Ухвала
від 23.09.2024 по справі 530/1581/24
ЗІНЬКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 530/1581/24

Номер провадження 2/530/498/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.09.2024 м. Зіньків

Суддя Зіньківського районного суду Полтавської області Ситник О.В., перевіривши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: відділ Служба у справах дітей та сім`ї Зіньківської міської ради Полтавської області про визначення місця проживання дітей, -

установив:

22.07.2024 року до судді Зіньківського районного суду Полтавської області Ситник О.В. надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: відділ Служба у справах дітей та сім`ї Зіньківської міської ради Полтавської області про визначення місця проживання дітей.

Справа підсудна Зіньківському районному суду Полтавської області.

Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам статей 175 і 177 ЦПК України.

Визначені статтями 185-186 ЦПК України підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Вказана справа не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження відповідно до ч.4 ст.274 ЦПК України.

На підставі наведеного вище та керуючись статтями 19, 27, 83, 175, 177, 178, 187, 190, 258-260, 261 ЦПК України,

постановив:

1.Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: відділ Служба у справах дітей та сім`ї Зіньківської міської ради Полтавської області про визначення місця проживання дітей.

2.Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.

3.Підготовче судове засідання провести 04.12.2024 року о 09 год. 00 хв. у залі судових засідань Зіньківського районного суду Полтавської області, розташованому за адресою: вул. Соборності, 2, м. Зіньків, Полтавська область.

4.Зобов`язати відділ Служба у справах дітей та сім`ї Зіньківської міської ради Полтавської області у відповідності до ст.19 СК України надати суду висновок щодо розв`язання предмета спору.

5.Встановити відповідачу строк п`ятнадцять днів з дня вручення йому цієї ухвали, протягом якого він має право подати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України. Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи копію відзиву та доданих до нього документів. Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами. Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов до позивача.

6.Встановити позивачу строк три дні з дня отримання копії відзиву, протягом якого він має право подати суду відповідь на відзив, передбачену ст. 179 ЦПК України, до якої застосовуються правила, встановлені частинами третьоюп`ятою ст.178 ЦПК України. Одночасно з поданням суду відповіді на відзив позивач зобов`язаний її копію надіслати іншим учасникам справи.

7.Встановити відповідачу строк три дні з дня отримання відповіді на відзив, протягом якого він має право подати суду заперечення, передбачене статтею 180 ЦПК України, до якого застосовуються правила, встановлені частинами третьоюп`ятою ст.178 ЦПК України. Копію заперечення і доданих до нього одночасно з поданням його суду відповідач повинен надіслати іншим учасникам справи.

Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження, якщо судом не встановлено інший строк.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо мотивів порушення правил підсудності (п. 8 ч.1 ст. 353 ЦПК України) шляхом подання апеляційної скарги до Полтавського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення; в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяО. В. Ситник

СудЗіньківський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення23.09.2024
Оприлюднено04.10.2024
Номер документу122027204
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —530/1581/24

Рішення від 29.01.2025

Цивільне

Зіньківський районний суд Полтавської області

Ситник О. В.

Рішення від 29.01.2025

Цивільне

Зіньківський районний суд Полтавської області

Ситник О. В.

Ухвала від 18.12.2024

Цивільне

Зіньківський районний суд Полтавської області

Ситник О. В.

Ухвала від 23.09.2024

Цивільне

Зіньківський районний суд Полтавської області

Ситник О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні