Ухвала
від 19.09.2024 по справі 755/5809/24
ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №:755/5809/24

Провадження №: 2-во/755/242/24

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

"19" вересня 2024 р. м. Київ

Дніпровський районний суд м. Києва у складі головуючого судді Марфіної Н. В., розглянувши в порядку письмового провадження, в приміщенні суду розглянувши заяву представника позивача ПП «Шериф-Пульт 006» - Неровного Д. В. про виправлення описки, яка подана в межах розгляду цивільної справи за позовом Приватного підприємства «Шериф - Пульт 006» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг,

в с т а н о в и в:

06 вересня 2024 року представник позивача ПП «Шериф-Пульт 006» - Неровний Д. В. звернувся до суду з заявою про виправлення описки допущену в рішенні Дніпровського районного суду міста Києва від 10 липня 2024 року.

За змістом положень ч.13 ст.7 Цивільного процесуального кодексу України, розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

У відповідності до ч.ч. 1, 2 статті 269 Цивільного процесуального кодексу України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Як роз`яснено п. 19 Постанови Пленуму Верховного суду України «Про судове рішення у цивільній справі» від 18 грудня 2009 року №14, вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності. Проте якщо неправильне визначення стягнутої суми було наслідком, наприклад, застосування закону, який не підлягав застосуванню, то підстав для виправлення арифметичних помилок немає. Питання про внесення виправлень може бути вирішено судом, що ухвалив рішення, як із власної ініціативи, так і за заявою осіб, які беруть участь у справі, і незалежно від того, чи виконано рішення, але в межах установленого законом строку, протягом якого воно може бути пред`явлено до примусового виконання. Внесення виправлень у судове рішення, яке не підлягає примусовому виконанню, строком не обмежено. Після внесення виправлень чи арифметичних помилок текст рішення змінювати не можна, проте у виконавчому листі наводяться формулювання резолютивної частини рішення в тій редакції, яку воно отримало у зв`язку з постановленням відповідної ухвали.

З огляду на вищевикладане, оскільки, в мотивувальній частині рішення Дніпровського районного суду міста Києва від 10.07.2024 року, хол і міститься посилання щодо розподілу судових витрат, однак, розподіл судових витрат не відображений у резолютивній частині рішення,що може призвести до утруднення або неможливості виконання судового рішення, тому може бути виправлено судом шляхом винесення ухвали про виправлення описки.

Враховуючи викладене та керуючись 260-261, 269, 353 Цивільного процесуального кодексу України, суд-

у х в а л и в :

Заяву представника позивача ПП «Шериф-Пульт 006» - Неровного Д. В. про виправлення описки, яка подана в межах розгляду цивільної справи за позовом Приватного підприємства «Шериф - Пульт 006» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг - задовольнити.

Виправити описку в рішенні Дніпровського районного суду міста Києва від 19 вересня 2024 року, доповнивши резолютивну частину абзацом третім наступного змісту: «Стягнути з ОСОБА_2 на користь Приватного підприємства «Шериф - Пульт 006» понесені судові витрати по сплаті судового збору в сумі 3028 грн. 00 коп.»

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали суду.

Учасник справи, якому повний текст ухвали суду не був вручений у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

С у д д я :

СудДніпровський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення19.09.2024
Оприлюднено09.10.2024
Номер документу122125143
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про виправлення помилки у судовому рішенні

Судовий реєстр по справі —755/5809/24

Ухвала від 19.09.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

Рішення від 10.07.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

Ухвала від 08.04.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні