Рішення
від 30.11.2023 по справі 761/40061/20
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 761/40061/20

Провадження № 2/761/234/2023

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 листопада 2023 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді - Фролової І.В.,

секретаря судового засідання - Коломійця А.Д.,

за участю:

представника позивача - Вербицького В.В. ,

відповідача - ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві у порядку спрощеного позовного провадження в приміщенні суду цивільну справу за позовом Житлово-Будівельного кооперативу «Червона Зірка» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,-

В С Т А Н О В И В:

Житлово-Будівельний кооператив «Червона Зірка» вернулися до Шевченківського районного суду м. Києва з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, у якому просили суд стягнути з ОСОБА_2 на користь Житлово-Будівельного кооперативу «Червона Зірка» заборгованість у розмірі 18 123 гривень 22 копійок, з яких: 16 783 (шістнадцять тисяч сімсот вісімдесят три) гривень 65 копійок - основа заборгованість; 829 (вісімсот двадцять дев`ять) гривень 78 копійок - інфляційні нарахування; 509 (п`ятсот дев`ять) гривень 79 копійок - 3% річних, та судові витрати.

Свою позовну заяву обґрунтували тим, що ОСОБА_2 є власником квартири АДРЕСА_1 та одним із членів ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА».

Підставою для звернення ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА» до суду з позовною заявою стало виникнення у Відповідача заборгованості за житлово-комунальні послуги, а саме щодо внесків на утримання будинку та прибудинкової території, заборгованості за послуги централізованого опалення, гаряче та холодне водопостачання, водовідведення, газопостачання.

Так період з жовтня 2018 року по жовтень 2020 року у Відповідача утворилася заборгованість в розмірі 16783,65 грн. При цьому, основна заборгованість утворена шляхом додавання суми заборгованості за утримання будинків та прибудинкових територій, за опалення, водопостачання водовідведення.

Ухвалою суду від 18 жовтня 2021 року було відкрито провадження у справі, призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

09 грудня 2021 року на адресу суду надійшов відзив на позовну заяву, зі змісту якого вбачається, що відповідач заперечує щодо задоволення позовних вимог у повному обсязі.

25 січня 2022 року на адресу суду надійшла відповідь на відзив.

07 жовтня 2022 року на адресу суду надійшли заперечення на відповідь на відзив.

13 жовтня 2022 року на адресу суду надійшло клопотання відповідача про зупинення провадження у справі.

Протокольною ухвалою суду від 18 жовтня 2022 року у задоволенні клопотання відповідача про зупинення провадження у справі було відмовлено.

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав, просив позов задовольнити у повному обсязі.

Відповідач у судовому засіданні щодо задоволення позовних вимог заперечував, просив відмовити.

За змістом ч.ч.1, 2, 3,4 ст.12 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін.

Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом.

Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Згідно ч. 1 ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Відповідно до ч.ч. 1, 5-6 ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Принцип захисту судом порушеного права особи будується при встановленні порушення такого права. Так, кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу (ч.1 ст. 15 ЦК України).

Правом звернення до суду за захистом наділена особа, права якої порушені, невизнані або оспорені.

Здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законами України.

Відповідно до ст. 16 ЦК України особа має право звернутись до суду за захистом свого особистого немайнового права або майнового права та інтересу у визначені цією статтею способи. Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом.

Здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором. У випадку, якщо закон або договір не визначають ефективного способу захисту порушеного, невизнаного або оспореного права, свободи чи інтересу особи, яка звернулася до суду, суд відповідно до викладеної в позові вимоги такої особи може визначити у своєму рішенні такий спосіб захисту, який не суперечить закону (ст. 5 ЦПК України).

Захист цивільних прав - це передбачені законом способи охорони цивільних прав у разі їх порушення чи реальної небезпеки такого порушення.

Способи захисту суб`єктивних цивільних прав розуміють як закріплені законом матеріально-правові заходи примусового характеру, за допомогою яких проводиться поновлення (визнання) порушених (оспорюваних) прав, як вплив на правопорушника. Загальний перелік таких способів захисту цивільних прав та інтересів передбачений статтею 16 ЦК України.

Дослідивши матеріали справи судом було встановлено.

27 березня 1998 року було зареєстровано ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ «ЧЕРВОНА ЗІРКА» за адресою: 03055. м. Київ, Шевченківський район, ВУЛ.ПОЛІТЕХНІЧНА, будинок 5.

ОСОБА_2 є власником квартири АДРЕСА_1 та одним із членів ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА» згідно з Інформаційною довідкою. виданою КП КМР «Київське міське бюро технічної інвентаризації».

Підставами для нарахування внесків за утримання будинку та прибудинкової території є Копія протоколу Загальних зборів членів ЖБК від 06.12.2017 р., Копія протоколу Загальних зборів членів ЖБК від 26.12.2019 р.

Крім цього, підтвердженням факту надання послуг опалення є договір на постачання теплової енергії у гарячій воді № 340595 від 05.07.2018 р. укладений між ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА» та ПАТ «Київтеплоенерго», договір № 07360/4-10 на надання послуг з постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі від 19.04.2007 року укладений між ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА» та ВАТ «АК «Київводоканал», договір № 1082 про умови поставки газу балансоутримувачам від 01.07.2015 року, укладений між ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА». ПАТ «Київгаз» та ДП «КиївГазЕнерджи».

Щодо позовних вимог, суд зауважує наступне.

Правові та організаційні засади створення. функціонування, реорганізації та ліквідації об?єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов?язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку визначено Законом України «Про кооперацію» від 10.07.2003 № 1087-IV (далі - Закон).

Згідно ст. 1 Закону України «Про кооперацію», кооператив - юридична особа, утворена

фізичними та/або юридичними особами, які добровільно об`єдналися на основі членства для ведення спільної господарської та іншої діяльності з метою задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб на засадах самоврядування.

Відповідно до ст. 3 цього Закону, основними завданнями кооперації є підвищення життєвого рівня членів кооперативів, захист їх майнових інтересів і соціальних прав; створення системи економічної і соціальної самодопомоги населення та суб?єктів господарювання; залучення у виробництво товарів, робіт. послуг, додаткових трудових ресурсів, підвищення трудової і соціальної активності населення; створення і розвиток інфраструктури, необхідної для провадження господарської та іншої діяльності кооперативів з метою зростання матеріального добробуту їх членів та задоволення потреб у товарах і послугах; сприяння сталому розвитку та становленню засад демократичного розвитку суспільства.

Метою створення кооперативу є задоволення економічних, соціальних та інших потреб членів кооперативних організацій на основі поєднання їх особистих та колективних інтересів, поділу між ними ризиків, витрат і доходів. розвитку їх самоорганізації, самоуправління та самоконтролю.

В свою чергу, основні засади організаційних, господарських відносин, що виникають у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг між виробниками і споживачами, а також їхні права та обов?язки визначено у Законі У країни «Про житлово-комунальні послуги».

Згідно зі ст. 5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» до житлово-комунальних послуг належать:

1) житлова послуга - послуга з управління багатоквартирним будинком.

Послуга з управління багатоквартирним будинком включає: утримання спільного майна багатоквартирного будинку, зокрема прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем (крім обслуговування внутрішньобудинкових систем, що використовуються для надання відповідної комунальної послуги у разі укладення індивідуальних договорів про надання такої послуги, за умовами яких обслуговування таких систем здійснюється виконавцем). утримання ліфтів тощо;

купівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку;

поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку;

2) комунальні послуги - послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами.

Відповідно положень «Порядку формування на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 1 червня 2011 року, калькуляційною одиницею розрахунку нормативних витрат є 1 кв. метр загальної площі, що перебуває у власності або у наймі фізичної чи юридичної особи.

Згідно статті 7 Закону України «Про кооперацію» кооператив створюється його засновниками на добровільних засадах.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про кооперацію» членами кооперативу можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, юридичні особи України та іноземних держав. що діють через своїх представників, які внесли вступний внесок та пай у розмірах, визначених статутом кооперативу, додержуються вимог статуту і користуються правом ухвального голосу.

Статтею 8 Закону України «Про кооперацію» встановлено, що у статуті кооперативу має міститися відомості про порядок встановлення розмірів і сплати внесків та паів членами кооперативу та відповідальність за порушення зобов`язань щодо їх сплати.

За змістом статті 15 Закону України «Про кооперацію» вищим органом управління об`єднання є загальні збори його членів, до виключної компетенції яких, між іншим, належить визначення розмірів вступного і членського внесків та паїв; визначення розмірів, порядку формування та використання фондів кооперативу: рішення Загальних зборів, прийняте відповідно до Статуту, с обов?язковим для всіх членів кооперативу.

Згідно п. 1.4 Статуту ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА» створено виключно для обслуговування, ремонту і реконструкції житлового будинку та утримання прибудинкової території за кошти членів Житлово-будівельного кооперативу також за рахунок пасивних доходів та фінансової допомоги від добровільних внесків, або дотацій Держави, отриманих і використаних кооперативом відповідно до мсти його діяльності.

Відповідно до розділу 7 Статуту, ЖБК має право:

7.1.12. Звертатися з позовом про притягнення до відповідальності члена кооперативу або власника квартири ( нежитлового приміщення ) у випадках, передбачених чинним законодавством, в тому числі у зв?язку із несплатою за спожиті житлово-комунальні послуги.

Відповідно до ст. 12 Закону У країни «Про кооперацію» основними обов`язками члена кооперативу є додержання статуту кооперативу: виконання рішень органів управління кооперативу та органів контролю за діяльністю кооперативу: виконання своїх зобов`язань перед кооперативом: сплата визначених статутом кооперативу внесків.

Згідно п. І рішення Загальних зборів ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА», оформленого протоколом №6 від 06.12.2017 року, з 01.01.2018 р. внесок на утримання будинку та прибудинкової території, розрахований щодо у розмірі 4,86 грн./кв.м. загальної площі приміщення на місяць

Згідно п. 2 рішення Загальних зборів ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА», оформленого протоколом б/н від 26.12.2019 року, з 01.01.2020 р. внесок на утримання будинку та прибудинкової території, розрахований щодо у розмірі 6,30 грн./кв.м. загальної площі приміщення на місяць для квартир вище першого поверху.

Згідно п. 4 рішення Загальних зборів ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА», оформленого протоколом б/н від 26.12.2019 року. було погоджено вжиття заходів для подолання заборгованості щодо злісних боржників, зокрема подати до суду на боржників, що не розраховуються з боргами понад три місяці, згідно статуту п 7.1.12.

Оскільки ОСОБА_2 є власником квартири загальною площею 47,4 кв. м., то щомісячний платіж за утримання будинку та прибудинкової території становить:

з 01.10.2018 р. -230,36 грн.;

з 01.01.2020 р. - 298,62 грн.

Враховуючи, що встановлення внесків на управління і ремонт будинку належить до виключної компетенції ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА», та приймаючи до уваги, що у судовому порядку недійсність жодного із рішень не визнавалась, Відповідач зобов?язаний сплачувати внески за управління та ремонт будинку.

Відповідно до п.1 ч.3 ст.20 та п.3 ч.2 ст.21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено двосторонній обов`язок щодо укладання договору про надання житлово-комунальних послуг, у зв`язку із чим відмова від їх оплати споживачем з посиланням на відсутність договору не береться до уваги. Споживач зобов`язаний оплатити послуги, якщо він фактично користувався ними. Відсутність договору сама по собі не може бути підставою для звільнення споживача від оплати послуг у повному обсязі.

Статтею 1 Закону України «Про теплопостачання» визначено, що теплова енергія - це товарна продукція, що виробляється на об`єктах сфери теплопостачання для опалення, підігріву питної води, інших господарських і технологічних потреб споживачів, призначена для купівлі-продажу. До споживачів теплової енергії відносяться, зокрема, власники/балансоутримувачі/управителі будинків (споруд), в тому числі ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА», будинки яких приєднані до місцевої (розподільчої) теплової мережі. Постачальником послуг централізованого опалення є ПАТ «КИЇВТЕГІЛОЕНЕРГО». Згідно п. 11 «Правил надання послуг з централізованого опалення; постачання холодної та води і водовідведення)) (далі - «Постанова»), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р № 630, у разі встановлення будинкових засобів обліку води у багатоквартирному будинку, де окремі квартири обладнані квартирними засобами обліку; споживач, який не має квартирних засобів обліку, оплачує послуги згідно з показаннями будинкових засобів обліку, не враховуючи витрати води виконавця, юридичних осіб та фізичних - підприємців, які є власниками або орендарями приміщень у цьому будинку, та сумарних об`ємів води за показаннями усіх квартирних засобів обліку.

Стаття 19 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» послуги з централізованого питного водопостачання надаються споживачам підприємством питного водопостачання з урахуванням вимог Закону У країни «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» на підставі договору з об`єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами та іншими об`єднаннями власників житла, яким передано право правління багатоквартирними будинками та забезпечення надання послуг з водопостачання та/або централізованого водовідведення підставі укладених ними договорів. Статтею 22 Закону встановлено, що споживачі питної води зобов`язані своєчасно вносити плату л використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення.

Відповідно до п. 26. Правил постачання природного газу постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № Побутовий споживач зобов`язаний: - забезпечувати своєчасну та повну оплату вартості природного газу згідно з умовами договору; - виконувати інші обов`язки, передбачені цими Правилами та чинним законодавством.

На підтвердження надання послуг опалення є договір на постачання теплової енергії у гарячій воді № 340595 від 05.07.2018 р. укладений між ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА» та ПАТ «Київтеплоенерго», договір № 07360/4-10 на надання послуг з постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі від 19.04.2007 року укладений між ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА» та ВАТ АК «Київводоканал», договір №1082 про умови поставки газу балансоутримувачем від 01.07.2015 року, укладений між ЖБК «ЧЕРВОНА ЗІРКА» та ПАТ «Київгаз» та ДП «КиївГазЕнерджи».

Згідно ст. 525 ЦК України, одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Подавши свої докази, сторони реалізували своє право на доказування і одночасно виконали обов`язок із доказування, оскільки ст. 81 ЦПК закріплює правило, за яким кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Обов`язок із доказування покладається також на осіб, яким надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб, або державні чи суспільні інтереси (ст.43 ЦПК України). Тобто, процесуальними нормами встановлено як право на участь у доказуванні, так і обов`язок із доказування обставини при невизнані них сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі.

Інші доводи сторін, які наведені у позові, не впливають на висновку суду та не потребують детального обґрунтування, що відповідає практиці Європейського суду з прав людини.

Зокрема, Європейський суд з прав людини вказав, що пункт 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод зобов`язує суди давати обґрунтування своїх рішень, але це не може сприйматись як вимога надавати детальну відповідь на кожен аргумент. Межі цього обов`язку можуть бути різними в залежності від характеру рішення. Крім того, необхідно брати до уваги, між іншим, різноманітність аргументів, які сторона може представити в суд, та відмінності, які існують у державах-учасницях, з огляду на положення законодавства, традиції, юридичні висновки, викладення та формулювання рішень. Таким чином, питання, чи виконав суд свій обов`язок щодо подання обґрунтування, що випливає зі статті 6 Конвенції, може бути визначено тільки у світлі конкретних обставин справи («Проніна проти України», N 63566/00, § 23, ЄСПЛ, від 18.07.2006).

У відзиві на позовну заяву відповідач стверджує про некоректність нарахувань за постачання гарячої, холодної води та водовідведення з підстав неврахування показів засобів обліку.

З такими аргументами суд не можемо погодитися, оскільки, як випливає із розрахунків заборгованості, що були додані до позовної заяви, відповідач протягом усього строку стягнення частково сплачував внески ЖБК.

Проте з розрахунку очевидно випливає, що такі рахунки сплачені відповідачем не в повному обсязі.

Несплачені суми накопичували кожного місяця, внаслідок чого поступово утворювалася основна заборгованість, що на дату звернення до суду становила 16783,65 грн.

Судом перевірено розрахунок позивача та встановлено, що за період з жовтня 2018 року по жовтень 2020 року основа сума заборгованості становить 16 783 гривень 65 копійок.

За змістом ст. 625 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Статтею 610 ЦК України передбачено, що порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

Відповідно до ч. 1 ст. 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Таким чином, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в частині вимог стягнення з відповідача на користь позивача 3% річних, з огляду на те, що матеріалами справи підтверджується заборгованість відповідача перед позивачем у розмірі 16 783 гривень 65 копійок грн.

За таких підстав позов є обґрунтованим, доведеним й таким, що підлягає задоволенню, обставини, що спростовують позовні вимоги, судом не встановлені.

Щодо судових витрат суд дійшов наступних висновків.

Судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог (ч.1 ст. 141 ЦПК України).

Інші судові витрати, пов`язані з розглядом справи, покладаються: у разі задоволення позову - на відповідача; у разі відмови в позові - на позивача; у разі часткового задоволення позову - на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог (ч.2 ст. 141 ЦПК України).

Оскільки позовні вимоги задоволені у повному обсязі, суд відповідно до ст.88 ЦПК України стягує з відповідача на користь позивача документально підтверджені судові витрати пропорційно розміру задоволених вимог.

На підставі викладеного, керуючись ст. 16, 319, 322, 525, 526 ЦК України, ст. 3-5,12-13, 19, 76-92, 95, 141, 187, 211, 258-259, 264-265, 268,272-273, 352, 354-355 ЦПК України, Законом України «Про житлово-комунальні послуги», суд,

В И Р І Ш И В:

Позовну заяву Житлово-Будівельного кооперативу «Червона Зірка» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості - задовольнити у повному обсязі.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь Житлово-Будівельного кооперативу «Червона Зірка» заборгованість у розмірі 18 123 (вісімнадцять тисяч сто двадцять три) гривень 22 копійок, з яких:

- 16 783 (шістнадцять тисяч сімсот вісімдесят три) гривень 65 копійок - основа заборгованість;

- 829 (вісімсот двадцять дев`ять) гривень 78 копійок - інфляційні нарахування;

- 509 (п`ятсот дев`ять) гривень 79 копійок - 3% річних.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь Житлово-Будівельного кооперативу «Червона Зірка» судовий збір у розмірі 2 102 (дві тисячі сто два) гривень 00 копійок.

Рішення суду може бути оскаржене до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Реквізити сторін:

Житлово-Будівельний кооператив «Червона Зірка», адреса місцезнаходження - м. Київ, вул. Політехнічна, буд. 5, код ЄДРПОУ 22885855,

ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса місця проживання - АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 .

Повний текст рішення виготовлений 15 січня 2024 року.

Суддя:

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення30.11.2023
Оприлюднено08.10.2024
Номер документу122112228
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —761/40061/20

Рішення від 14.02.2024

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Фролова І. В.

Рішення від 30.11.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Фролова І. В.

Ухвала від 12.12.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Фролова І. В.

Рішення від 30.11.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Фролова І. В.

Ухвала від 18.10.2021

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Фролова І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні