Справа № 158/2275/23
Номер провадження 1-кп/167/23/24
У Х В А Л А
22 жовтня 2024 року м. Рожище
Рожищенський районний суд Волинської області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
з участю:
секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
обвинуваченого ОСОБА_3 ,
прокурора ОСОБА_4 ,
представника потерпілого ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Рожищенського районного суду Волинської області клопотання прокурора ОСОБА_4 про застосування приводу у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 12023030590000094, про обвинувачення ОСОБА_3 ч. 4 ст. 246, ч. 1
ст. 384 Кримінального кодексу України (далі КК),
в с т а н о в и в :
Свідок ОСОБА_6 у судове засідання, призначене на 30 вересня 2024 року
о 9 год. 30 хв., не з`явився, про причини своєї неявки суду не повідомляв. Про дату, час та місце судового засідання свідку ОСОБА_6 відомо, про що свідчить відстеження рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення та квитанція про направлення такого відправлення.
Ухвала суду від 30 вересня 2024 року про привід свідка ОСОБА_6 у судове засідання, призначене на 22 жовтня 2024 року о 12 год. 45 хв., органом поліції не виконана і про причини її невиконання суду не повідомлено.
Прокурор ОСОБА_4 у судовому засіданні заявив клопотання про застосування до свідка ОСОБА_6 повторного приводу, виконання якого просив покласти на Рівненське районне управління поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області.
Представник потерпілого ОСОБА_5 та обвинувачений ОСОБА_3 не заперечували проти задоволення цього клопотання.
Згідно з ч. 1 ст. 327 Кримінального процесуального кодексу України (далі КПК) якщо в судове засідання не прибув за викликом свідок, заслухавши думку учасників судового провадження, суд після допиту інших присутніх свідків призначає нове судове засідання і вживає заходів для його прибуття. Суд також має право постановити ухвалу про привід свідка та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення у випадках та в порядку, передбачених главами 11 та 12 цього Кодексу.
Відповідно до частин 1, 2 ст. 139 КПК у разі, якщо свідок, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний, не з`явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення у розмірі від 0,5 до 2 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, та до свідка може бути застосовано привід.
За змістом ч. 2 ст. 140 КПК під час судового провадження рішення про здійснення приводу приймається судом за клопотанням сторони кримінального провадження, потерпілого, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, або з власної ініціативи. Рішення про здійснення приводу приймається у формі ухвали.
Суду свідок ОСОБА_6 не повідомив про поважність причини, яка позбавила його можливості з`явитися до суду, тому є підстави для задоволення клопотання прокурора та доставлення зазначеного свідка у судове засідання приводом.
На підставі наведеного, керуючись частинами 1, 2 ст. 139, ч. 2 ст. 140, ст. 327 КПК, суд, -
у х в а л и в :
Клопотання прокурора ОСОБА_4 задовольнити.
Відносно свідка ОСОБА_6 ( АДРЕСА_1 ), застосувати привід у Рожищенський районний суд Волинської області
на 10 год. 00 хв. 14 листопада 2024 року, для участі в судовому засіданні.
Виконання ухвали доручити Рівненському районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області.
Перед виконанням ухвалу оголосити ОСОБА_6 .
Роз`яснити, що привід не може бути застосований до неповнолітньої особи, вагітної жінки, осіб з інвалідністю першої або другої груп, особи, яка одноосібно виховує дітей віком до шести років або дітей з інвалідністю, а також осіб, які згідно із цим Кодексом не можуть бути допитані як свідки. Привід співробітника кадрового складу розвідувального органу України під час виконання ним своїх службових обов`язків здійснюється тільки в присутності офіційних представників цього органу.
Судове засідання відкласти на 10 год. 00 хв. 14 листопада 2024 року.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає, заперечення проти ухвали можуть бути включені до апеляційної скарги на судове рішення, передбачене ч. 1 ст. 392 КПК.
С у д д я : ОСОБА_1
Суд | Рожищенський районний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 22.10.2024 |
Оприлюднено | 23.10.2024 |
Номер документу | 122458548 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти довкілля Незаконна порубка лісу |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні