Ухвала
від 18.10.2024 по справі 361/6452/24
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

справа № 361/6452/24

провадження № 22-ц/824/17178/2024

головуючий у суді І інстанції Радзівіл А.Г.

УХВАЛА

18 жовтня 2024 року м. Київ

Суддя судової палати з розгляду цивільних справ Київського апеляційного суду Писана Т.О., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 вересня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Веллфін»</a>, треті особи: приватний нотаріус Бучанського (Києво-Святошинського) районного нотаріального округу Київської області Грисюк Олена Василівна, Броварський відділ державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню,

В С Т А Н О В И Л А:

рішенням Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 вересня 2024 року позов задоволено частково.

Позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Веллфін»</a>, треті особи: приватний нотаріус Бучанського (Києво-Святошинського) районного нотаріального округу Київської області Грисюк Олена Василівна, Броварський відділ державної виконавчої служби у Броварському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, - задоволено.

Визнано таким, що не підлягає виконанню виконавчий напис нотаріуса № 50295 від 24.05.2021 року, вчинений приватним нотаріусом Бучанського (Києво-Святошинського) районного нотаріального округу Київської області Грисюк Оленою Василівною, про стягнення у безспірному порядку з ОСОБА_1 на користь ТОВ «Веллфін» заборгованості за споживчим кредитним договором № 897314 від 15.06.2019 року, у розмірі 41181,00 грн.

Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю «Веллфін»</a> на користь держави судовий збір в сумі 1211 грн 20 коп. за подання позовної заяви.

Не погоджуючись із указаним рішенням представник ОСОБА_1 - ОСОБА_2 23 вересня 2024 року через подав апеляційну скаргу.

Згідно з вимогами статті 354 ЦПК Україниапеляційна скарга на рішення суду подається протягом 30 днів з дня його проголошення, а на ухвалу суду - протягом 15 днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Рішення Броварського міськрайонного суду Київської області було ухвалено 18 вересня 2024року.

Таким чином, останній строк оскарження рішенняприпадає на 18 жовтня 2024року. Апеляційна скарга подана 23 вересня 2024 року.

Враховуючи наведене, скаржником не пропущено строк на апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції.

Разом з тим, апеляційна скарга, не може бути прийнята судом, оскільки така не відповідає вимогам п.2 ч.4 ст. 356 ЦПК України.

Положеннями ст. 14 ЦПК України визначено, що Єдина судова інформаційно-комунікаційна система відповідно до закону забезпечує обмін документами (надсилання та отримання документів) в електронній формі між судами, між судом та учасниками судового процесу, між учасниками судового процесу, а також фіксування судового процесу і участь учасників судового процесу у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Суд направляє судові рішення, судові повістки, судові повістки - повідомлення та інші процесуальні документи учасникам судового процесу до їхніх електронних кабінетів, вчиняє інші процесуальні дії в електронній формі із застосуванням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Електронний кабінет - це персональний кабінет (веб-сервіс чи інший користувацький інтерфейс) у підсистемі (модулі) Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи, за допомогою якого особі, яка пройшла електронну ідентифікацію, надається доступ до інформації та сервісів Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремих підсистем (модулів), у тому числі можливість обміну (надсилання та отримання) документами (в тому числі процесуальними документами, письмовими та електронними доказами тощо) між судом та учасниками судового процесу, а також між учасниками судового процесу. Електронна ідентифікація особи здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису чи інших засобів електронної ідентифікації, які дають змогу однозначно встановити особу.

Адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, зареєстровані за законодавством України як юридичні особи, їх територіальні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи, зареєстровані за законодавством України, реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.

Згідно ст. 356 ЦПК України в апеляційній скарзі мають бути зазначені, зокрема, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету особи, яка подала апеляційну скаргу.

При зверненні до суду з апеляційною скаргою представник ОСОБА_1 - ОСОБА_2 не вказував про наявність або відсутність у нього зареєстрованого електронного кабінету,а також даних про його реєстраційний номер облікової картки платника податків для електронної ідентифікації її у підсистемі Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи.

За таких обставин апеляційну скаргу необхідно залишити без руху для виконання вимог ч. 2 ст. 356 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 356-357, 185 ЦПК України, суд,

У Х В А Л И Л А:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 вересня 2024 року залишити без руху та надати строк для усунення вказаних недоліків протягом десяти днів з дня отримання копії даної ухвали.

Роз`яснити особі, яка подала апеляційну скаргу, що в разі не усунення у встановлений термін недоліків апеляційна скарга буде вважатись неподаною та повернута особі, яка її подала.

Ухвала набирає законної сили з дня її постановлення, оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Суддя Т.О. Писана

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення18.10.2024
Оприлюднено22.10.2024
Номер документу122408037
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —361/6452/24

Постанова від 21.01.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Писана Таміла Олександрівна

Ухвала від 15.11.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Писана Таміла Олександрівна

Ухвала від 08.11.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Писана Таміла Олександрівна

Ухвала від 30.10.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Писана Таміла Олександрівна

Ухвала від 30.10.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Писана Таміла Олександрівна

Ухвала від 18.10.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Писана Таміла Олександрівна

Рішення від 18.09.2024

Цивільне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Радзівіл А. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні