчої служби у Кременецькому районі Тернопільської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, вул. Козубського, 6, м. Кременець, Тернопільська область,
- Кременецькому районному суду Тернопільської області, вул. Чорновола, 7, м. Кременець, Тернопільська область,
- Головному управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, майдан Волі, 3, м. Тернопіль,
- Державній прикордонній службі України, вул. Володимирська, 26, м. Київ.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття.
Ухвала може бути оскаржена.
Учасники справи можуть отримати інформацію на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб - адресою - https://te.court.gov.ua/sud5022.
Ухвалу підписано "31" жовтня 2024 року.
Суддя Я.Я. Боровець
Суд | Господарський суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 03.10.2024 |
Оприлюднено | 04.11.2024 |
Номер документу | 122716678 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Тернопільської області
Боровець Я.Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні