Ухвала
від 26.09.2024 по справі 910/6642/24
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"26" вересня 2024 р. Справа№ 910/6642/24

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Сибіги О.М.

суддів: Кравчука Г.А.

Яценко О.В.

Розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа Фуд Трейд»

на рішення Господарського суду міста Києва від 14.08.2024

повний текст рішення складено та підписано 14.08.2024

у справі № 910/6642/24 (суддя Гулевець О.В.)

за позовом ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 )

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа Фуд Трейд»

про стягнення 265 374,96 грн

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду міста Києва від 14.08.2024 по справі №910/6642/24 позов задоволено повністю.

11.09.2024 від Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа Фуд Трейд» (через систему "Електронний суд") до Північного апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга, в якій скаржник просить скасувати рішення Господарського суду м. Києва від 14.08.2024 року та ухвалити нове яким в позові відмовити повністю.

Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 11.09.2024, матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа Фуд Трейд» по справі № 910/6642/24 передано на розгляд колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуючий суддя: Сибіга О.М., судді: ОСОБА_1, Яценко О.В.

Розпорядженням Керівника апарату Північного апеляційного господарського суду від 23.09.2024 призначено повторний автоматизований розподіл справи у зв`язку з відставкою судді ОСОБА_1 .

Згідно Витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 23.09.2024 справу № 910/6642/24 передано на розгляд колегії суддів у складі: головуючого судді (судді-доповідача) Сибіги О.М., суддів Яценко О.В. Кравчука Г.А.

Відповідно до п. 17.5 Прикінцевих положень Господарського процесуального кодексу України - апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Зважаючи на те, що станом на день надходження зазначеної вище апеляційної скарги у Північного апеляційного господарського суду відсутні матеріали справи, в зв`язку з чим, колегія суддів вважає за необхідне витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи № 910/6642/24. Вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа Фуд Трейд» на рішення Господарського суду міста Києва від 14.08.2024, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, відкласти до надходження матеріалів справи до Північного апеляційного господарського суду.

На підставі наведеного, керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/6642/24.

2. Вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа Фуд Трейд» на рішення Господарського суду міста Києва від 14.08.2024, які визначені главою 1 розділу IV ГПК України, відкласти до надходження матеріалів справи № 910/6642/24 до Північного апеляційного господарського суду.

3. Дану ухвалу надіслати на електронну адресу Господарського суду міста Києва.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя О.М. Сибіга

Судді Г.А. Кравчук

О.В. Яценко

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення26.09.2024
Оприлюднено17.10.2024
Номер документу122300459
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг

Судовий реєстр по справі —910/6642/24

Постанова від 24.01.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сибіга О.М.

Ухвала від 28.10.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сибіга О.М.

Ухвала від 26.09.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сибіга О.М.

Рішення від 14.08.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 04.06.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 03.06.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні