Ухвала
від 10.10.2024 по справі 165/4419/24
НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 165/4419/24

Провадження № 1-кс/165/1084/24

УХВАЛА

10 жовтня 2024 року м. Нововолинськ

Слідчий суддя Нововолинського міського суду Волинської області ОСОБА_1 за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Нововолинську клопотання старшого слідчого СВ ВП №1 (м. Нововолинськ) Володимирського РВП ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 , яке погоджене прокурором Нововолинського відділу Володимирської окружної прокуратури Волинської області ОСОБА_4 , про надання тимчасового доступу до речей і документів у кримінальному провадженні №42024032060000018 від 03.07.2024 за ч.4 ст.152 КК України,

встановив:

До суду надійшло зазначене клопотання про надання тимчасового доступу до речей і документів.

В обґрунтування клопотання слідчий посилається на те, що в період часу з 15 07.2020 по 22.12.2020 ОСОБА_5 вчинив зґвалтування свого сина ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в АДРЕСА_1 .

За вказаним фактом відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено за № 42024032060000018 від 03.07.2024, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України

На даний час, з метою встановлення можливих тілесних ушкоджень ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та в подальшому проведення судово-медичної експертизи, для встановлення ступені тяжкості тілесних ушкоджень отриманих останнім, а також проведення повного, об`єктивного розслідування кримінального провадження, виникла необхідність отримати, у встановленому КПК України порядку, дозвіл на тимчасовий доступ до повної медичної документації хворого ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з можливістю їх вилучення (здійснити виїмку).

У судове засідання слідчий не з`явився, у клопотанні просить проводити розгляд справи за його відсутності, клопотання підтримав, просив його задоволити з підстав, викладених у ньому.

Статтею 159 КПК України визначено, що тимчасовий доступ до документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Згідно зі ст.160 КПК України слідчий має право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування із клопотанням за погодженням з прокурором про тимчасовий доступ до документів, зазначивши підстави та мотиви такого звернення.

Дослідивши матеріали клопотання, беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, вважаю за необхідне клопотання задоволити.

Керуючись ст.ст.131, 132, 159-164 КПК України, слідчий суддя,

постановив:

Надати старшому слідчому слідчого відділення відділення поліції № 1 (м. Нововолинськ) Володимирського РВП ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 право тимчасового доступу до речей і документів: до повної медичної документації хворого ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка перебуває у володінні Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_2 , з можливістю ознайомитися з ними та вилучити їх (здійснити виїмку).

Зобов`язати Комунальне некомерційне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_2 » надати старшому слідчому слідчого відділення відділення поліції № 1 (м. Нововолинськ) Володимирського РВП ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 тимчасовий доступ до речей і документів: повної медичної документації хворого ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка перебуває у володінні Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_2 , з можливістю ознайомитися з ними та вилучити їх (здійснити виїмку).

Строк дії ухвали суду не може перевищувати двох місяців з дня її постановлення.

В разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку, відповідно до ст.166 КПК України.

Ухвала в апеляційному порядку оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудНововолинський міський суд Волинської області
Дата ухвалення рішення10.10.2024
Оприлюднено14.10.2024
Номер документу122211154
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —165/4419/24

Ухвала від 16.12.2024

Кримінальне

Нововолинський міський суд Волинської області

Ференс-Піжук О. Р.

Ухвала від 23.10.2024

Кримінальне

Нововолинський міський суд Волинської області

Гайворонський О. В.

Ухвала від 10.10.2024

Кримінальне

Нововолинський міський суд Волинської області

Гайворонський О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні