Справа № 307/2789/22
У Х В А Л А
17.10.2024 м. Ужгород
Суддя Закарпатського апеляційного суду ОСОБА_1 , розглянувши клопотання захисника адвоката ОСОБА_2 , який діє в інтересах обвинуваченої ОСОБА_3 про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції,
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Закарпатського апеляційного суду перебувають матеріали кримінального провадження відносно обвинуваченої ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України за апеляційними скаргами: прокурора Тячівської окружної прокуратури ОСОБА_4 та обвинуваченої ОСОБА_3 на вирок Тячівського районного суду Закарпатської області від 22 січня 2024 року.
Апеляційний розгляд вказаних апеляційних скарг відкладено на 11:00 год. 21 жовтня 2024 року.
Захисник - адвокат ОСОБА_2 направив до Закарпатського апеляційного суду через систему «Електронний суд» клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеконференцзв"язку в системі «Електронний суд», у зв`язку з неможливістю взяти участь у розгляді зазначеної справи в приміщенні суду, та з метою належного виконання своїх договірних зобов`язань по наданню обвинуваченій професійної правової допомоги у даній справі, просив клопотання задовольнити.
Вирішуючи зазначене клопотання, суддя-доповідач виходить із нижченаведеного.
Згідно з ч.7 ст.11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» № 1402-VIII від 02.06.2016 року учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом.
Як вбачається із клопотання захисника-адвоката ОСОБА_2 , на даний час у нього відсутня можливість з`явитися до Закарпатського апеляційного суду для безпосередньої участі у розгляді справи, у зв`язку з чим просить забезпечити проведення апеляційного розгляду справи з його участю в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Відповідно до положень ч. 1, 2 ст. 336 КПК України, суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони кримінального провадження може ухвалити рішення про здійснення судового провадження у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), зокрема й у разі наявності інших підстав, визначених судом достатніми.
За таких обставин, враховуючи вимоги ст. 21 КПК України, що спрямовані, перш за все, на забезпечення участі сторін у судовому провадженні, а також забезпечення оперативності судового провадження та розгляду справи у розумний строк, апеляційний суд вважає за необхідне визнати вказані підстави проведення дистанційного судового провадження поважними та апеляційний розгляд за даними апеляційними скаргами здійснювати в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 336 КПК України, апеляційний суд
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання захисника-адвоката ОСОБА_2 , який діє в інтересах обвинуваченої ОСОБА_3 про проведення апеляційного розгляду справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеконференцзв"язку в системі «Електронний суд» задовольнити.
Проводити апеляційний розгляд за апеляційними скаргами,які подалипрокурор Тячівськоїокружної прокуратури ОСОБА_4 та обвинувачена ОСОБА_3 на вирокТячівського районногосуду Закарпатськоїобласті від22січня 2024року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеконференцзв"язку в системі «Електронний суд» за участі захисника - адвоката ОСОБА_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Закарпатський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2024 |
Оприлюднено | 21.10.2024 |
Номер документу | 122351864 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем |
Кримінальне
Закарпатський апеляційний суд
Бисага Т. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні