Коростишівський районний суд Житомирської області
Справа № 935/2466/24
Провадження № 2/935/939/24
У Х В А Л А
16 жовтня 2024 року м.Коростишів
Коростишівський районний суд Житомирсь кої області в складі головуючого судді Василенка Р.О., із секретарем Криворучко Я.В., з участю представника позивача адвоката Києнка Д.О., представника відповідача Білошицької Н., провівши підготовче засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Коростишівського ВДРАЦС у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністрества юстиції (м.Київ) про встановлення неправильності запису в акті цивільного стану, зобов`язання вчинити дії,-
ВСТАНОВИВ:
Представник позивача підтримав заявлені вимоги, зазначив, що всі докази надані суду, повідомили про всі обставини справи, які відомі, уточнень чи доповнень до заявлених вимог не має, інших заяв чи клопотань немає.
Представник відповідача позовні вимоги не визнала, зазначила, що всі докази надані суду, будь-яких заяв чи клопотань не має.
Суд, провівши підготовче судове засідання, вважає, що справу можливо призначити до судового розгляду по суті.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 197-200 ЦПК України суд,-
постановив:
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 05 грудня 2024 року на 10 год. 00 хвл.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Роман ВАСИЛЕНКО
Суд | Коростишівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 16.10.2024 |
Оприлюднено | 18.10.2024 |
Номер документу | 122321233 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Інші справи позовного провадження |
Цивільне
Коростишівський районний суд Житомирської області
Василенко Р. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні