Ухвала
від 21.07.2010 по справі 2а-3615/10/1770
РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Рядок звіту № 6.19

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

Справа №2а-3615/10/1770

21 липня 2010 р. м. Рівне

Суддя Рівненського окр ужного адміністративного су ду Зозуля Д. П., перевіривши ви конання вимог статті 105, 106 КАС У країни за позовною заявою

Дубенського міжрайонног о прокурора в інтересах держ ави, уповноваженим органом я кої виступає Рівненське тери торіальне управління Держав ної комісії з цінних паперів та фондового ринку третя осо ба, яка не заявляє самостійни х вимог на предмет спору на ст ороні позивача < 3-тя особа поз ивача >

до Закрите акціонерне товари ство "Дубенська спеціалізова на пересувна механізована ко лона" третя особа, яка не заяв ляє самостійних вимог на пре дмет спору на стороні відпов ідача < 3-тя особа >

про стягнення штрафу,

В С Т А Н О В И В:

У заяві прокурор просит ь стягнути штраф за правопор ушення на ринку цінних папер ів в сумі 510 грн.

Позовна заява подана особо ю, яка має адміністративну пр оцесуальну дієздатність, від повідає вимогам, встановлени м статтею 106 КАС України.

Позовну заяву належить роз глядати в порядку адміністра тивного судочинства і вона п ідсудна Рівненському ок ружному адміністративному с уду.

Підстави для її повернення або відмови у відкритті пров адження в адміністративній с праві, встановлені КАС Украї ни, відсутні.

За наведених обставин спра ву слід призначити до розгля ду у відкритому судовому зас іданні.

Керуючись статтями 104-107, 110, 121 КА С України, суддя, -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Дубенського міжрай онного прокурора в інтереса х держави, уповноваженим орг аном якої виступає Рівненськ е територіальне управління Д ержавної комісії з цінних па перів та фондового ринку тре тя особа, яка не заявляє самос тійних вимог на предмет спор у на стороні позивача < 3-тя осо ба позивача > до Закрите акціо нерне товариство "Дубенська спеціалізована пересувна ме ханізована колона" третя ос оба, яка не заявляє самостійн их вимог на предмет спору на с тороні відповідача < 3-тя особ а > про стягнення штрафу.

2. Справа розглядається судд ею одноособово.

3. Копію ухвали про відкритт я провадження у справі надіс лати особам, які беруть участ ь у справі, разом з інформаціє ю про їхні процесуальні прав а і обов'язки.

4. Копію позовної заяви та ко пії доданих до неї документі в надіслати відповідачу.

5. Запропонувати відповідач у, у разі невизнання адмініст ративного позову, упродовж с еми календарних днів з дня от римання ухвали подати запере чення проти позову та докази на їх обґрунтування.

6. Ухвала оскарженню не підл ягає.

Суддя Зозуля Д. П.

СудРівненський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення21.07.2010
Оприлюднено17.11.2010
Номер документу12241348
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-3615/10/1770

Ухвала від 21.07.2010

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д. П.

Постанова від 06.10.2010

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д.П.

Ухвала від 22.07.2010

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д. П.

Ухвала від 21.07.2010

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д. П.

Постанова від 06.10.2010

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Зозуля Д. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні