Справа № 606/1898/24
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 жовтня 2024 року м. Теребовля
Суддя Теребовлянського районного суду Тернопільської області Мельник А.В., за участю секретаря судового засідання Кавалко В.С., прокурора Теребовлянської окружної прокуратури Гульовської О.Г., розглянувши клопотання представника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 - адвоката Ізай Радміли Омелянівни про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 172-7 , ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Теребовлянського районного суду Тернопільської області перебуває дана справа.
Чергове судове засідання у справі було призначено на 16.10.2024 о 14 год 00 хв.
У судове засідання ОСОБА_1 та її захисник адвокат Ізай Р.О. не з`явились. 16.10.2024 за допомогою системи "Електронний суд" до Теребовлянського районного суду Тернопільської області надійшло клопотання адвоката Ізай Р.О. про відкладення судового засідання та про її участь у судових засіданнях у справі в режимі відеоконференції, поза межами приміщення суду, з використанням останньою власних технічних засобів.
Прокурор вважала клопотання підставними та не заперечувала щодо їх задоволення.
Суддя, заслухавши думку прокурора, вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч. 7 ст. 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Хоча чинним КУпАП проведення судових засідань в режимі відеоконференції не передбачено, відповідно до ст. 1 КУпАП та ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод суддя вважає за необхідне проводити судові засідання у вказаній справі про адміністративне правопорушення в режимі відеоконференції з метою захисту прав ОСОБА_1 , як учасника справи, шляхом налагодження відеоконференцзв`язку поза межами приміщення суду, з використанням стороною захисту власних технічних засобів.
На підставі вищевикладеного, згідно ст. 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання адвоката Ізай Радміли Омелянівни про розгляд справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 172-7 , ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в режимі відеоконференції - задовольнити.
Судове засідання відкласти на 24.10.2024 о 12 год 30 хв.
Судові засідання проводити в режимі відеоконференції між Теребовлянським районним судом Тернопільської області та користувачем представником особи, яка притягається до адміністративної відповідальності адвокатом Ізай Радмілою Омелянівною поза межами приміщення суду, з використанням стороною захисту власних технічних засобів.
Постанова набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя А.В.Мельник
Суд | Теребовлянський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 16.10.2024 |
Оприлюднено | 18.10.2024 |
Номер документу | 122329893 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Категорія | Адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів |
Адмінправопорушення
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Мельник А. В.
Адмінправопорушення
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Мельник А. В.
Адмінправопорушення
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Мельник А. В.
Адмінправопорушення
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Мельник А. В.
Адмінправопорушення
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Мельник А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні