Справа № 367/3169/23
Провадження № 1-кп/367/405/2024
УХВАЛА
Іменем України
про привід
22 жовтня 2024 року Ірпінський міський суд Київської області
у складі: головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ірпінь кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 190 КК України,
в с т а н о в и в:
11 травня 2023 року в провадження судді Ірпінського міського суду Київської області ОСОБА_1 надійшов обвинувальний акт по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 28 травня 2016 року за №12016110040001870 стосовно обвинуваченого ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 190 КК України, з доданими до нього документами.
Викликані в судове засідання свідки ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , в судове засідання не з`явились, про час та місце розгляду справи повідомлялись шляхом направлення на вказані в обвинувальних актах адреси.
Прокурор ОСОБА_3 заявила клопотання про виклик в наступне судове засідання свідків, які не з`явились на виклик суду, до свідка ОСОБА_8 просила застосувати привід.
Обвинувачений ОСОБА_4 та захисник ОСОБА_5 не заперечували проти задоволення клопотання прокурора.
Перевіривши матеріали справи, вислухавши думку учасників судового провадження, судом встановлено наступне.
Відповідно до частини 1 статті 23 КПК України суд досліджує докази безпосередньо. Показання учасників кримінального провадження суд отримує усно.
Відповідно до частини 1 статті 327 КПК України, якщо в судове засідання не прибув за викликом свідок, спеціаліст, перекладач або експерт, заслухавши думку учасників судового провадження, суд після допиту інших присутніх свідків призначає нове судове засідання і вживає заходів для його прибуття. Суд також має право постановити ухвалу про привід свідка та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення у випадках та в порядку, передбачених главами 11 та 12 цього Кодексу.
Відповідно до статті 140 КПК України, привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу по здійснення приводу до місця її виклику з зазначений в ухвалі час.
Заслухавши думку учасників процесу про необхідність задоволення клопотання про привід свідків, які не з`явились в судове засідання, суд вважає за необхідне здійснити привід даних свідків в наступне судове засідання.
Статтею 143 КПК України передбачено, що виконання ухвали про здійснення приводу може бути доручене відповідним підрозділам органів Національної поліції, органів безпеки, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства, Національного антикорупційного бюро України або Державного бюро розслідувань.
Керуючись статтями 140, 327, 350, 369КПК України, суд
у х в а л и в:
Клопотання прокурора про застосування приводу до свідків - задовольнити частково.
Застосувати привід для забезпечення явки у наступне судове засідання, яке відбудеться о 10годині 30хвилин 16грудня 2024року в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області за адресою: Київська область, місто Ірпінь, вулиця Мінеральна, 7, до свідка:
- ОСОБА_11 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
Привід здійснити через Святошинське УП Головного управління Національної поліції в Київській області.
Свідка:
- ОСОБА_7 , якимй проживає за адресою: АДРЕСА_2 ;
Привід здійснити через Оболонське УП Головного управління Національної поліції в Київській області.
- ОСОБА_8 , який проживає за адресою: АДРЕСА_3 .
Привід здійснити через Шевченківське УП Головного управління Національної поліції в Київській області.
Свідка: ОСОБА_10 , який проживає за адресою: АДРЕСА_4 .
Привід здійснити через Дніпровське УП Головного управління Національної поліції в Київській області.
Свідка:
ОСОБА_9 , який проживає за адресою: АДРЕСА_5 .
Привід здійснити через ВП №1 Білоцерківського РУП Головного управління Національної поліції в Київській області.
Привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначеній в ухвалі час.
Контроль за виконанням ухвали покласти на Бучанську окружну прокуратуру Київської області.
Про виконання приводу або неможливості виконання із зазначенням причин інформувати головуючого до засідання письмово.
Попередити відповідальних за привід осіб Святошинського УП Головного управління Національної поліції в Київській області, Оболонського УП Головного управління Національної поліції в Київській області, Шевченківського УП Головного управління Національної поліції в Київській області, Дніпровського УП Головного управління Національної поліції в Київській області, ВП №1 Білоцерківського РУП Головного управління Національної поліції в Київській області, що ненадання жодних документів на підтвердження можливості або неможливості виконання приводу є невиконанням судового рішення, за що передбачена юридична відповідальність.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя ОСОБА_1
Суд | Ірпінський міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 22.10.2024 |
Оприлюднено | 24.10.2024 |
Номер документу | 122472758 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Ірпінський міський суд Київської області
Одарюк М. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні