Ухвала
від 09.10.2024 по справі 751/7726/24
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження №2/748/1069/24

Єдиний унікальний № 751/7726/24

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

09 жовтня 2024 рокум. Чернігів

Чернігівський районний суд Чернігівської області в складі головуючого судді Олещенко В.І., перевіривши відповідність вимогам ст.ст. 19, 27-30, 175, 177 ЦПК Українипозовної заяви ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , до ОСОБА_2 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 , треті особи: Новозаводський відділ державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції, місцезнаходження: м. Чернігів, вул. Княжа, буд.28, Друга Чернігівська державна нотаріальна контора, місцезнаходження: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19, про зняття арешту на майно,

В С Т А Н О В И В:

До Чернігівського районного суду Чернігівської області на виконання ухвали Новозаводського районного суду м.Чернігова від 2 вересня 2024 року надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Новозаводського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції, третя особа Друга Чернігівська державна нотаріальна контора, про зняття арешту з майна.

Ухвалою судді від 23 вересня 2024 року позовна заява була залишена без руху, оскільки не відповідала вимогам викладених у ст. 175 ЦПК України. 7 жовтня 2024 року позивач усунув недоліки.

Згідно ч.2ст.32 ЦПК Українисправа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленомуст.31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.

Відповідно до статті 19 Цивільного процесуального кодексу України справа відноситься до юрисдикції загальних судів і підлягає розгляду у порядку цивільного судочинства.

Оскільки позовназаява поданата оформленау відповідностідо вимог,встановлених ст.ст.175-177,184ЦПК України,підстави длязалишення позовноїзаяви безруху,повернення позовноїзаяви чивідмови увідкритті провадженняу справі,передбачені ст.ст.185-186ЦПК Українивідсутні,на підставіч.2ст.32ЦПК Українипозовну заяву необхідно прийняти до провадження суду.

Виходячи з положень ст.ст. 19, 274, 279 ЦПК України, враховуючи ціну позову, категорію, яка є малозначною, суд приходить до висновку про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

На підставі викладеного, керуючисьст.ст. 187, 279 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити спрощене позовне провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Новозаводський відділ державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції, Друга Чернігівська державна нотаріальна контора, про зняття арешту на майно.

Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Ухвалу про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи. Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі відповідачу та третім особам надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Повідомити, що за клопотанням однієї із сторін розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін. Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач не пізніше пяти днів з дня отримання відзиву.

Роз`яснити відповідачу, у разі заперечення проти позову, право на подачу відзиву на позовну заяву протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі та в цей же строк право на подачу зустрічного позову, який має відповідати вимогам ст.ст.175,177 ЦПК України. Відзив має бути оформлений з дотриманням вимог ч.2,3 ст.178 ЦПК України та копія відзиву і доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана ( надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. До відзиву додаютьтся докази, що підтверджують обставини, на яких грунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений строк, без поважних причини, розгляд справи буде здійснюватись за наявними матеріалами.

Запропонувати позивачу подати суду відповідь на відзив протягом п`яти днів, а відповідачу заперечення на відповідь протягом п`яти днів.

Роз`яснити третім особам, право протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі подати письмові пояснення з викладом своїх аргументів і міркувань на підтримку або заперечення проти позову.

Роз`яснити учасникам справи, що вони мають права та обовязки закріплені в ст.ст. 43, 49 ЦПК України.

Веб - адреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи http://court.gov.ua/sud2523/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.І. Олещенко

СудЧернігівський районний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення09.10.2024
Оприлюднено11.10.2024
Номер документу122185498
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)

Судовий реєстр по справі —751/7726/24

Рішення від 26.12.2024

Цивільне

Чернігівський районний суд Чернігівської області

Майборода С. М.

Ухвала від 11.11.2024

Цивільне

Чернігівський районний суд Чернігівської області

Майборода С. М.

Ухвала від 09.10.2024

Цивільне

Чернігівський районний суд Чернігівської області

Олещенко В. І.

Ухвала від 23.09.2024

Цивільне

Чернігівський районний суд Чернігівської області

Олещенко В. І.

Ухвала від 02.09.2024

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Ченцова С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні