КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Апеляційне провадження
№ 22-ц/824/17097/2024 Доповідач - Ратнікова В.М.
У Х В А Л А
м. Київ Справа № 369/18739/23
15 жовтня 2024 року Київський апеляційний суд в складі колегії суддів Судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді: Ратнікової В.М.
суддів: Левенця Б.Б.
Борисової О.В.
перевіривши матеріали апеляційної скарги представника третьої особи ОСОБА_1 адвоката Абакарова Мурада Мавлетхановича на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 20 серпня 2024 року, ухвалене під головуванням судді Пінкевича Н.С., у цивільній справі за позовом керівника Києво-Святошинської окружної прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Борщагівської сільської територіальної громади Бучанського району Київської області до ОСОБА_2 , треті особи: Борщагівська сільська рада Бучанського району Київської області, ОСОБА_1 , про витребування земельної ділянки із чужого незаконного володіння,-
в с т а н о в и в:
Рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області від 20 серпня 2024 року позов керівника Києво-Святошинської окружної прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Борщагівської сільської територіальної громади Бучанського району Київської області до ОСОБА_2 , треті особи: Борщагівська сільська рада Бучанського району Київської області, ОСОБА_1 про витребування земельної ділянки із чужого незаконного володіння задоволено.
Витребувано на користь держави в особі Борщагівська сільська рада Бучанського району Київської області з незаконного володіння ОСОБА_2 земельну ділянку площею 0,059 га з кадастровим номером 3222486201:01:014:0250.
Повний текст судового рішення складено 20 серпня 2024 року.
Не погоджуючись з таким рішенням суду першої інстанції, 19 вересня 2024 року представник третьої особи ОСОБА_1 адвокат Абакаров Мурад Мавлетханович подав апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга подана в межах строків апеляційного оскарження згідно з частиною 1 статті 354 ЦПК України, тобто протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Апеляційна скарга подана особою, яка має право на апеляційне оскарження.
Керуючись ст. ст. 354, 356, 359 ЦПК України, -
у х в а л и в:
Відкрити апеляційне провадження в цивільній справі за апеляційною скаргою представника третьої особи ОСОБА_1 адвоката Абакарова Мурада Мавлетхановича на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 20 серпня 2024 року, ухвалене під головуванням судді Пінкевича Н.С., у цивільній справі за позовом керівника Києво-Святошинської окружної прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Борщагівської сільської територіальної громади Бучанського району Київської області до ОСОБА_2 , треті особи: Борщагівська сільська рада Бучанського району Київської області, ОСОБА_1 , про витребування земельної ділянки із чужого незаконного володіння.
Встановити учасникам справи строк на подання відзиву на апеляційну скаргу до 15 листопада 2024 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.
Головуючий: Судді:
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 15.10.2024 |
Оприлюднено | 17.10.2024 |
Номер документу | 122330922 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Ратнікова Валентина Миколаївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні